bugün

güncel endişeleri gösterir.
benim ortaokulda ve lisedeyken çok gördüğüm, ve çaresizlikten ağlayaraktan ve çırpınarak uyandığım rüyalardır genelde.
kimsenin başına gelmemiş mi ya?
(bkz: kıçı açıkta kalmak)
asıl konu kız mı görmüş erkek mi.
eger gören kız ise vahim artık kızlıktan bahsedemez
eger gören erkek ise daha vahim artık erkeklikten bahsedemez.
(bkz: sabaha kadar mokoko)
(bkz: uludağ sözlük rüya tabirleri)

gelecek baskı:

(bkz: uludağ dan şifalı bitkiler)
bi top 5 list yapılsa ilk sıraya oturacak rüyamdır. nedir bu amına koyayım. yok bakkala gidiyorum bi bakıyorum donum yok. ya da okula gidiyorum dal taşak kaçıyorum milleten. freud bi yardım et dostum.
mühendislik fakültesinde görülüyorsa bu rüya rüya değil kabustur.

iki değil üç cinsiyet için de kabustur sonuçta.
7 yıl bolluk sonraki 7 yıl sefalet içinde hayatını süredüreceğine delalet eder.
Bende gördüm zamanında birkaç kez. işin kötü tarafı çok fazla utanmazdım a.g ... Daha öncesinde kirlendikmi naptık.
sınav sonuçlarının göte gireceğine delalettir.**
GÜZEL SANATLARDA RESiM ÖĞRENCiSiDiR.
(bkz: )
okulda kendisini savunmasız, çaresiz, korumasız, yalnız, biçare, vs... hissettiğini gösterir. fırsat bulduğu ilk anda birçok kişinin kendisini duyup görebildiği bir noktaya çıkıp "alayınızın amına korum", "hadi ordan yavşaklar" diye bağırması önerilir.
kısa süre içinde olumlu dönüşler göreceksiniz. bu sayede kendinizi mutsuz hissettiğiniz o okuldan atılacak ve transfer olduğunuz okulda adınız siz daha oraya gitmeden bir efsane gibi yayılmış olacağından havanız yerinde olacak ve sonraki rüyalarınızda kendinizi kürk mantolu madonna (!) gibi görmeniz mümkün olacaktır.
bu ve benzeri rüyaları görenlerin bir an önce sözlük yazarlarından tavsiye almaları tavsiye edilir.
(bkz: kısfmet)
artık okullarda kıyafetlerin serbest olmasını istemenin sonucudur.
bugün gördüğüm rüya.lise zamanı okul bahçesindeyiz herkes normal okul kıyafetleriyle dolaşıyor.sonra bir bakıyorum ortada böyle sıcak bir havuz var 3 5 kişi çıplak havuzdalar ben de giriyorum çırılçıplak.sonra çıkıyorum üstümde havlu var ama çırılçıplak kalıyorum havlu düşünce.herkes giyinik normal kıyafetler filan bi ben bir de havuzdaki 3 5 kişi çıplağız.benim havlu düşünce rezil olacağım diyorum kimsenin bana baktığı filan yok.lisede sevdiğim kızı görüyorum aha zıçtık diyorum kız oralı bile değil herkesten utanıyorum çırılçıplak halde ama kimse umursamıyor.
güncel Önemli Başlıklar