bugün

ayyuka çıkan rüşvet ve yolsuzluk gündemini değiştirmek için dizilere saldıran başbakandır. acınası durumdadır.
Bir ülkenin başbakanının telefonunu gizlice dnlediler dedi şu anki balıkesır mitinginde.geçen günlerde de kriptolu telefonları dinlemişler demişti. Bugünkü söylediğiyle birlikte kasetlerin montaj olmadığını bir kez daha itiraf etmiş oldu.montaj olan bir şeyse, senin telefonun dinlenmemiş demektir.sen buna rağmen telefonumu dinlediler diyorsan demek ki kasetler montaj değil ki bunu diyebiliyosun.milletin gözünün içine baka baka diyosun ve ordakiler hala alkışlıyor. Daha ne diyeyim ben bu şakşakçılara.
iki oğlu olup birisini çürük raporuyla askere yollamamış, diğerini de bedelli yaptırtmıştır. geçenlerde bişey dedi. şehitler tepesi boş kalmaz mıymış ne, öyle bişey
işi çok zor çok.
Altyazı kaldırt,Bahçeliyi engelle,Saba Tümeri izle,Kazaya ambulans gönder,Oğlana dert anlat
off! yazarken yoruldum.
ali ismail korkmazın ve gezi olaylarında öldürülen diğer kişilerin baş sorumlusudur.

yürütmenin başıdır.

milleti sen ben diye bölendir.
keşke üç çocukta kalsaydın be tayyip bak beş dedin millet gözü sana dikti hadi geçmiş olsun.
gün gelecek bu adama futbolu bıraktıran kişiye, bu millet hesap soracak.
Rıza Sarraf ve bakan çocuklarının tahliyesinin ardından "adalet yerini buldu" diyen hükümet başı. Yetim hakkı yediğin günlerin hesabının sorulacağı ve adaletin yerini bulacağı zamanlar da gelecektir mutlaka, bu dünyada olmasa da öteki dünyada mutlaka!
Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanıdır.Bu kadar ağır suçlamalarda bulunulmuş kendisine ama şunu hiç unutmayalım ki
Suçu ispatlanana kadar herkes suçsuzdur.Bu kadar ağır yargılarda bulunmak bence çok yanlış.Her ne kadar Türkiye'de adalet olmasada hatırlatmak isterim.
(bkz: Masumiyet Karinesi)
(bkz: Ceza Hukuku)

Not:Akp'li değilim.
suçsuz olduğu 1 kere daha ispatlanan başbakanımız.
die welt de yorumunu yapmış.
http://www.haberegit.com/...-kaydi-montaj-h41742.html

türk halkı bu numaraları yemez.

hiçbişi olmadı bir düşünür insan. şu ana kadar yolsuzluk yapan onca hükümet olmuş, en sonuncusu ecevit hükümeti malum. tek kaydı çıktı mı? tek oyun oynandı mı kendilerine? heleki seçime haftalar kalmışken böylesi pislikler yapıldı mı? uluslar arası bir yapının oyunu olduğu bariz. halk bankası, içine herkesi karman çorman kapsamaya çalışan uyduruktan iddanamelerle gözaltılar...şimdide bu.

başbakanımızın olduğu her seçimde böyle olay çıkartan bir zihniyet var.
2007 cumhurbaşkanlığı seçiminden beri aynı kafadalar. bir olay çıkarır milleti kandırırız peşindeler ama halkımız bu pisliklere prim vermeyecektir.

edit: yeni bir montaj onayı daha. bu sefer kriminal den geliyor.
http://www.haber7.com/gun...anindan-ses-kaydi-analizi
ulan ne istiyorsunuz bu adamdan götünüzde bi karış bokla kimi eleştiriyosunuz cenaze namazında bile adamın anasına sövdünüz Kuran okudu reklam dediniz kızına oğluna karısına küfürler ettiniz ne yaptı ulan bu adam ülkenizi karıştırmak için ellerinden geleni niye yapıyorlar ülkenizi cukurdan itibarsızlıktan kurtardığı için mi derdiniz Utanın bir gram haysiyetiniz varsa bu adam bu ülke için gelen en büyük nimettir sanıyorsunuz ki bu halk bu adamdan vazgeçecek çok yanılıyorsunuz bu adamı size yediren Allahtan gün yüzü görmesin dua edin de bıkkınlık yapıp eli eteği çekmesin o zaman vay halinize
6 sıfırı kaldırmış olduğu halde mitinglerde 'kattrilyon'u kullanan ülkemizin başbakanı.
başçalan recep tayyeptir.
çıkıp bir gün evet çaldım var mı ulan derse, onu destekleyecek bir sürü insankılıksızlarının ortaya çıkacağı adam.
inadına, defalarca kez oy verilesi adam.
"türkiye'de iç savaş çıksın ama yeter ki hükümet düşsün" diye düşünen veled-i zina tiplere her şey müstehak.
Bunyesinde butun kotu huylari barindiran adam.
edit: vay mna goyim killar isyanda. Kokunuz kurusun.
bir insan kötü olduğunu anlayamaz, kendisini hep iyi sanır.

Kötü olduğunu ise eğer iyi duyabiliyorsa, özeleştirisi varsa (ki öyle olsa kötü olamz) dışarıdan duyar.

Şayet buna inanmaz da yolundan geri adım atmazsa kötülüğünü de ikiye katlar.

işte böyle bir adam recep teyyip erdoğan.
islam'a en çok zarar veren adamlardan birisi. riya, ucb, kibir gibi tüm şeytani özellikleri bir arada barındıran insan.
Şirazesi bozulmuş adam.
Yolsuzluk katsayısı yüksek, Egosu tavan yapmış, hırslı ve hep bana hep bana diyen bir adam. Bir de senin çocuğun yok anlayamazsın diyor ya asıl sen onların halini anlayamazsın.
Rıza zarrab ve hırsız bakan çocuklarının tahliyesi için adalet yerini buldu diyerek tarih sayfalarını adını kapkara bir leke olarak yazdırmıştır.
her konuşmasında bant kaydi dinliyormuş hissi uyandıran soyguncu. sürekli aynı palavralar.
milleti kutuplastirayim derken eşeğin kulağına su kaçıran cins. Şimdi de ateist ve terörist olduk amk.
sen onu birak da caldin mi calmadin mi onu söyle. 2 aydir paralel, lobi , mobi diye diye beynimizi sulandirdin. şuna cevap ver artık.. caldin mi calmadin mi?
ülkemizin aydınınında , halkının da sanatçısınında desteklediği lider.

fetonun kasetleriyle, montajlarıyla iktidara gelebileceklerini sananların kabusu.
Darbe dönemini sonlandırmış, dış güçlere karşı dik duran bir dünya lideri.
güncel Önemli Başlıklar