bugün

sakin olun heyecan yapmayın gençler hareketidir.

sonra da dikkat edilirse kendini işaret etmiştir.

helen bir soluklanın, baba burda dercesine...
koyduk mu hareketidir aynı zamanda.
''karışmaaaa bendeee'' edalarıdır.
anladığım kadarıyla "ben buradayım, sakin olun, boşuna heyecan yapmayın, ben varım" anlamı taşıyan harekettir.
havasini bir kez daha atmistir ronaldo.
''sakin sakin'' ben burdaym gençler demiştir taraftara.
hakkı olan harekettir. açıp çükünü gösterse n'apabilecekler lan? adam koydu. ama bu bize mourinho'nun barça düşmanlığını ve hırsını nasıl da futbolcularına aktardığını da çok güzel işaret ediyor.

hep demişimdir lan, mourinho büyük adam.
''raad olun ronaldo is here.''
barcelona golünü atınca sevindirik olmuştu, ronaldo bir iki dakika izin verdi sevinmelerine, sonra golünü attı ve "tamam dostum bu kadar sevinç yeter, rüyadasın bak uyan" demesidir.
görsel
herşey kontrol altında, sakin olun.
''oh sonunda sizi yendik'' demek istemiştir.
''o göt işte böyle iner.''
10 numara harekettir.içimin yağları erimiştir.acaba yarınki derbide bizim topçulardan hangisi küsküyü salınca buna benzer bir hareket yapsa tv den izleyenlere.sabri reis mi melo mu karar veremedim.
siz rahat olun daha maç bitmedi ben burdayım der gibi yaptığı hareket.
sus ve yalamaya devam et demiştir kısaca.
"Oturun yerinize, sikerim belanizi" temali sportif harekettir. 3.antalya tv odullerine adaydir.
bu hareketle katalan oğlanlarına selam çakmışdır adonisli ronaldo reis.
ağız okuma yöntemleriyle incelediğim kadarıyla kendisi görüntülerde "bajo" yani "yavaş, sakin." demektedir.
manası çok derin;

* ben adama bilezik gibi geçiririm demek.
* saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar.

http://www.youtube.com/watch?v=748Xnzqbddc
"Attığım gol şampiyonluğu getirebilir, bu da bölücülere koyabilir" demek istemiştir.
aylardır koymasına rağmen messi reyiz in hiç yapmadığı harekettir...

elin portekizli çingenesine yok mu bizi siken diye tapınanlara duyurulur.
ayarın hasıdır.. ronaldo kral olabilir , bu DA SiZE KOYABiLiR.

o değil de alves ve messi göt olunca ben çok mutlu oluyorum. ayrıca puyol xavi ve iniesta da var evet.
"No fear ronaldo here" hareketidir.
"benim gibi adonisli bir reyizi götü yere yakın bir pigmeyle kıyaslayanların kafatasını sikeyim." demek istemiştir.