bugün

doğruysa bir fenerbahçeli olarak sevineceğim hadisedir burak hiç forma giymeden yedek bile kalsa madridde başarıdır amk adımız duyulsun yeter.
(bkz: at yalanı sik inananı) doğru olsa kaynak yazar.
takıma ibret olsun diyedir.
(bkz: zıparetti) *
kahkaha attırmıştır.

bir de gerçekleşiyormuş amk mal gibi kalırız ortada.
"burak yılmaz'ı izlemeye gelen real madrid ekibi sağlık kontrolünden geçirildi. "

haberlerine konu olabilir.
Real madrid'in malın iyisinden anladığını gösterir durum.
ibret almak içindir...

benzema'nın ücretine zam yapılması sonucunu doğuracaktır. ancelotti islama dönüp, şükür namazına da başlayabilir.
doğru bir olaydır.
bir forvertin yapmaması gerekenlerini canlı canlı izlemek geliyordur.
Real madridin saka yapmasi.
Gsli arkadaş dedi Chelsea Burak Yılmaz'a 45 milyon euro önermiş gs vermemiş gülmekten Öldüm .
altyapısını doğru şekillendirmek isteyen madrid takımının, miniklere "hataları" da göstermek için yapmış olabileceği girişimdir.. ya da, takım çok sıkıldıysa, biraz gülmeleri ve stres atmaları için komedi filmi niyetine izletmiş de olabilir tabi..
bakın adama nasıl penaltı kazanıyor ışte oyuncu dediğin böyle olur un temsiliyeti içindir. burak sayesinde artık ronaldo da üst düzey oyuncu kategorizasyonuna girecek.
alt yapıya ders diye seyretticekleri video hazırlamışlardır.
böyle mal gibi futbolcu olmayın bağlamında.
Kendi futbolcularına ibret olsun diyedir.
Hayali bile güzeldir dediğim olaydır. Düşünsene lan real madrid burak yılmazı transfer ediyor ve kurtuluyorsun.
Bizim burak yilmaz dusmanlarindan nefret ediyorum acaba en son ne zaman turk liginde bu kadar golcu bi forvet gorduler merak ediyorumadam 3 sezon gol krali oldu herkes nefret ediyo amk adam performansi berbat cok kaciriyor dendigi gecen sene bile 18 gol 10 asist yapti anlamiyorum tamam kazma cok kaciriyo ama iyi bi egitimle super golcu fizik ve koşu var bazi liglerde ve kontra atak takimlarinda cok onemli bi ozellik o kadar emenikeler niang lar kuyt ar guiza lar nondalar geldi bok gibi para harcandi bu adam onlari 2 ye 3ee katladi.
real madrid' e ofsayta yakalanma rekoru kıracak bir elemanın lazım olması durumunda kesinlikle düşüneceği isim olan burak yılmaz için güzel bir fırsat..
bizde stoya yı izliyoruz.

birşey mi oluyor yani.
dünyanın en zengin takımının burak yılmaz'ı takibe alması.

futbolu hiç sevmem, hiçte anlamam, takımda tutmam ama burak yılmaz'ı tanıdım sayenizde okuduklarımdan falan.
büyük ihtimal "bu adam çok tehlikeli iyi izleyin böyle hatalar yapmayın sakın" şeklinde ders niteliği taşıyan ibretlik izleme olacağını düşünüyorum.
Hayaller gerçek olsa şarkısının esin kaynağı olan durumdur.

Ben sırf ibneliğine; pes'in ana lig modunda, madrid'in yetenek avcısını bi göndereyim bakayım nolacak diye denedim, adam bana türkçe "dalağını sikerim" deyip çıktı. O gün bugündür ortalarda yok, transfer yapamıyoz amk.