bugün

a dostlar haberi götünüzle okuyup yorum yapmayın.

pkk üyelerinin hiç biri şehit olmayacaktır fakat hangi anne ister ki oğlunun dağa çıkıp da askerle çatışmasını? suç ailede midir? o annenin yüreği yanmıyor mu sanıyorsunuz? sapına kadar türk'üm ama insan üzülüyor*.
neyse biraz olsun o annenin de yaşadıklarını düşünün. klavye önünüzde ya, haberide yarım yamalak okuyup her aklınıza geleni yazmayın.

düzeltme: imla.
2: lan oğlum korkma akp yi övmedim.
(bkz: rte klasikleri)
eyvahlar olsun denilen durumdur.
olmayandır. başbakanın kötülenmesini isteyen troller tarafından ortaya sürülen ve desteklenen rezilliktir.
(bkz: mehmetçik niyazi ve şehitlik uzerine)
abd böyle istiyor . abi isterde yapmaz mı saaayııınnnnn başbakan? onu da der başka şey de yapar *.
(bkz: ananı da al git buradan) *
" sayın * öcalan, aldığı kellelerin hesabını verecektir." diye cümle kuran süpersonik şuursuz bir adamdan beklenen bir harekettir. neden bu kadar şaşırdık anlamadım. ben gayet normal birşeymiş gibi tepki verdim. sayın (!) rte den beklenen hareketler.
ya kelimelerin ne anlama geldiğini bilmemektedir ya da kaypaklıkta, dalında bir numara olmaya aday olduğunu kanıtlamaya çalışmaktadır.
hiç şaşırmadım. beklenir bunlardan. artık bişey diyemiyorum bu adam başbakan . nerelere vurayım kendimi sözlük. benim hiç normal başbakanım olmadı.
...Bahçeli nin bu açıklamasından rahatsızdır.
Bizim vatan sevgimizi ne ölçebilecek kalitede ne de kariyerde değildir.
doğru devlet bahçeli küçük şeyleri neden ölçsün? hele de yok denecek kadar az ise!
muhalefet yapmayı magazin gazetecilerinden öğrenen bir gençliğin son bombasıdır. hayır bir de işin komik tarafına bak. başbakana yıllardır şeriatçı damgası vuruyorsunuz sonra kalkıp marksist-leninist bir örgüt olan pkk ile yakın tutmaya kalkışıyorsunuz. çelişkinize sokayım gençler.
rte nin eşşeğin bi tarafına suyu kaçırması olayıdır.
KENDi KUYUSUNU KAZMIŞTIR. ÜMMETÇi OYLARI SP'YE, TÜRK OYLARI MHP'YE, KARARSIZ OYLARI iSTE CHP'YE KAYMIŞ, TAŞLAR YERiNE OTURMUŞ, TÜRK HALKI'NIN BiNBiR SURAT TAYYiP ERDOĞAN'I TANIMASINA VESiLE OLMUŞTUR. ŞU SEÇiMLER GELSiN, ARTIK KÜRTLERi'DE YANINA ALIP OTURURSUNUZ MUHALEFET SIRALARINDA, DTP iLE.
şimdiye kadar patlak veren olaylar, en sonda kriz mriz derken başarısız olunmuş, yine adamların seçimlerde oy alamayıp, iktidardan inmesi için neden yokken bunun denmesi iyi olmuş, umarım gözler açılır.
her ne kadar pislik olsa da evlatları neticede annedirler, acılı olmaları normaldir. ancak şehit anneleri denilecek en son insanlardır. hiç yoktan yere b.ktan sebeplerle can alan insanlara şehit denmiyor, başka şey deniyor.
anani da al git lan cumlesini animsadigimizda daha da bir anlamli olur rte'nin bu acilimi.
apo'nun meclise girebilecek olmasından daha önemli olmayan olay.
(bkz: açılımlarınızın a q)
sayın dedi, aldırmadık...

kelle dedi, umursamadık...

ananı da al git dedi, alıştık...

yan gelip yatma yeri değil, dedi bize ne dedik

eli silahlı eşkiyaların anaları ile türk silahlı kuvvetleri'nin kahraman şehitlerinin analarının aynı kelime ile ifade edildiğini de gördük.

bu millet bunu da duydu buna da alışır.

artık bir şeyi biliyorum, bu millet buna da layıktır.

layık olduğun adamlarca yönetiliyorsun, türkiye'm...
(bkz: bu ülke nereye gidiyor)
işte sen ve senin zihniyetindekiler " terörist annesi " ve " şehit annesi " olarak ikiye ayırdığı için o dağlarda 18 - 20 yaşında çocuklar ölüyor. Sen ve senin zihniyetindekiler zemin hazırlıyor o çocukların dağa çıkmasına ve peşinden abisine ya da kardeşine silah vererek süre veriyor 18 ay git yakala vur abini diye. hep sizin yüzünüzden. Onların hepsi benim annem, kardeşim. Vücuduna kurşun sıkılan bebek te benim kardeşim, dağda 18 yaşında vurulan çocukta. Jitem, Mit vb bilimum devlet örgütü tarafından bi gece ansızın evleri basılıp, kaçırılıp yıllarca haber alınamayan o 12 kişi benim annem benim babam ulan!!! ve yine istanbulda güngörende ölen 17 kişi benim kardeşim ulan! sana ve senin gibilere inat ulan!!!

edit: rte ye günahımı bile vermem bu bir.

edit2: eksilemeden önce yıllardan beri pompalanan faşizan eğitim sisteminden kendini arındır, düşün sonra eksiliyeceksen eğer yine eksile. *
bunu da mı yaptı?
ülkemizin %50 lik kısmı bu gafı dil sürçmesi olarak algılamıştır.
konuşmalar üzerinden boş siyaset yapan gerzeklerin yine hakaret ve küfür ettikleri durum.

sizin bu saçmalıklarınızı daha önce çok gördük.
kendi serveti, koltuğu ve istikbali dışında dünya sikinde olmayan şahsın bir söylemi.

emin olunuz şimdiye kadar söylediği her şey gibi bunu da laf olsun diye söylemiştir.