bugün

(bkz: rockci adam alır)
(bkz: abaza teorisi)
+ erdener abi rockçı hatunlar verir diyolarlar ne diyorsun ?
- hızla uzaklaş yanımdan.
-abi bi kızla tanıştım rockcı
+1 haftaya kalmaz verir o zaman..
-nasıl yani abi ?
+olum bunlar aykırı takılıyoz ayağına paso zqişiyo lan..
-anladım abi...
rockçı bayanlara yapılan yakışıksız genellemedir, benim gözümde hakarettir. Bir kısım insanların yaptıklarını görerek veya duyarak buradan belli bir hayat veya müzik tarzını benimsemiş insanların profilini böyle bir genellemeyle tahmin etmeye çalışmak boş iştir. *****
(bkz: almasını bilene)
-Salim Verengül ü arada bu aksam ona gidelim. kaç paraydı yav?
+Fedai abi ne vereni ne gülü ? Rock bar açılmış az ileriye.
-AaA doğru lan rockci hatunlar veriyordu dimi?
+Sonunda be abi.

Diyalog geçsede , gerçekleşmeyecek durumdur. Gecenin sonunda;

+Fedai abi veregül ü arıomuyuz?
-a.q Salim.
böyle bir önerme, aşkını ancak ferdi tayfur un yardımı ile duvara, ağaca, tuvalet kapısına yazarak ifade edebilecek, konuşacak kadar evrimini tamamlamamış, vermeyen manitasına "küstüüüm, küstüüüm" diye sızlanacak bir güzel insan tarafından dile getirilebilir ve hatta şafak attığında altına da yazabilir mesela. ve hatta bu önerme miladdır, hayatında kurduğu en komplike cümle olmasından mütevellit.. * ister verir ister turşusunu kurar, istatistik enstitüsünde çalışıyor sanki dedirtir adama, arabesk, popcu, klasikçi falan ne yapıyor onu da söyleyin de bilelim..
(bkz: kompleks)
-saldiray abi, rockci kizlar icin ne dusunuyorsun?
saldiray abi- genc benim tipim degil. ama bos zamanlarimda, sikildigim anlarda, rockci arkadaslarim hatirina segisiyok. bak dinle! gecen gun teoman'a plak yapmak icin yanina gittim.
-hangi teoman abi?
saldiray abi-ya yok mu su rockci bozuntusu. neyse iste teoman'in yaninda da 2 tane kiz vardi. gotik hatun muymus neymis onlardan iste. dedim lanet olsun. gelmisken de bos gitmiyim. ayak ustu biriylen segistim. sevistigime bin pisman oldum. makyajlari akti polo gomlegime sicradi. bir kere rahat degiller. valla bak yalanim varsa surda sevismek nasip olmasin. neyse ya bak soz ettirdin canim cekti. her neyse yahu senin bir bacin vardi ne oldu ona?
-rockci kizlar verir mi diyorsun saldiray abi?
saldiray abi-bana verirler, sana verirler mi bilmem. bunca yillik tecrubem var. bana vermiycekler de kime vercekler...
-anladim abi...
(bkz: ayar)
çok pis ayar da verir rockçı hatunlar, hele ki bu sözü yüzlerine söylerseniz.
bu düşüncede giden adama verse verse bir avuç bok verir, oda sıçınca tuvalet kirlenmesin diye.
dinlediği müzikten yola çıkarak; bir kadının cinsel hayatı hakkında fikir yürüten * zavallı insanların sarfettiği cümledir.

(bkz: it osurur yel goturur)
kız arkadasları olmayan onlarla çıkacak kadar saf kız bulamamış kişiliklerin kendilerini avutmak için kullandıları sözlerden biri.
rock barlari abazan yuvasina ÇEViRMiŞ yanlış felsefe.

cem yılmaz tabiri konuşacak olursak;

+ kadınlar, güldüren erkeklerden hoşlanıyormuş.
- doğru olsaydı eğer, ben çok ekmek yerdim ordan. *
erkek yazarların sex başlıklarını artırdığı, aynı zamanda entry lerde kızların tarafını tutarak, vay be esas çocukmuş denmesini beklediği yada abazanlıkta son noktaya ulaştığı açıkçası benim verenden de vermeyenden de razı olsun diyerek noktalamak istediğim başlık.
(bkz: saçma sapan önermeler)

çok denemiş ama alamamış kişi önermesi...
çamur at izi kalsın önermesi...
her rock dinleyeni rockçı sanan önermesi...
adi taylan olanların esmer ve yavşak olması önermesiyle eşdeğer olan önerme.
bu rockçı kızları anlayamıyorum. gece kayıtlı olmayan numaralardan mesaj atmalar, gecenin 2'sinde arayıp ben sarhoşum mekandayım hadi bana gel demeler. geliyor musun dediğinde hayır diyorum bu sefer teli yüzüme kapatmalar. ben senin bildiğin erkeklerden değilim diyorum trip atmalar. sonrasında rockcı,gothic hatunlar şöyle veriyormuş, böyle alıyormuş, emiş gücü şuymuş, gözü basçıda, kıçı batersite, aklı vokaliste deyince tü kaka oluyoruz. demek ki ateş olmayan yerden dedikodu çıkmıyormuş.
--spoiler--
bundan öncesinde sürüyle rockı, gothic, emo hatun götürdüm ve cidden rockcı hatun verir kardeşim.
--spoiler--
metalciler çabuk verir punkçılar iyi sevişir'de de olduğu gibi, genellemenin içine etmeye * bir örnek daha.
(bkz: tüm çıtır kızlar tikiyse sikeyim metal felsefesini)
beyinsiz insan teorisidir.
verme verme verme akıl verme vereceksen huzur ver.
bütün veren hatunlar rockçı olmadığına göre gece gece aristo mantığını da alevlendirmek zorunda olmadığımızdan mütevellid saçma sapan olduğunu ifade...
hadi yatın siz artık...