bugün

Son zamanlardaki çıkışları milli refleksin tezahürüdür.
görsel
Süper güçlerin tozunu alan Türk siyasetçi. Osmanlı padişahlarını andırıyor.
imam hatip liselerinde tarih dersine önem verilmesi gerektiğinin canlı kanıtıdır kendisi.

hoş, lisede kuran dersinden de zor geçmiştir kendisi. dikkat ederseniz o topa pek girmez kendileri.
görsel
görsel
görsel
türkiye türklerine devlete sızdı deyip hapseden gürcü.
on yıllarca fetoya laf edenleri mahkemeye veren sonrasında "kaldırıldık .s .s " diye işin içinden sıyrılmaya çalışan kişi.

Mehmet görmeze bunu sorduğumda(evet diyanet işleri başkanı olan)
bana şöyle demişti.
"su an her Türk vatandaşının bize böyle bir soru sorma hakkı var. evet fetocu yapı bizi kandırdı..."

uzun lafın kısası Türk halkı bunlara daha çoook oy verir.
kâyinat lideri.
(bkz: uranyumdan köprü yapan reyiz)
https://www.youtube.com/watch?v=SdI7g_Ih2Ps
Bu Allah sız ateistlere ne oluyor anlamış değilim. Fetö bizi kandırmış. Ulan komünist Rusya sının müslüman Türk milletini kandırmasının imkanı varmı? Aramızda uçurumlar olduğu için mümkün değil. inanmayız ki kanalım. E sizin fetö ya kanmanız mümkün değil, çünkü sizde iman yok sırtını bir adama dayama diye manevi bir hal yok. Ama müslümanlar da var. Müslüman, müslüman gibi görünen insanları kendisi gibi bilir. Ona canını, malını, namusunu güvenir. Şayet karşıdaki aldatıcı bir münafık yada fasıksa çok büyük bir darbe yer. 42 yaşındayım ve bugüne kadar en büyük darbeleri müslüman görünümlü münafıklardan ve fasıklardan yedim. Kafirle ilişkim olmadı. Ama sırtımı dayayabılecegım, namusumu ve malımı güveneceğim kardeşlerim de var.

Fetö nun talebeleri bana hep layt ve seküler gelmiştir. Ama bu kadar büyük bir münafık olduğunu bende bilmiyordum, sende bilmiyordun; Erdoğan da bilmiyor du, Ecevit te bilmiyor du. Demirel de bilmiyordu. Münafık bundan dolayı cehennemin en alt katında yanacak.
görsel
Artık her taraftan dökülüyor boyaları. ..
Rıfat serdaroğlu kendisi hakkında şöyle yazmış.

Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan;
Kavga ettik anlatamadım, defalarca mahkemelik olduk anlatamadım.
Türk Tarihinden onlarca örnek verdim anlatamadım, islam Tarihinden her biri kitap olacak öğütler verdim yine anlatamadım!
Velhasıl size dert anlatmanın ne kadar zor olduğunu bir kez daha gördüm.
Becerebilir misiniz bilemem ama hayatınızda bir defa olsun, yalansız-dolansız-art niyetsiz bi sohbet edelim istedim. Son kez olarak konuşalım, içimizde bir şey kalmasın!
-Siz Türk Milletinden ne istediniz de, Türk Milleti size vermedi?
Sayın Şevket Kazan ve Oğuzhan Asiltürk’ün bana söyledikleri gibi, eskiden zaman-zaman oturduğunuz evin kirasını ödeyemediğinizi, partiden maddi destek aldığınızı çok insan gibi ben de biliyorum.
istanbul Büyükşehir Başkan Adaylığına seçilmeniz sırasında partinizde yaşananları da biliyorum.
*1994’te Türkiye’nin en büyük il’ine “Başkan” seçildiniz.
Sonunda parasızlık bitmişti! Göreviniz bittiğinde tam tamına 1,5 Milyar Dolar paranız vardı.
(Bunu, Türkiye’deki para hareketlerini en iyi takip edebilen Sayın Rahmi Koç söylemiş ve dostunuz Aydın Doğan da bu haberi Hürriyet Gazetesine manşet yapmıştı. Siz Rahmi Bey’i mahkemeye bile verememiştiniz!)
ilk tespit şu;
Siz, istanbul Belediye Başkanı olmak istediniz, Türk Milleti size o koltuğu emanet etti!
Daha sonra, sizi yetiştiren, boğazınızda hala onun verdiği ekmeğin durduğu Erbakan Hocayı, en zayıf anında terk ettiniz ve yurtdışı destekli bir parti kurdunuz! Sandınız ki, emperyal devletleri kandırmak, Türk Milletinin bir kısmını kandırmak kadar kolaydır!
*Milletvekili olmak istediniz, Türk Milleti size Siirt Milletvekilliğini verdi.
*Başbakan olmak istediniz, Türk Milleti size Başbakanlığı verdi.
Avrupa basını sizi dünyanın en zengin 8. Siyasetçisi ilan etti, sustunuz.
işte belgeler “Bakın benim isviçre’de hesabım yok” diyemediniz.
17/25 Aralık’ta “Milyarlarca Dolarlık” sıfırlama olayını ve yolsuzlukları
Türk Milleti olarak duyduk.
*Cumhurbaşkanı olmak istediniz, Türk Milleti size Cumhurbaşkanlığını verdi.
Türkiye her gün onlarca şehit veren, savaşın kapısına kadar gelmiş bir Ortadoğu ülkesi haline geldi!
Bunların hepsi oldu. Türk Milleti şimdiye kadar hiçbir partiye vermediği zamanı size verdi! 14 yılı doldurdunuz, 15. Yıla girdiniz. Bunların hepsi oldu mu, oldu…
Peki, Sayın Erdoğan siz Türk Milletine ne verdiniz?
Çağdaş demokrasiyi kurmaya çalışan Türkiye’yi, tüm dünyada itibarı olan Türkiye’yi, komşularıyla barışık Türkiye’yi bakın ne hale dönüştürdünüz!
Kendi vehimlerinizi, korkularınızı, saçma sapan ve asla gerçekleşmeyecek “Federe islam Devleti” kurulması için, Türk Devletine düşmanlık etmek için kullandınız.
Ne olduğunu, kim olduğunu bile-bile ABD ve israil uşağı FETÖ’nü, Türk Devletinin en mahrem yerine siz yerleştirdiniz. Diyarbakır Milletvekiliniz Abdurrahman Kurt’un televizyona söylediği gibi “AKP-Cemaat-ABD” beraberce Türk Ordusuna kumpas kurup, kendi milli ordunuzun komuta heyetini felç edip, FETÖ’cüleri darbe yapacak mevkie ve güce eriştirdiniz!
Türk Milletinin huzurunun çalınmasına izin verdiniz.
Sizin yönetimindeki Türkiye’de hiç kimse yarınından emin değil.
Cevheri yere düşürdünüz Sayın Erdoğan!
Şimdi geçtiğimiz 14 seneye bir de bu gözle bakın! Ve lütfen artık islam’ı, Müslümanlığı siyaset için alet etmeyin. Kul hakkı yiyenin, servetinin hesabını veremeyenin, milletini koruyamayıp “Çözüm Süreci” diye elinde silah olan eşkıya ile pazarlık yapanın, gençlerimizin ölümüne sebep olanların gelecekleri olmaz, olamaz.
Size çok söyleyeceğim var ama geri kalanları siz ve aileniz yargılanırken “Tanık” olarak mahkemede anlatacağım. Allah ömür verirse tabi!
Sağlık ve başarı dileklerimle
15 Ekim 2016
Rifat Serdaroğlu
tükiye tarihinn görmüş olduğu en çirkin liderlerden.
Fiili başkanlığın hukuka uygun olması gerektiğini söyleyen ve bunun için başkanlık getirilmesini istiyor. Hadi geldi başkanlık diyelim, herşeyi istediği gibi oldu, 5+5 başkanlık da yaptı. Sonra emekli mi olacak?Hayır. Partinin başkanı olup emanetçi başkan ile ülkeyi yönetmeye kalkacak. Bu sefer yeni fiili durum oluştu bunu bana uydurun diyecek. istekleri hiç bitmeyecek.
need for speed rte
bop kapsamında abd tarafından desteklenip türkiye'de iktadara getirilen ve uzun yıllar abd'nin ortadoğu da ki çıkarlarının temini için çalışan (pkk açılımı, suriye düşmanlığı vb.) ancak son zamanlarda yönünü atlantikten, avrasyaya çeviren, halkta ciddi bir karşılığı olan islamcı siyaset adamıdır.

yürütmekte olduğu cumhurbaşkanlığı görevi esnasında tarafsız olmaması ve anayasayıı çiğnemesiyle bilinir.
Gayrı bu memleket zor iflah olur bunun yüzünden. .
Emperyalist güçlerin yerli uşaklarıyla birlikte oklarını üzerine çevirdiği büyük lider. Arkandayız sayın cumhurbaşkanım. Bunu 15 Temmuz da ufaktan, sadece gösteri amaçlı yaptık. Biz sana güveniyoruz, sende bize güven.
Böyle cahil bir halka en yakışan yöneticidir. Her halk hakettiği gibi yönetilir.
görsel
Çocukluk fotoğrafları
görsel
görsel
Askerlik fotoğrafı
görsel