bugün

dünyada bir insanın yapabilecegi en gerizeklaı eylemler sıralamasında ilk üçü zorlayan, zaman zaman zirveye çıkan bir mallıktır.
gecenin köründe işin gücün yok, telefon başında radyo arıyorsun, kısık kısık konuşuyorsun hatayım deyip. sanki bilmiyoruz amınakoym babana yakalanmamak için sessiz konuştugunu.
hayır insan yaptıgı işlerde kendini bir sorgulasa, ne yapıyorum ben, bu yaptıgım bana ne kazandırır diye düşünce kalmaz bu mallıklar.
şarkı armagan edip, ehehaeae serkan bak show radyo'yu aç birazdan ne olacak deyince mutlu mu oluyorsun lan?

-iyi akşamlar burçin, hangi şarkıyı ve kime armagan edeceksin bakalım?
+ieaehaheh *ben sıradaki şarkıyı alt komşum kaslı serkan'a istiyorum
-peki burçin, hangi şarkıyı gönderelim?
+e sıradaki işte
-burçincim sırada şarkı yok, sen isteyeceksin biz çalacagız
+ama ben 4 gündür çalışıyorum buna, öyle bi anda şey oldu sanki
-tamam burçin, siktirgit.

düşünüyorum, taşınıyorum koskoca insanın gecenin bir vakti arayıp ta şarkı istemesi için zeka düzeyinin moronluk seviyelerinde olması gerekir sonucu çıkartıyorum.
düşünme, muhakeme yetenegi olmamalı insanda.
burnunu temizlerken aradan beynin de mi aktı lan lavaboya?
alt komşu serkan için istiyormuş.
salak mısın kızım?
armağan edilen bilmiyorsa pek bir şey ifade etmeyen ve pek hazin durum. bir nevi züğürt tesellisi. ama insanı harekete geçiren bir uyanış belki. ben mesela sözlükteki tüm entryleri silmek için açmışken bilgisayarı; vazcaydım.. ve senin için audioslave like a stone çaldırdım. hatta hızımı alamadım ringam yaptım. millet de dinlesin diye. yok aslında bir umut sen dinlersin diye..
(bkz: radyodan sevgiliye sarki hediye etmek)
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
dünyanın en bedava hediyesidir.(telefon parası hariç)
biz x'den 2 kafadar, sıradaki şarkı tüm sevenlere.
sıradaki şarkıyı eltime ,kaynıma ,alt,yan, üst komşuma... diye devam eden ortalama beş dakika süren eş, dost, akraba sayma işinden haz alan bir evhanımı aktivitesidir.*
bide adını sölemeyip vefasız serseriye gelsin seni çok seviyorum hayısız sefaköyden nazlı.evet hayırsız sosyal mesajı aldı nazlıcım.
-sıradaki şarkı canımın içi nişanlıma gelsin...
+peki, şarkımız sevenler için geliyor. ömer danış'tan şerefsiz