bugün

arkadaşı olmayan bir liseli ergenin,ayaklarıma kapanıp haykırışları..la oğlum de get..
cool olmak için kibarlıkla yırtınan ergen.
ah bir elime geçseler neler yaparım onlara. yakında evime geleceklerini filan zannediyorum. vur kafasına otursun aşağıya.
rica etsem sktir olup gider misin diye cevaplanması karşı taraftaki ergen ruhun bünyesine ilaç gibi gelecektir.
facebookta kendilerine karizma yaratmak için yapılan hiç haz etmediğim eylemdir.
genel olarak rica etmeden sadece durumum diye yazılan facebook safsatası.
bu yine iyidir, bazıları vardır ki kendi durumunu beğenmek için fake hesaplar açmaktadır.
(bkz: işi gücü olmamak)
-rica etsem durumumu beğenir misin?
+beğenmediğim bir şeyi niye beğeneyim ki?
ve cevap gelmez.bu işi küfürsüz de halletmek gayet mümkün.
bir de rica etsem nick altımı doldurur musunuz'cular vardır ki hangisi daha fena bilemedim.

(#12772449)
-rica etsem durumumu beğenir misin?
+et bi bakam da değerlendirelim durumu.
-rica ederim durumumu beğen.
+yok olmadı bu, bi kere sesli harf kullandın. orda bitti iş.
-drumumu bgnr msn plsss?
+bu fena olmadı bak, yarın sonucu açıklarım.
bu beğenme olayı çıktığından beri facebook çok saçma oldu cidden. bir kızla konuşacak oluyorum, profil fotoğrafını 149 kişi beğenmiş; vazgeçiyorum. yada birşey yazdığımda beğenen çıkmıyor, kuzu kuzu siliyorum. insanın psikolojisini bozan bir durum. beğenince noluyo sanki?
canım yeni bi şiir yazdım beğenir misin?( can yücel )
Facebook'ta karaktersizliğin teşhir edildiği yegane durumdur...
cool olmak için ezik olan tipler.
''ne diyorsun ? sikerim bile'' şeklinde cevaplanabilecek sorudur.

ayrıca, bazıları olayı abartıp 'durumumu beğenirsen sana msn adresimi veririm' şeklinde devam eder.
(bkz: doğum günümü kutlar mısın)
köklerine kibrit suyu dökülüp kökten kurutulması gereken ergen familyasının resmi facebook sözleridir.
(bkz: ergen geyikleri) ya da (bkz: ezik olmak)