bugün

entry'ler (369)

en sevilen yabancı diziler

Chuck ve fringe. Mükemmel değiller mi

kendinizi 3 kelimeyle tanımlayın

Asgari düzeyde yaşayan.

yazarların kahvaltı rutini

boyooooooz. bir de tabii yumurta. genel olarak bu ama bazen dışarı çıkmayıp evde ne varsa kahvaltı yerine kullanıyorum.

yazarların sigara içme nedenleri

seviyom ciğerlerimi siktirmeyi.

insanları gıcık etmek için entry girmek

aşırı keyifli bir eylem bu. benim küfür etmeme taktılar mesela sizin ben var ya ta götünüze koyim.

coldplay in en iyi şarkısı

magic. böyle mükemmel bi şarkı daha yok diğerleri yalan.

aşık olunan kişinin başkasını sevdiğini öğrenmek

zor be amk. açık kalan kapılarını sikeyim senin dersin içersin. her içtiğinde aramaktan yazmaktan engellenirsin her taraftan. numaralar değiştirilir dayanamaz gelir kendi arar sonra yine aynı bağımlılıklar. aşık olunan insanın da amk.

kuşların ötmeye başlaması

bak var ya, bunu sevmeyen insan şerefsizin önde gidenidir. acımasız, merhametsiz bir yavşaktır. kuşlar ötmeye başlayınca öyle güzel öyle huzur verici hisler oluşuyor ki. geceyi çıkardığını anlıyorsun. uyuyakalabilirsin onu anlıyorsun. kuş ötüşünü sevmeyenlerin amk.

bayramda kahvaltılık çıkarmayan fırın

zarar etmek istemeyen fırındır.

babacım tamam da ona göre küçük küçük çıkar sen de yani. ne kaybedeceksin ki. bizi başka fırınların dandik kahvaltılarına mecbur bırakmak oluyor mu ya. belanızı sikeyim ayrıca eski sevgilimi işten çıkarın, çocuğu falan kızın artık yani.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

zincirsizkronos: internet kafe sahibi. gb satıyor.

nick degistirdim

görsel

her küfürlü konuşanın yaşını küçük sanmak

hiçbir çıkarım yapmadan, bir şey üretmeden onu da geçtim okumadan dahi yargıya varmaktır.

tam olarak demek istediğim başlıktaki değil tabii ki de öyle sanmıyorlar biliyorum. burada hepimiz birbirimiz hakkında yargıda bulunuyoruz tanımadan laf söylüyoruz onlar da bize söylüyor küfürler falan ediliyor. herkesin kendini ifade etme şekli farklıdır sen nazikçe konuşursun, üslubuna dikkat edersin -ki bu bana ikiyüzlülük gibi görünür- ben küfür ederim, bu da seni rahatsız edebilir. haklısınız tabii ki de rahatsız olmakta ben de kendi düşüncemde haklıyım. benim tepkimi gösterme şeklime gelip 16 17 yaşlarında şeklinde vasat bi çıkarım yapabilirsiniz hatta. ben 16 17 yaşlarımda da bu şekilde gösteriyordum üzerinden 10 yıl geçince de bu şekilde gösteriyorum tepkimi. sözlük ortamında içimden geldiği gibi davranmak için girdim ve bu gerçekten sizi ilgilendiren bi şey değil. içim pismiş aa eksilersin geçersin tuşuna soktuğum. bunu niye yazdım onu da bilmiyorum amkym.

edit: gerçekten tebrikler. boşuna mı anlatıyorum yav size ne lan ben böyle seviyorum beni ifade ediyo seni etmeyebilir yani. özeti de bu olsun al.

sözlüğe fotoğrafını atan kızın amacı

değişir. yani anonim olmak zorunlu değil burada size ne amkym. değişir.

hem favlayıp hem açık oylayan kızın asıl amacı

bana yürüyün olmayan amaçtır. ulan sik kırıkları hep aynı şeyi düşünen mallar. al sikini de eline git buradan ya sana göre değil burası. git twitterda takıl yani napalım. neyse yürümek isteyen mesaj atar yani, her mesaj atan da yürüyor değildir. yürümek isteyen yürüyor ayrıca.

eşcinsellik cinsi sapıklıktır

niye kardeşim senin siktiğini sikmiyo diye mi? ya da senin siktiğini sikiyo diye mi? seni siken mi var bu durumda da bundan rahatsız oluyosun?

tanre

sayıya önem vermediğim için kendim dolduruyorum. ona mı kasıcam bi de doldurmayayım öyle görünmesin falan diye. okudun mu da boş diyosun he okudun mu, doğru söyle. yine kıyak geçtim ya bi daha girmicem nickaltı sana.

nickaltı alamamak

büyümesi gereken insanların üzüleceği şey. bunlara önem veren mi kaldı yav.

tanre

büyümekten bahsediyorsun da nickaltı için yalvarıyormuşsun asdlfkamkasl. neyse al kıyak olsun.

bir paragraf yazının içinden küfre takılmak

zihnin derinlerinde eleştirinin kendisini göremeyip anca küfre cevap verebilen insan eylemidir.

be kodumun seninle sadece küfürleşilebilir o zaman.

edit: konuyla alakalı hiçbir şey söylenmeden sadece küfür görülünce böyle bi başlık açma gereği duydum.

ressamgitarist

eski ressamgitarist se ağır yavşaktı kendisi belki değişmiştir sonra. ama komik çocuktu he.