bugün

evdekilere ben uyandım mesajını vermektir. kesik kesik işersiniz, ikişer saniyelik periyotlarla. sidiğin birikmişliği kendini doğal bir tazyiğe dönüştürür...
bi de deliğe isabetli atışlar yapabilmek zordur, götünüzden kan alır.

erkesiyon olma nedeni mi?

bilmiyorum!!!
tazrikli olur.
ereksiyon olma nedeni uyurken çişi tutmak için kendimizi sıkmamızdır. sıkışınca hani kasarız ya aynen öyle işte.
başlangıçta çatal şeklinde olması muhtemeldir üstünüzü ve çevreyi batırmanıza sebep olabilir. hedefi tutturup ortalığı batırmamak için oynadığınız bilgisayar oyunlarını hatırlayın, joystick kullandığınız gibi kullanın ve hedefi tutturun.
resimlerdeki gibidir.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
superman:görsel
eğik atış hareketini gerçekleştirerek işlem yapılabilir.
zordur.
//sabah sporunda işemek//
//sabah sporunda ereksiyon//
idmanlı olmayı gerektirir.

mesela iki gün sabah ereksiyonunda işemezsem, üçüncü gün çişim geldiğinde, işenmedik ne banyo kalıyor ne de klozet.
Etrafın batmasıyla sonlanacağı neredeyse kesin olan eylem.
(bkz: duvara karşı).
çok zor iştir,her yere sıçratırsın arkadaş,beklemekten başka çaresi yoktur.
risk budur. aksi halde sabah sabah tuvalet-banyo temizliğini zorunlu kılar.
http://galeri.uludagsozlu...r/sabah-ereksiyonu-93257/
bu bokunu çıkarmak istiyormuş lan sadece. *
edit: http://galeri.uludagsozlu...r/sabah-ereksiyonu-93262/*
alaturka tuvalet kullanan kullanıcılar için zor bir durumdur. aşağı doğru menzile kırmaya çalışırsınız ancak canınız yanar, serbest bırakırsanız üstünüz başınız batabilir, orta seviye bir ereksiyonda ise kapıya işeme tehdidi vardır. acil bir çözümü vardır. hela maşrabasını alırsınız ve taşşaklara buz gibi suyu boca edersiniz, akabinde uçağınız piste inmeye başlamıştır bile.
kimisi resimdeki kadar şanslı değildir. misal (bkz: ben) vileda gerektirir.
resmen çiledir. işeyebilen varsa helal olsun.

görsel
sorunun pozisyonda değilde pipide oluşturduğu yanmada olduğu eylem. 1 dakka bekleyip ereksiyon durumunun sonlanmasıyla çözüme kavuşturulabilir. yoksa pozisyon sorun değil yani...
sabah ereksiyonunda siçmaktan daha kolay bir durumdur.
işemeye başlandığında klozetten 1,5 metre kadar uzak olun .
bu süreçte sidik hızına göre yavaş yavaş yaklaşın.
aslında bazı sabahlar bir sanat yaptığınızın ve bunun bir yetenek olduğunun farkına varın .
(bkz: nikah ta keramet olması)
klozete 50 cm uzakta işemeyi gerektiren durumdur. (bkz: eğik atış)
olabildiğince klozete doğru eğilmek gerekir, mümkünse klozetin arkasındaki duvara tutunulur tek elle, diğeriyle nişan alınır. çok zordur sabah sabah sekiz olup işemek.