bugün

Sahilde bıcır bıcır hatunların arasında, Minnos çocukların neşeli sesleri edasınDA kitap okuyarak entel özenti lümpen uzaylı apaçi yavşaklığıdır.
26. SayfaDayım.
"sahilde kitap okumak yasaktır" gibi bir yasak olmadığı için ne yavşaklıkla ne de entellikle dantellikle bi alakası vardır. can sıkıntısına iyi gelen eylemdir. isteyen güneşleniir isteyen şemsiyenin altına girer oturur hatta isteyen hem güneşlenir, hem kitap okur buna kimse karışamaz.
denize girmek için gelmiş insanlara öküz gibi bakıp onları rahatsız etme yavşaklığının yanında lafı bile edilemez.
erkek olanlar aslında o an kitap okumazlar , siyasi bir kitaba dalmış gibi takılırken gizliden popo kesmenin en klas yöntemidir.
(bkz: sahilde kitap okumak yasaktır)
büyük ibneliktir. halbu ki karı kız kesmek lazımdır. çok ayıp.
okumadığına adım gibi emin olduğum insan modelidir.
Rahatlıktan ya da denyoluktan gelen harekettir. O ince çizgiyi hafife almamak gerekir.
sahilde okunmaz. eğer okursan, sahildekilerden %90 oranında mal yaftasını yersin.
kitap okumayı seven insanlar için kışın kar yağarken pencere kenarında kahve içip kitap okumanın verdiği hazla eş değer hazdır.

ister 100 fırça darbesi, ister harry potter, ister da vinci nin şifresini okuyun dertlerinizden soyutlanmak ve haz almak için yapılabilir eylemdir.

yanında buz gibi bir kola iyi gider.

kitap okumayı sevmeyenler için de kız tavlamak için güzel bir yol olabilir.
(bkz: sahilde sanat tarihi kitabı okuyan kız)
(bkz: sahilde ingilizce kitap okuyan kız)
olmayan yavşaklıktır.
şemsiyenin aldında okumanın mantığı tamamen saçmadır, çünkü o esnada güneşlenmemektesinizdir kaldı ki şemsiyenin aldında barınma ihtiyacı duyan güneşlenmeye değil yüzmeye gelmiştir. herneyse bu genel olarak güneşlenenler yapar ki bu kesinlikle çok zor bir eylemdir, çünkü tepenizden deli gibi vuran güneş kitabın açık renk sayfalarından yansıyarak gözünüze manyak gibi vurar ve okuyamazsınız.

velhasıl özentilik ve gerizekalılıktır...
sana ne ulan sözde yavşaklığıdır. bırakın insanlar istededikleri yerde istedikleri gibi kendilerini ifade edebilsinler. önce sokak ortasında sevişen yavşakları eleştirin daha sonra sahilde kitap okuyanlara şöyle göz ucuyla bir bakarız.
komik olmayan yavşak standupçı geyiklerinden biridir. burada komik olan hala bu klişelerden beslenen, keyif kahyalarıdır. kitap okuyormuş gibi yapan bir adamın kime zararı vardır. onun avcılık sınırları bellidir. adabını, efendiliğini bozamaz. aksine milletin karısına, kızına aleni poz atan piçlerin, köpek sürüsü gibi yayıldığı plajlarda bu arkadaşların korunup,kollanması gerekir.
sözlüğü Tam ortadan ikiye bölen olaydır. Kimi diyor ki;
"sanaNe Ben kitap okuyacağım"
kimisi de diyor ki;
" aslında karı Kız kesen Ama kitap okuyormuş gibi yapandır."
Ben ise kitabı ortaladım resmen.
Sahilde kitap okumak mantıksızcadır çoğu insan için. Gerçekten madem vaktin var sahile çıktın ne kitabı okuyorsun. Git kapalı alanda oku. Tamam özgürsünde önce kendin ol.
Boş durma eşekliğinden daha erdemli bir davranıştır , artık birileri, kızların her kitap okuyana ve entel takılına teklif etmediğini sözlük ahalisine anlatması lazım sanırım
bazı insanlara göre güneşlenmekten ya da tavla oynamaktan daha keyifli olan yavşaklıktır. şahsen yanımda buz gibi bira tepemde şemsiye akşam üzeri 4-5 gibi çok da keyif alarak gerçekleştireceğim hadisedir.
Kitap okuyan kişiyi "entel", kitap okumakla da entel olabileceğini zanneden için gayet yavşakça bi durum.
Açık, temiz, güneşli bi havada kitap okumak isteyen herkes sahilde kitap okuyabilir.
- utanmıyorum! yeminle.
zevk meselesidir. kimi insan güneşlenir ve içeceğini yudumlarken kitap okumaktan zevk alabilir. dolayısıyla yavşaklık olarak nitelenmemelidir.

(bkz: zevk meselesi)
bunun birde starbucks versiyonu vardır ki akıllara zarar.
ne yani güneşlenmeyi sevmiyorsak suç bizim mi. kitapta okurum hatta uyurum bile.
nasıl parklarda gazete kamuflaj amacı ile kullanılıyorsa. plajlarda ise kitap kullanılmaktadır.