bugün

entry'ler (324)

rte nin yumruk olayı için ne dediler

halka karşı daima içinizde sevgi ve nezaket besleyin. onlara bir canavar gibi davranmayın ve onları azarlamayın. onlar konuşsun siz susun. devlet yöneticisi ve memurlar olarak bunları bütünüyle uygulayın.
hz.ali.

geriden gelen adam

sanırım reenkarne gibi bir şey olmuş yazar. sözlük dünyasına yepyeni bir boyut kazandırdı. bu boyut öyle üçüncü beşinci boyut filan değil. baya gerilerden gelen bir boyut.

bir şeyler çok iyi gittiğinde tedirgin olmak

kişinin kendisinde ya da karşısındakinde mevcut olan güvensizlik, tutarsızlık, belirsizlik sebebiyle sihirin bozulacağı korkusudur.

altına entry girecek doğru düzgün başlık bulamamak

şu an her iki başlıktan birinin twitter olması nedeniyle yaşanılan durumdur.

geriden gelen adam

zamanı geriden takip eden bir uludağ sözlük yazarı. işini gerçekten iyi yapıyor.

recep tayyip erdoğan

her konuşmasında bant kaydi dinliyormuş hissi uyandıran soyguncu. sürekli aynı palavralar.

dumanla haberleşirken ilk dumanı o tüttürsün demek

gurur yapmaktır. ve bir insan gerçekten önemsediği/sevdiği/aşık olduğu kişiye karşı gurur yapar. gurur yapmadığınız, ilk duman tüttürme/son duman tüttürme gibi şeyleri dert etmediğiniz kişiler sizin için önemli değillerdir.

bilal erdoğan sözlükte yazsa alacağı nick

(bkz: gerizekalıyım ama para bende)

geriden gelen adam ın moderatör olması

sözlüğün eskiye dönme sorununu kökünden çözmektir.

selçuk inan

balonu sönmüştür. bu adam bolan diye diye dilimizde tüy bitmişti ama gsliler bi türlü kabul etmemişti. artık kabullenmeye başlamışlar nihayet. eh bu da umut verici tabii.

roberto mancini

ersu yanal hocanın tırnağı olamayacak vasat teknik direktör. m.city kadrosunu batırmış bi adamdan ne beklenir ki zaten.

26 ocak 2014 gaziantepspor galatasaray maçı

senen sonu gs şampiyon olacak diye bir taraflarını yırtan yazarları derin kederlere sürükleyen maç olmuştur. noldu lan, hani şampiyondunuz? *

2014 2015 sezonu şampiyonu fenerbahçe

kediciklerin zoruna giden gerçektir. bir de hala mal mal sene sonu galatasaray'ın şampiyon olacağını iddia eden yazarlar vardı. inanın şu an katılıyoruz size, ama gülmekten. *
bir de sneijder'i alex'le kıyaslayanlar vardı. ama sneijder daha topun ayakla oynandığını bile bilmiyor olacak ki, bugün sürekli voleybol oynadı sahada. birilerinin futbolu elle değil ayakla oynandığını söylemesi gerekiyor şuna. drogba da bugün yardırdı haa. böyle giderse barcelona kapar sene sonu.

yazık size be. aptalca futbol oynayanların hayalperest taraftarları sizi.

star tv logosunun değişmesi

yakında tekrar değişip şöyle bir şey olursa şaşırmayın. ben tasarladım *; http://upload.wikimedia.o...184214!Star_TV_logosu.png

yıllar sonra gelen edit: oha fikrimi çalmışlar.

kümede kal galatasaray diye bağıran göt oğlanları

''bütün kupa finallerinde koyup elinize vermiyor muyuz'' diyen mallar, bi açsın araştırsın bakalım şimdiye kadar oynanan toplam finallerde kim daha çok galip gelmiş?? işte biz de bu ibişlerle muhattap oluyoruz. haluk ulusoy'lu şike zamanlarınızı unutmadık ibneler.

kümede kal galatasaray diye bağıran göt oğlanları

''galatasaray bu oğlum, adamın amına koyar'' diyen göt oğlanlarını bize göstermiştir. daha geçen 10 kasım'da nasıl acı acı koyduğumuzu unutmuşlar demek ki. son 16 yıla hiç girmiyorum. hayalperest ibneler sizi.

wesley sneijder

hala anlamamakta ısrar eden beyinsizler var. olum harbi malsınız lan. alex'in verdiği katkının çeyreğini sneijder verse gsye, adamı ilah yaparsınız ibneler. sneijder'in kariyerinden, milli takımından falan bahsediyorlar hala bazı dangalaklar. sanki kariyer maç kazandırıyor. e hadi alex'in yapabildiklerini yapsın da görelim gsde. nah yapar.

fenerbahçe deyince akla gelenler

tt arena'nın ilk maçı, 16 yıldır gsyi hunharca yenme, 6-0, alex, lefter, kadıköy, ümit attı 6 oldu, tek büyük..

aklıma sonradan geldi editi: şu da var; (bkz: çıldırın çıldırın orospu çocukları)

wesley sneijder

''şu an ben bu adama kızamıyorum ki, nasıl kızabilirim. benim önümde burak oynasa kendimi sikerdim.'' diyenler var. ama galiba alex efsanesinin guiza'yla kezman'la bienvenü'yle oynadığını unutuyor. büyük futbolcular her zaman büyüktür, alex gibi. sneijder efsane falan değil. eğer efsane olsaydı takımı alex gibi tek başına sırtlardı.

luis figo nun 1992 de giydiği ceket

programın asıl konuğudur.