bugün

entry'ler (1597)

izmir

tanrı misafiri olarak 1-2 gün kalacak yer aradığım şehir.

üniversiteyi bırakıp tekrar sınava hazırlanmak

2009 yılında trakya üniversitesini radikal bir kararla bırakıp tekrar hazırlanarak 2011 yılında ege üniversitesini kazanarak yaptığım eylemdir. iyiki de yapmışım. hiç de enayilik değil. genç arkadaşlar asla ümitsizliğe kapılmasın. bu yollardan ben de geçtim. zorluydu ama cesaret gerektiren bir karardı. önem arz eden şey kendi tercihlerinizi yapmak. iyisiyle kötüsüyle bunun sonuçlarına katlanmak. böyle olgunlaşıyorsunuz efenim.

80 kişiyle koca sözlüğü döndürmeye çalışmak

yıllar yıllar sonra sözlüğe geldim. 10 yıl önce buralarda yazardım. güzel arkadaşlıklar edindim bu arada. elimizi taşın altına sokma vakti geldi.

çatalca

2 yıldır yaşadığım ve hala alışamadığım istanbul ilçesi. yalnızlık da hissediyorum hala.

iyi geceler deyip online takılan kız

benimle konuşuyordur. üzülmeye değmeyecek kızdır.

yazarların ilişki durumu

askerlikten sonra elizabeth taylor. o değil de sözlüğe girmeyeli 3 yıl olmuş. vay anasını satayım.

kadınların fiziksel olarak en tahrik eden yeri

ayakları, ben bayılıyorum estetik bir ayak gördüğümde. çok şeker oluyorlar.

ekşi sözlük

mensubu olduğum sözlük. sığır dolu, çok gözde büyütülmemesi lazım.

osmanlı devletinin laik bir devlet olduğu gerçeği

kesinlikle katıldığım önerme.

chp zihniyeti pisliktir

doğruluğu su götürmez olan gerçektir. azalarak biterler inşallah.

diyanet işleri başkanlığı

yüzde 99'u müslüman olan bir ülkede, son kale mahiyetindeki başkanlıktır. bu kurumun kapanmasını isteyen ya siyonisttir ya da müslümanları '' arapçık '' diye yaftalayan faşistlerdir.

milli irade

saygıyla önünde eğilmemizi, önlüklerimizi iliklememizi gerektiren güç.

ak parti

allah'ın izniyle yarın tek başına iktidarı alacak muhafazakar demokrat parti.

184 boyunda 85 kilo yakışıklı kaslı erkek

bana 4 cm üstten bakan weak erkek.

184 boyunda 85 kilo yakışıklı kaslı erkek

bana 4 cm üstten bakan weak erkek.

bülent ecevit

değerini bilemediğimiz türk büyüğümüz.

piyano denildiğinde akla gelen ilk şey

piyanist filmi.

lazar markovic

(bkz: yavru rıdvan)

dursun özbek

galatasaray'ın zor zamanlarında başkanlık görevini yapan, mali yapıyı düzelten, galatasaray spor kulübünün bekasını da düşünen efsane başkandır. kendisinin istifasını isteyenler net olarak söylüyorum iyi gün taraftarıdır. siz gidin kulübün paralarını sağa sola saçan ünal aysal'ın kapısında yatın. bu başlıkta işiniz yok.

wesley sneijder

kötü oynadığın yetmiyor bi de millete trip atıyorsun, orta sahada etkinliğin yok, pas oyununda yoksun, takım adına olumlu tek hareketin yok. bi de bu adam tribünde alkışlanıyor vallahi pes.