bugün

tehlike işaretidir. tribünlerden 1-2 kişi ölebilir, ayık olun.
(bkz: sen sabri sin büyük düşün)
insanlık halidir; olabilir.
ben hukuk fakültesi istiyorum ama 200 lerde geziyorum.
genelde şuuuut ve taç şeklinde sonlanan anlatım biçimi.
galatasaray fanatikligini her daim gosteren 5.nesil yazar.
sabrinin teorik bi insan olduğunu gösteren cümle.
çoğu kez sadece düşünmekle kalmıştır.
sabri aslında kaleyi düşündü ama top taca gitti, buna sinirlenen sabri yarattığı tacı kullanmak üzere olan emre'yi boğazladı.

bu adam bi melek mi yoksa bi şeytan mı? sabri*
konrolsüz güç, güç değildir.
(bkz: düşünüyorum yine de yokum)
(bkz: gerçekçi ol imkansızı iste)
düşünülen kalenin arkasındaki tribünlerin siper almasını gerektiren eylem.
sabri cidden kaleyi dusunur ve vurur o andan sonra ali samiyen yıkılır hikaye devam etmektedir.*
26 subat 2009 galatasaray fc bordeaux maci gibi maçlarda gol ile sonuçlanmasından ötürü bazen mutlulukla devam edecek söz.
(bkz: düşünmeyen sabri istiyoruz)

sabri kale yok, yok kale yok.
o gün sıradan bir gün ve sıradan bir maçtı. tüyleri diken diken oluyordu aklına gelince. hayalleri, umutları, istekleri ve arzuları kabarıyordu, kabına sığmayan bir çocuk gibi hissediyordu. sıradan bir gündü, maça çıkacak, duşunu alacak ve evine gidip, uyuyacaktı. tekdüze hayatından gayet memnundu.
şekilsiz saçlarını düzeltti ayna karşısında, o halinden, saçlarından memnundu.
maç başlamıştı, disiplinli çalışmasının verimini her daim alır ve güçlü fiziğiyle, sahayı bir maratoncu gibi arşınlardı.
fakat o anda bir şey oldu. daha önce hiç hissetmediği gibi hissetti kendini.gizemli bir güç kontrol ediyordu sanki onu. hayatında ilk kez kaleyi düşünüyordu...
hayallerinin, gelecek planlarının, kariyer hedeflerinin birer birer çöktüğünü hissetti. kendine ihanet etmişti. "atmıycam attırıcam abi" felsefesini yıkmıştı, günah saydığı şeyleri yapıyordu adeta.
sabri kaleyi düşünmüştü...

benzer bir başarı öyküsü için:
(bkz: maldonado nun ataga cikmasi/#4040249)
yeni bir galatasaraylı yazar.*
...lakin top taça çıkıyor.
yeni bir ulu yazar.
(bkz: hoşgeldiniz)
nickiyle tebessüm ettirmiş yazar.

(bkz: sabri kaleye bakti ve tac)
hoşgelmiş beşinci nesil yazar.
(bkz: sabri iyiydi de düsüncesi kötüydü)
ilkokul çocukları için hazırlanmış, "ayşe teyzesine gitti", "ali nezarethanede" gibisinden miniminik öykü kitabıdır sabri kaleyi düşündü.
(bkz: düşünce suçu)*
(bkz: insan düşünen bir hayvandır)
efenim aynı zamanda beşinci nesil çaylaktır ve hoşgelmiş yazardır.
kucak açıyoruz kendisine.