bugün

sözlüğe yeni gelmiş bir adet yazar * hoşgeldini benden olsun *
son yıllarımın hemen her evresinde yeri olan yazar. geç de olsa kendisine bir klasik olarak "welcome to hell" diyorum.

--spoiler--
"and when he had opened the second seal, i heard the second beast say, come and see. and there went out another horse that was red: and power was given to him that sat thereon to take peace from the earth, and that they should kill one another: and there was given unto him a great sword."

--spoiler--
9.nesil yazar,hoşgelmiş.
konuşma edebine sahip bir yazardır. bir konu hakkında rahatlıkla ve güzel bir üslupla sizinle tartışabilir, fikirleri uyuşmasa da.
insanların beynini yıkayan tatlı dilli yılan. *
istanbul'da bekar evine misafir edilmesi gereken yazar.
* çok sıcakkanlı yazar.
sinir olduğunu boş otobüste ayakta götürür.

4 şubat 2012 kadıköy aniden mutlu olma zirvesinde bunu sezdim.

not: saçları nasıl döktüğünü sormayın. adam sürekli protein kaybediyor profesyonel olarak.
ince esprili yazarımız. esprisinin yarısını bile anlamam altı saatimi alıyor, tümünü asla.
uykusu geldiği halde uyumayan yazar.

biliyorum, bilgisayarı kapatmak çok zor. ama biraz psikolojik destekle halledebileceğini düşünüyorum. *
filozof havasında sorgulayıcı yazar. hoş sohbettir kendisi.
tuttuğunu öpen yazar.
bana "bıyık burma"yı özleten yazar. nerde ki?
(bkz: elvan dalton)
cagliari'nin düğününde ferruzohestanpalas ile birlikte buluştuğumuz nur topu gibi yazar. gönül isterdi ki karşılıklı bir çiftetelli oynayalım ama havamda değildim emuğa goim.
Yenim dar diyip kendisini piste çağıranları kibarca reddettiğine dair rivayetler olan yazar.
(bkz: #15706064)
sözlük hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş, ibnelerin düşmanı, kadınların dostu yazar.
(bkz: #15717311)

öpüşmeden önce iki rekat şükür namazı kılan adam.
sevabına öpüyoruz olum. günah için değil. diyerek gülümsedi genç yazar.
(bkz: sözlük formatı nasıl sikilir/#15590995) f maddesi...
italik narsist yazar. hayata daha dik bir açıyla bakmasını istiyoruz. * *
45 derecelik açıyla narsist olduğu tespit edilmiştir. kendimi one piece animesindeki brook gibi hissettim.

45 derece huooopp....

ironiye aşina olmayan birileri malzeme buldum diye sevinmiş.... 3 senelik türkçe kullanıcısı olan biri ....
an itibariyle saygılarımı sunduğum yazardı.
düşünceli yazar.
4 atlının en beceriksizidir.