bugün

tek kelime ile adam.
Nickaltıma ilk entry giren yazardır. Askerde galiba, allah kolaylık versin.
Hastaneye çıkıp doktor bey demekten aciz duruma düşeceksin deseler gülüp geçerdim.

Teşekkür ederken:
- saolun komutanım

doktorun dediğini anlamadığımda :
- emredin komutanım.

doktor reçetedeki ilaçları anlattığında:
- emredersiniz komutanım!
askere gitmiş muharebeci olmuştur. karakterinden mütevellit çok gereksiz muharebede bulunur. sikmeseler bari oralarda...
eli ayağına karışmış tatlı yazar.*
dio dinleyen yazar, kalite.
Güzel nickli yazar.
Sizin yürüdüğünüz yolları...
neyse lan gece gece
rubailer başlığına 5 mısralı şiir girmiş yazar. olsun be hacı canın sağolsun.
'garip' dediğim iletişim tarzıyla sohbet ettiğim yazar. Ha saldırdık ha saldıracağız derken gülüp geçtiğimiz, bunda ne var ki dediğim anlarda sinirlendiğimiz anlar oluyor,kendisi tuhaf fakat değerli yazarlarımızdan.Eve dönme vaktinin olmadığını evin O'nu her zaman beklediğini de not düşelim lazım olur.
bana avatar fotosu atar sevgili yazardır. aynı zamanda one piece sevdiği içinde gözüme daha sevimli gelmiştir.
entry yazma tarzına katılmadığım için donuza eklemeye karar verdiğim yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkürü borç bilirim.
hacked by 'nobody loves no one' yazarı. kendisi biraz bıcıdı. ama geçer birazdan.

busted.
arkadaş,
rahat bir arkadaş,
fazla rahat bir arkadaş,
rahatlığı rahatsız edecek kadar rahat bir arkadaş,
allah rahatlık versin.
uludağ işletme mezunu, burcu boğa, gözlüklü, kastamonulu ve hüdaverdi gibi bir tipi var ve kemal sunal göbeği var. yaptığı iğrenç esprilerin bulaşıcı olma özelliği var. o yüzden bu adamın yanında 2 günden fazla kalmayın, sonra yaptığınız esprilerden verim alamamaya başlarsınız ve her espri yaptığınızda hep aklınıza gelir bu adam. hep adını söylediği ali imamoğlu efendinin soyundan geldiğini söyler. hatta bu şahsın Türkiye'de de oldukça popüler bir şahıs olduğunu iddia eder. ancak bu şahsın adını kendinden başkası bilmemektedir. tam keyif adamıdır.
https://www.facebook.com/...76&type=1&theater
işte ben o şefkatli kalbimi...
insanlara şefkatle yaklaşan örnek yazar.
Hoşgeldin mesajıyla takdir edilen, kibar yazar. Teşekkür edilendir...
çok ciddi ciddi ilk mesajı atan yazar. ciddi düşünür.

o değil de ulan bi espri yaptık. kız düşürüyor a çıkmış adımız...

neyse ciddi düşünüyorum.
ruhen 18 yasinda olan yazar.o degil sahip olacagimiz kiz kitlemizi dusuruyor bu herif 20 yas alti hatunlarda tav olacak.*

o degilde ciddi ciddi ilk mesajimi atmistir. ondan onceki psikojimi duzeltmeye calisan bi kizdi sanirim. sonra agir geldim sanirim.
sözlüğe verdiği geçiçi rahatsızlıktan ötürü. özür dileyen yazar.

dostlara selam olsun.

ama hadsizlere haddini sözlük formatında bildirir. küfür ederek hakaret ederek değil.
söözlüğün forum olmadığının farkında olan yazar...

hadi çocuğum geç içeri bak kızıcam ama...
cevap veremeyen insanımsıların başlığında ağladığı yazar.

sen içeri geç oyuncaklarınla oyna ben sevişirim şimdi ses duysan da odandan çıkma emi çocuğum
adam gibi yazar.

ayarı yiyince dur lan kız diyeyim falan diyen insanımsılara güler...

tamam kızarım ben sana bi daha yapmassın çocuğum(?)....
güncel Önemli Başlıklar