bugün

gündem değiştirmek için sürekli alakasız konuları milletin önüne atan şahsiyet.
şimdi de 18 yaş meselesi.
karnını doyurmak için uğraşan milleti kesinlikle ilgilendirmeyen bir konu bu.
maksat millet bunu tartışırken, arada türkiye'nin varlıklarını satmak.
milleti çok iyi kandırması ve din, allah, muhammed adı altında yapması.
1994 senesinde bir röportajında bu ülkeye başbakan olmak birde cumhurbaşkanı olmak istiyorum demiştir.
artık konuşacak bir şey bulamayıp hamasi nutuklarla koyunları dağıtmamak isteyendir. daha mehter müziğini de kullanacaktır bu.
Demiş ki:
"Gerekirse MiT Başkanım gidip imralı ile görüşür"
Erzurum'da yaptığı konuşmada ise BDP'yi yerden yere vurup onlarla asla görüşmeyeceği söylemiş.
Anlayan var mı?

Sayın Başbakanımız her ne kadar görüşüne ters de olsa Meclis'te aynı çatı altında görev yapan siyasileri aşağılayıp terör örgütünün elebaşısı olarak konumlanan kişiyle görüşmeyi açıktan dile getirirken acaba hangi mantığı yürütüyor...
Anlayan beri gelsin de hepimize anlatsın.
Ben demiyorum, Cüneyt Özdemir diyor.
öyle yardımsever biridirki bakanlarının iş yapmasına gerek yoktur. her şeye yetecek gücü vardır evvelallah.
5 kez üst üste seçim kazanan siyasi partinin genel başkanıdır.
grev yapılan dönemde çektirdikleri fotoğraf tarihin en büyük ironilerinden biridir ve öyle kalacaktır.
çok iyi bir hatiptir.
esas soyadı " şerdoğan " iken isim tashihi ile düzeltendir.
mısır lı profesörlerden, kuran tilaveti kategorisinde tam not almıştır..

evet bu adam sırf göz boyamak için gece gündüz kuran çalıştı, daha bi sürü hocanın okuyamadığı güzellikte kuran okuyor. esasen bu anormal bir durum değil, adam hataları ve sevaplarıyla "müslüman" sonuçta.
görsel
Atamın huzuruna çıkmamış...

çıksa, zaten atam huzursuz olurdu...
'öğretmenler iyi çalışmıyormuş' demiş... çok doğru söylemiş öğretmenler işini iyi yapsaydı, bugün ne tayyip olurdu nede ona oy veren %50.
pendik - yalova (ya da yalova - pendik, farketmez) arasında çalışan feribotlardan birine verilmiş isim.

keşke sadece feribot ismi olsaydı.
görsel
ne zaman izlesem ağlatır;
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85843/recep-tayyip-erdoganin-mavi-ekran-verdigi-an
Erdoğan sevgisiz yetişmiştir. Biat hem aileden gelen hem de cemaatten kazandığı bir kültürdür.

Babası sinirlendiği zaman ayaklarına kapanıyor ve babasının ayakkabılarını öpüyordu. Ruşen Çakır ile Fehmi Çalmuk'un Recep Tayyip Erdoğan kitabında vardır. Ayakkabı öpme eğitimi, Erdoğan'ın ABD otoritesinin karşısındaki duruşunu açıklamaktadır. Ayakucuna oturmayı da bu bağlamda değerlendirebiliriz. Hikmet yar'ın ayakları dibinde el-pençe duruşundan bahsediyoruz. Erdoğan'ın yaşamı kul ile yurttaş arasındaki ayrımın keskin çizgisidir.

Ayakkabı öpme eğitimi, dövmek... Cezaların en küçüğüdür. Erdoğan kendi anlatıyor: "Alıyor beni tavana asıveriyor. Ancak ellerimden mi, koltuk altlarımdan mı bağlamış onu hatırlamıyorum. Orada on beş, yirmi dakika kalmış olacağım ki dayım beni kurtarıyor." Bu durumu otoriteye bağlılık eğitimi olarak değerlendirebiliriz.

Erdoğan'ın yürüyüşü koltuk altlarından asıldığı fikrini doğuruyor. Kolları omuzlarından uzaktır ve vücuttan bağımsız hareket ediyor. "Hasta adam" asılarak hastalanmıştır.

Böylece ABD için Tayyip Erdoğan seçimini anlayabiliyoruz. Otoritenin ayaklarını öpen birine ihtiyacı vardır. Erdoğan ABD tavanına kollarından asılıdır.

Korku biat kültürünün, kültürüdür. Agresifliğinin ve karakter bozukluğunun temeline koyabiliriz. Farklı ruh hallerini doğurmaktadır.

Erdoğan'ın "Ananı al git" diyaloğundan, "geri zekâlı" açıklamasına kadar ruh bozukluğunun göstergesi olan bütün tavırları psikolojik rahatsızlığına ve üstlendiği ihanetin büyüklüğüne işaret etmektedir. Yarını düşünüyor ve düşeceğinden korkuyor. ihanete iştirak edenlerin psikolojisini bozarız!

Cemil Gözel
TGB Genel Sekreteri
tgb.gen.tr

Kaynak = http://tgb.gen.tr/tgbnin-...102-erdoganin-psikolojisi

EDIT = Hikmet yar; abd tarafından desteklenmiş, görevlendirilmiş bir piyondan başka birşey değildir bu arada.
hastalığının sinirini , stresini yaptıklarıyla çıkartan insan olduğunu düşündüğüm insan.

rahatsızlığının getirdiği telaş ile bayram kutlamalarını- nedense sadece milli bayramlar ama!- bir aceleyle iptal etmeler, insanların özel hayatına karışmalar, kişisel konularda bile söz sahibi olmak istemeler-kürtaj vs gibi..

böyle uzar da gider.

bakalım daha nelere karışıp, bizim yerimize konuşacak..bir acele ile her şeyi sırayla ama planla önümüze daha ne kadar dizecek.
yalancıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=gqTl7jjoTqY
ismini duyduğumda nedense aklıma merhaba ben pembe tolga'nın kullandığı bir smiley gelir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/335922/
emellerine yavaş yavaş ulaşan kişi.

"durmak yok yola devam" lafını daha iyi anlıyorsunuzdur herhalde artık? durduracak güç kalmadı cumhuriyet savunucularından başka önünde. askeri, savcıyı sözünden çıkmayacak duruma soktu. bundan sonra ne olacak?
tayyip'in her mitingine, ya da mesela davos'tan sanki savaştan dönüyormuş gibi karşılanması için belediyenin bütün imkanlarını sunup üstüne de tramvay metroyu bedava yapan zihniyetin, çağdaş rejimi kutlamak söz konusu olduğunda içindeki nefreti kusmasıdır. ne demektir ya otobüslerin engellenmesi.
ama inanıyorum ki bu millet uyanıyor, ve siz, o korktuğunuz rejim sayesinde şu anda nefes alıyorsunuz.
milletle polisini birbirine düşürmüş, milletini gaz manyağı yapılmasını emretmiş adam. bunlar sana sorulmayacak mı ey kara cahil?tarih senin gibilerle dolu.
29 ekim kutlamlarındaki hali ile bana aykut kocaman'ın alex heykeli'nin açılışındaki halini hatırlatan adam.

(bkz: bitse de gitsek)