bugün

ramazan ayının dolayısıyla orucun bitmesi ve şeytanın yeniden sahalarda boy göstermesiyle ortaya çıkan durumdur. günah işlemeyide özlemişim bee dercesine küçüklü büyüklü türlü türlü günahlar işlenilmeye başlanır. trafiği önlemek isteyen vatandaş nafile oruç tutabilir ya da herşeyden uzak bir mağarada inzivaya çekilebilir. yoğun trafikten dolayı günah işleyeceklerin şimdiden dikkatli olmaları ve yavaş yavaş günah işlemeleri için uyarıyoruz. bugün buradan aktaracaklarımız bu kadar söz tekrar merkezde...
bir ay alkol almamış bir bünye hissediyorum. çok kötü şeyler görüyorum. bana kabaran bir kaç şişe var.
(bkz: kime sorsan gösterirler)
Evden çıktıktan sonra sülale ziyaretine giderken arkadaşlarını görüp yoldan dönmeyle başlayan. Yakınlardaki genelev tarzı yerler aramakla devam eden. Akşam olmadan içkinin dibine vurulan. Bu kesmedi gazino pavyon bar gibi yerlere gidilen. En son eve giderken lan 1 ayın acısını cıkardım diyerek sona eren olaylar silsilesidir.
cehennemin kapısında olağanüstü bir hareketliliğe sebep olur.
'onun yeri ayrı, bunun yeri ayrı' diyen sakat bir zihniyetin faaliyetleridir.
cennetin kapısında bekleşip, cehennemin kapısından girmek diye buna derler.
samimi müslüman işi olmadığı için, ramazan bayramında zil zurna olacak sefil zihniyete boşuna aç kalmamasını öneririm.
kgs ve ogs sistemine geçildiği takdirde çok da sıkışmayacak trafiktir.
(bkz: günaha susamak)
bazılarının gidemedikleri için günah diyerek karaladığı tatil keyfinin çile trafiği. birilerinin gözleri kalınca trafik tatil keyfini alıyor zira.
(bkz: ramazana elveda on bira ya merhaba)
mümkünse bayram namazından sonra başlanmalıdır.

bazıları var ki, son iftardan sonra bitti diye içmeye coşmaya başlar.
bayram namazı ile ramazan ayı sonlandırılmış olmaktadır ki, dikkat edilip haybeye sınırda günaha dahil olunmasın.
Her koyun kendi bacağından asılır. Benim günahım, yerime yanmak isteyen varsa buyursun yansın. Sesizlik lütfen, herkez geri viteste.
kazanılmış bonusları harcama çabasıdır.