bugün

entry'ler (935)

türkçülük

dinden bağımsızdır. din ile ilişkilendirmek isteyenler yanlış bi değerlendirme yapar.

günden güne azalan şeyler

ömür. zira ömür günden güne çok çabuk azalıyor.

yazarların en sevdiği 1 ülke 1 şehir 1 dil

Türkiye Newyork Portekizce.

aşk acısının geçme süresi

yeniden aşık olana kadardır. aşk ne zaman gelir bilinmez evet belki tekrar zor aşık olacasiniz ama biri gelip başınızı öyle bi döndürecek ki...

sözlük yazarlarının en son aldığı şeyler

uçak bileti.

95 li hatunlar

artık 20 yaşını devirmiş genç kadınlardır.

windows xp den öncesini kullanmış nesil

98 dir. internet kafe de kullanmıştım. ama eve bilgisayar çok daha sonra alındı. windows vistaydı işletim sistemi. bundan öncesinde mac kullanıyorduk. eskiden pc kullanmadığım için vistadan başladım direkt.

gecenin şarkısı

no.1 - gecenin gürültüsü.

türk pop müziği icra edeceklere tavsiyeler

farklı sözler olmasına gerek yok sadece biraz kafiyeli olsun yeter. bir de cıstak cıstak bi müzik ayarlayın oh mis. işte popçu oldunuz tebrikler.

sahur beklemek

ramazanda en güzelidir. eğer işsiz güçsüzsen yada çalışıyorsan fark etmez her halükarda güzeldir.

kırmızı marlboro

kırmızısını içtiğimdir. canımdır. boktan gecelerde yol arkadaşımdır. yoldaşımdır.

uzun bir ilişkiden çıkıp hemen yeni birini bulmak

eğer yeni ilişkiniz öncekine yara bandı olarak görüyorsanız yazıktır günahtır. yapılmamalıdır.
ha unutmadan zaten kimse kimsenin yerine geçemezdir. kimse kimsenin yaralarına iyi gelemezdir.

babasına aşık kızlar

evlenilesi kızlardır. zira babasına çok bağlı olan bi kız seni severse bil ki onun için gerçekten doğru adamsın.

alevilerin elinden yemek yenmez

söylem değil sıçmıktır zira gerçek bir Müslümanın böyle bir şey söylemesi akıl kârı değil.

sözlük yazarlarının yaşları

son 2 yıldır 20 yaşındayım.

iftardan sonra sigara yakmak

sigaraya ne kadar bağlı olduğunu hatırlatır. gün boyu aklıma sigara gelmese bile iftardan sonra yakınca oh be dünya varmış dedirtir. sanki içmeden önce yokmuş gibidir.

film isimlerini gavat ile değiştirmek

gavatların sessizliği.

sözlük yazarlarından şiirler

güzel şiir yazamam ama güzel kadınları severim arkadaşlar. bence okumayın zaman kaybı.

Bu gecede şarkılarla dolup
Şarkılarla ağlıyorum
Bu gece de adın dilimden
yüzün gözümden gitmiyor.
bu gece de güzelliğine kaldırdım kadehleri.
o kadehler ellerini hatırlatıyor
ellerin o kadar narin ki
bu gecede hala saçlarımda hissediyorum
ve sen sen o kadar güzeldin ki
bu gece bütün kadınlarda seni gördüm
sanki herkes sen gibi yürüyor
ama sen gibi bakmıyor
ve sen gibi kokmuyordu.

sözlük erkeklerinin en sevdiği hatun yazarlar

(bkz: pijamalı) ve (bkz: kosamayanpanda) dır. epeyde oldu konuşmayalı bir mesaj atayım.

günün tek cümlelik özeti

çalışılmamış sınavlar ve yine sevilmemiş bir adam.