bugün

entry'ler (13)

izlenesi filmler

yaralı yüz..

kızların asla reddedemeyeceği çıkma teklifi şekli

- geldim dünyaya görmedim böyle bir gam sana doyamadan gidiyorum ey gurban olduğum am.
+ ayyyy kıyamammmmm
- aböle yapıon çıkıo kazmanın sapı
+ yerim ben o sapı

sekapark

izmit'e gitmiş olan herkeste bi hatıra bırakabilecek olan yer.

sigara içenlerin garip takıntıları

Yemekten sonra kürdan bulamayınca parliament vb filtreli sigaraların dibiyle dişlerindeki artıkları çıkarmak.

sigara içenlerin ölmelerine üzülmek

Sigara içen birinin ölmesine üzülünce bi sigara daha yakmak.

oruç tutan arkadaşını sahura kaldıran ateist

Kaypak anlamına gelen butun sozcukleri bunyesinde barındıran bir ateisttir.

sen benim gizli öznemsin

Ertesi görüşmeye kadar kısa cevaplar alma ve terkedilme sebebidir. Tabi karşındakinde biraz zeka varsa.)

paketteli son sigarayı yanlışlıkla tersten yakmak

Önce tütünü yiyip ağız buruşturmak. Sonra bildiğiniz küfürleri okumak. Ve sike sike o sigayı içmek.

eve kız atmak için kullanılan eşyalar

ne eşyası? agzında dilin ve dişin varsa yeter. Ha! eğer başlığı yazan arkadaşta diş yoksa bir adet takma diş cevap olabilir.

ramazanın hemen bitimindeki günah trafiği

Evden çıktıktan sonra sülale ziyaretine giderken arkadaşlarını görüp yoldan dönmeyle başlayan. Yakınlardaki genelev tarzı yerler aramakla devam eden. Akşam olmadan içkinin dibine vurulan. Bu kesmedi gazino pavyon bar gibi yerlere gidilen. En son eve giderken lan 1 ayın acısını cıkardım diyerek sona eren olaylar silsilesidir.

esrar

Yazı yazmak isteyen insanın kalem ve kagıttan daha fazla ihtiyac duydugu bir maddedir.

entelektüel giyimli kız

Tanımadığı kişiyle ilk defa konuşurken sesini incelten ve kibarca konuşan birisiyle aynı yolu takip eden kendi içindekini dışarıya yansıtmayan insan tipidir.

panpa

Bazen bir erkegin asıldıgı bir kızdan duymasıyla gördüğü bir yol bazende duydugunda salak diye söylendigi bukalemun gibi kelimedir.