bugün

kısa süre önce doğmuş olan taze sabah güneşinin ağaçların arasından ışıl ışıl yüze vurmasıyla uyanmak. uyku da iyi alınmışsa bana acayip bir enerji veriyor. dışarı çıkıp yorulana kadar koşma isteği uyandiriyor.
hazır kahvaltı.

insanı güzel bir kahvaltıdan başka ne mutlu uyandırabilir ki zaten.
Sabahın bence güzel olmasını, güzel bir kare görmek sağlamıyor. Sabahın güzel olmasını güzel bir kareyi hayal etmek sağlıyor. Güzel bir kare. Mutlu bir kare. Her şeye rağmen güzel bir kare. Ve hayal etmeye değecek kişilerle.
güneşi seyretmek.
deep purple ve orgazmdır.
Sonunda guzel bir fotograf sitesine kayit olmak. Tabi akabinde mutsuz etti. Profil fotografim niye degismiyor nerden degisecek bu lanet sey..
amına koyulması gereken şeylerdir.
ölüme 1 gün daha yaklaştığını hissetmek.
telefonunuza gelen binden fazla gelen mesaj.
Bu sabahın da akşamı olacağını bilmek.
Sabah olmuş olması.
Uyku

(bkz: tabi lan manyak misin)
Güzel bir kıza günaydın demek, onunda bu nezakete karşılık vermesi. Şahsına değil ama onu yaratan rabbime sukrediyorum. Bir günün güzel geçmesini ve tefekkurle sonlanmasini sağlıyor.
Tartıda istediğiniz kiloya yaklaştığınızı görmektir. Aşağı doğru tabi, kilo vermek emelindeyiz. (bkz: 48 kiloluk bir hanım insan olmak)
(img:#1047593)
bir sebebi yok ama mutluyum.
sizde mutlu olun lan.

şu hayatta ölümden başka mutsuz olmaya değecek bir şey yok. biz fazla takıyoruz.
paranın yatmasıdır. akşam bir jack gider hacı uzun zamandır içmiyordum.
kadın dediğin balık etli olur, iskelet sikmek istemiyoruz!

#direnbaliket
masamın üzerinde sapsarı bir şekilde boylu boyunca uzanmış davetkar muzu anlamlı anlamlı süzmektir.
kimisinin gece boyu uyurken aç kalıp sabah tartıldığında 100 gram verdiğini görerek (48.0 kilogramdan 47.9 kilograma düştüğünü görerek) mutlu olmasına neden olan durumdur. mutsuz olmasına bir kahvaltı yetecektir.
yağmurlu bir istanbul gecesinin akabinde sabah işe gitmek için evden çıktığınızda yüzünüze vuran güneştir. çok ufak şeylerden bile mutlu olmayı bilmek lazım.
Bir bardak çay.
bir an önce haftanın bitmesini beklemek. her hafta aynı eziyetle uyanır mı bir insan.
Bu sabah mutlu olacak bir nedenim yok.
çay ve simit varsa bir de peynir.
https://www.facebook.com/...i/videos/605153976281318/

Sıcacık ya. Ne mutlu.