bugün

Boy uzunluğu bağlamında olabilir. Geri kalan herşey için mastır kart.
22. yüzyıla kadar daha köprünün altından çok sular akacağı için şimdilik kestirilemeyen ihtimal. "rte ne arar la 22. yüzyılda?" denilmesi gayet doğaldır.

(bkz: hele bi 22 olsun yeğenim)
Görünce gülmekten yerlere yatırabilecek önermedir.
(bkz: yok sikimin başı)
(bkz: beyin bedava)
komik başlık. benim gözümde pire kadar değeri yok, dünyanın lideri olsa ne yazar.
yirmi ikinci yüzyılda birine rte de herhalde arabasının kaputunu açarak motoru su kaynattımı diye bakar.
benden söylemesi sükut-u hayaldir bu inancın sonu.
ben bu rte olayını pamuk prenses ve yedi cücelere benzetiyorum. üvey anne hep kazanacakmış gibi durur yapmadığı etmediği kalmaz. prensesi sonunda uyutur ama öldürmeyi başaramaz. sonunda bir prens gelir ve prenses uyanır herşey yoluna girer. o zaman göreceğiz işte 22. yüzyılda hala adı geçecek mi?
uludag sozlugun en kaliteli sozluk olmasi gibi birseydir ki tadindan yenmez ama o kadar raf omru yok ki bi aga.
yapılan içki ve ulaşım zammıyla bir yüzyıl sonra yaşayacak insanlara koskoca bir halk gıkını çıkarmadan nasıl s.kilir? deneyini başarıyla uyguladığı için anlamını bulacaktır.
bu başlığı açan ibnenin şizofren olduğunun kesin halidir.
aksi olarak 22yy'de en nefretle anılacak liderdir.
ülkesini karanlığa, abd'ye, emperyalistlere teslim etmiş; 8 yıldır apo denen it sayelerinde imralıda krallar gibi yaşamış bir partiye lider olan insandır.
doğrusunun m.ö 22.yy olması gereken önerme.
ateşli bir travma sonucu (ülkenin bugün yaşadığı olaylar) sonucu bazı kişi ve kurumların görmüş olduğu halüsünasyondur. tedavisi hiç yoktur. nereden bakılırsa bakılsın sonu boktur.
bir ara ben peygamberim diye bir adam cıkmıstı ona inanan hasanistler cıkmıstı.
olur böyle seyler.
(bkz: durmak yok mallıga devam)
ajdar'ın michael jackson'dan daha büyük bir popçu olması kadar zor bir durum.
(bkz: koşun lan komik var)

onlar yardım değil bebeğim düpedüz rüşvet.

(bkz: tebrik değil tevkiftir o)
eskimeyecek davullu zurnalı deyimlerimizi kullanmasından ulaşılabilecek bir sonuç.
son günlerdeki kriz yönetimi ve ülkemizi tıkır tıkır işleyen demokrasi düşmanı çetelerden arındırma yolunda hızla ilerleyen başbakanımız ve ruhani lideri sayın fethullah gülen hocaefendi hazretleri için hiç de yanlış ve tiye alınacak bir önerme değildir.

nankörlere gelsin;

(bkz: ötv indirimi)

(bkz: kömür yardımı)

(bkz: beyazeşya yardımı)

(bkz: toki konutları)

dabıl yollar vs. vs. halinize şükredin oturun.
(bkz: apışıp kalmak)*
(bkz: fatih sultan mehmet)
eğer, rte an itibariyle dondurulup 22. yüzyıl başlarında çözülecekse; 21. yüzyıl için daha fazla geçerliliği olacak iddia.
çoktan yapılmıştır "abd tarafından" ama çok acil psikopatplojisi incelenmelidir. toplumları incelemek yerine direk liderleri incelemek iyi sonuçlar verir yoksa toplum incelene incelene bu lider tek lider olacak. o vakitte çocukluğuna inilebilir.
(bkz: ismail yk nın 22 yy nin en büyük sanatçısı olması) *
evet doğrudur lakin ufak bi yanlışlık vardır o da şu ki; rte 22 yüzyılda olsa olsa kaplumbağaların en büyük lideri olur. *