bugün

herkes tarafından mutlaka izlenmesi gereken reklamdır. daha izleyemedim ama her yerde arıyorum.
pazar sabahımı hiç eden reklamdır efenim. saba ablanın gülüşleri biraz zorlama olmuş. o ekranda görüp ister istemez bizim de refleks olarak eşlik ettiğimiz kahkasını göremedim. daha sakin kafayla izlenmesi gerekir.
saba tümer yetmezmiş gibi araya güzide hanım ve bilimum kahkaha atıyorum ben başka da bir bokum yok diyenlerin topluca kulaklarımızın içine ettiği reklamdır..fonda güzide kasacı, bitimde zuhal topal ve de saba tümer..olmamış, tiz kaldırıla..
piliç ve saba tümer'in tezat oluşturduğu reklam filmi.**
saba tümerin kahkalarını nakde çevirdiği reklam filmidir.
reklamın finalinde zerrin özer de ıııığıığğ şeklindeki gülüşüyle eşlik etseydi güzel olurdu reklamıdır. *
saçma sapan reklamlar sürüsüne giren reklamdır üstadım.
Birken iki oldular.
(bkz: Zuhal Topal)
gıdakladığı için gayet başarılı olacak olan reklamdır.
saba tümer' i rıdvan dilmen' den daha çok güldürmeyi başaran reklam olmuştur.
(bkz: kaç kere milli oldun)
(bkz: futbolda mı)
http://www.youtube.com/watch?v=mn5jGczYB_s
(bkz: piliçli saba tümer yemeği)
(bkz: güleriz ağlanacak halimize)*
dünyanın bir ucuna kaçmış olsamda o kahkaha bozması sesin kanımı dondurduğuna bir kez daha şahit olmamı sağlayan reklam. sonra neden memleket gelişemiyor diyoruz.. al sana saba..
tavuktan soğudum yemin ederim, ne biçim gülmek o öyle kocaman kocaman.
burada sübliminal bir mesaj var bence.
saba ablamız şen bir halde zuhal ablamızda öyle şen,tavuğun markasıda şen piliç yani demesi o ki şen piliçler,
zuhal arkasında bıçak saklıyor ne zaman saplasam diye düşünüyor şen bir pilicin bile neler yapabileceğini gösteriyor.
çok anlamlı bir reklam her anlamı çıkarabiliriz.
hahahahahayyy.
film ve dizilerde oynamak istediğini söyleyen saba tümer kişisinin reklamcılık dünyasına attığı kazıktır. umarım kendisi reklamı izler ve yaptığı eziyeti farkeder. şenpiliç ise batsın lütfen.
götü kesilmiş tavuğa götüyle gülen ağzı büyük ikilinin reklam piyasasına böylece büyük bir giriş yaptığını görmekteyiz bu reklamla. ne diyeyim eviniz şen olsun.
reklam başladığında heycanlanıp iyi bir şeyler çıkarmışlardır bu ikili dediğim reklamdı. bir şeyler eksikti. pek çok şey eksikti aslında. 2 karşılıklı kahkaha atan kadından başka bir şey göremedim ben. bu bir tavuk reklamıysa lezzetin ön plana çıkarılması gerekmezmiydi (?)
zaten büyük bir antipati duyduğum saba tümerden nefret etmemem için hiçbir sebep kalmadığının göstergesi olan reklam. bir insan bu kadar mı yapmacık olur? zuhal topal ise ayrı.
edit: imla
beyaz ete olan sempatimi yok eden reklamdır, oynatacak başka biri yokmuydu.
afrodizyak etkisi yaratan reklam.
ağzım açık izlediğim reklam. ve reklamı izledikten sonra saba tümerden kesinlikle oyuncu olmayacağına kanaat getirdim.

(bkz: zuhal topal fun club)
kahkaya bak!

http://i44.tinypic.com/24ph10m.jpg
(bkz: çalıkuşu)