bugün

(bkz: obama nın kara götü çok biliyor)
heee en önemli önermedir, bence obama kendi işine baksın.
o zaman en büyük hain benim.
(bkz: yankee go home)
sen ne bilirsin obama. Kıçın rahat tabi seni her gün aramıyor bankalar borcunu öde diye tehdit eder gibi konuşmuyor. her gün icradan elemanlar gelmiyor evine. postacı kankan olmuyor tebligat bıraka bıraka. bangır bangır kobilere destek diyorlar ya hani genç girişimcilere destek var ya.Amk sen sanıyormusunki var evet evet var ama parası olana var üstünde bi çizgi varsa siliyor seni bir kuruş vermiyor, demiyorki tutim şunun elinden bir iş yapsında borcunu ödesin. bide utanmadan geliyor evindeki iki çekyatı tv yi buzdolabını alıyor götüne sokucak ya borç 50.000 tl aldıkları 500 tl. Sen avutmuyorsun kendini benim gibi "lpg'ye zam gelmiş amann ne kadar gelirse gelsin ben 20 tl lik alıyorum" diye. züürt tesellisi olum bizimkisi. şimdi söyle seveyimmi söveyimmi.
yanlıştır. obama söylesin beni ilgilendirmez... anayasada var mı böyle bi kanun ?
(bkz: kafası güzel olan devlet başkanları)
obama ne karısır benim ülkeme bizi asın ozaman tüm izmir mersin antalya kemalistlerin asın bizi o zaman.
saçma önermedir. kimse kimseyi sevmek zorunda değil. ancak makamına saygı duymak zorundadır.

recep tayyip erdoğan'a gelince. bugün bu ülkenin başına gelmiş en iyi şeydir kendisi. bugün uluslararası arenada türkiye'nin ve kendisinin rolü, karizması ortadadır. he beğenirsiniz beğenmezsiniz, onaylar ya da onaylamazsınız orası ayrı. ama bu gelişmeyi görmemek ciddi ciddi körlük ya da at gözlüğü ile bakılmasından kaynaklanır. türkiye'nin ekonomik durumunu görmek için ayrıca (bkz: #10194021)

bankalardan aranılan arkadaşa da bir çift sözüm olsun. beni de arıyorlar aramaya da tamamen benim suçum. benim olmayan bir parayı harcadım, yorganımdan taşırdım ayaklarımı. biri bizim kafamıza silah mı dayadı kredi kartını kullanırken ?
paradan çok halkını sevseydi biz de onu severdik. cebinizde 5 kuruş yok hala ekonomi cambazlığı yapıyonuz amk. vatanı satmanız için siz trollere ne kadar ödüyorsa bize söyleyin. size paranızı toptan verir göndeririz. 80 milyar euro çaldı bu ülkeden. oğlunda gemi var sizde ise bi sikim yok. götü iyice sıkıştı, yakında gemiye atlayıp kaçacak siz de arkasından öyle bakacaksınız.
ya da o adamı sevmemek vatana sahip çıkmaktır.
Evet, vatan hainiyim, siz vatanperverseniz, siz yurtseverseniz, ben yurt
hainiyim, ben vatan hainiyim.
Vatan çiftliklerinizse,
kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,
vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,
vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,
fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,
vatan tırnaklarıysa ağalarınızın,
vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,
ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,
vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa,
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,
ben vatan hainiyim.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla :
asi horoz vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.
görsel
Doğru bir beyandır. Hadi sevmemeyi geçtim, saygı göster. Türkiye'nin başkanı sonuçta. Gidip utanmadan yuhalıyorlar.bunları sürgün edeceksin. Tabi.
https://galeri.uludagsozl.../r/anl%C4%B1yorum-977997/