bugün

bunu yatmamaya kadar uzatıp bütün yarınını başarılı bir şekilde harcayan insana da dönüşebilirler her an.
gece bu saatte kendi kendine "olsun az bir ikisaat uykudan bi sey olmaz" denir, sabahda gec yattigina pisman olunur.
Sabah uyanınca güne küfürle başıyacak olan insandır.
Her sabah düzenli olarak çalıştığı iş yerine geç giden; fakat uludağ sözlük bağımlısı olduğundan dolayı gece geç saatlere kadar başlıkları takip eden ve entry giren varlıktır.
(bkz: Bu kim acaba)
belki yaşadığı boktan hayatı protesto eden insan olabilir.
bu başlığı okuyunca kendimi gördüm resmen. sabah iş için erken kalkmam gerektiğini bile bile geç yatan bir insanımdır çünkü erken yatmak sinir bozucudur.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
(bkz: bile bile lades)
saat ilerledikçe g*tü üçbuçuk atan insandır.
o anın güzelliğini yaşamak istiyordur, uykuyu her zaman uyur ama geç saatte her ne yapıyorsa, o anki mutluluğu bir daha aynı şekilde bulamayabilir ve bu fırsatı kaçırmak istemiyordur. ama bazen tercih yapması da gerekebilir. gecenin yorgunluğu gün ışıyınca üstüne çökmeye başlayınca sabahın köründe katılması gereken bir aktiviteyi es geçip, bazen de küçük yalanlar söylemesi gerekebilir.
erken kalkmanın, akşam erken yatma ile alakası olmadığını bilen insandır.
(birine)aşıktır, (birini)seviyodur, (birinden)hoşlanıyodur.
uykusu gelmeyen insandır kısaca. bir günde düzelmiyor bu uyku düzeni sonuçta.
ne kadar istesen, ne kadar denesen de olmuyor işte.
bana '' lan artık kalk git yat her sabah erken kalkıyorsun erken kalktığın halde işe geç kalıyorsun diye açılan başlık'' hadi esen kalın comaat tüydüm.
uyku kaçıyor mu ya? ne bu acele? diyebilen insan.
riske giren ve aslında amacı ertesi gün okula gitmemek olan ve buna gerekçe arayan öğrencidir.
sabah erken kalkacağını bilir, saat epey geç olmuştur, lan bu saatte yatsa sabah kalkamaz; en iyisi hiç yatmamaktır..

(bkz: kalkamam diye uyumamak)
uyandırma servisine kayıtlıdır.
bir gün önceden erken yatmış ve ne de olsa uykumu aldım diyip kendini kandırıyor olabilir. *
acaba hiç uyumadan gitsem derse nasıl olur gibi sapkın bir düşünceyi beyninde barındıran insandır.
ertesi gün işe geç kalması muhtemel insan.
Şimdi bu mereti kapatıp bir tane de sigara içip yatacağım. *
sabah başına gelecekleri bile bile gecesini doyasıya yaşamak isteyen kişidir. ertesi gün çekeceği tüm uykusuzluğa rağmen inatla yatmamak için bin türlü iş çıkartır kendine.
uyuyarak zaman kaybetmek istemeyen bir kişidir.
benim o efendim, sabah erken kalkıp hastanenin yollarını tutacağım. röntgen çektirip onu doktora gösterdikten daha sonra sonucu öğrenip gereken tedaviye başlamayı umuyorum.
güncel Önemli Başlıklar