bugün

son çalan parçalarda losing my religion ve paint it black görünce gözlerimin fal taşı gibi açılmıştır. bundan sonra takip edesim geldi hadi hayırlısı.
an itibariyle dım tıs dım tıs, benim ahımı aldın, benim ahımı aldın diyorlar, tabaklar kırılsın.
sözlükte merak ettiğiniz yazarlar ile birebir sohbet imkanı veren, aynı zamanda kaliteli dj leri ile müzik ziyafeti yaşayacağınız muhteşem bir ortama sahip olan radyodur efendim. bekliyoruz sizleri gelin tanışalım kaynaşalım. *
fazla uzun sürmeyecek yayın başlamıştır. sen de dinle!

http://radyouludag.com/
yeni dinleyiciler bekleniyor.
huzurlu huzurlu çalıyor, yanına şarap gideeer, mum gideeer, meyve tabağı gideeer, tuzlu fıstık gideeer, gider de gider.
ruhunu dinlendirmek isteyenler, an itibariyle harika bir yayın sizi bekliyor.
sonunda bir yayın olduğunu görebildiğim radyodur. zigon'a teşekkürler sonsuzdur....
dinleyiniz...
an itibariyle çilekeş y.o.k çalmaktadır. dinleyiniz.
zigonsehpa'nın muhteşem ötesi bir repertuar ve anlamlı bir sohbet ile uçuşa geçirdiği radyodur.
sıradaki entry yi tüm sevmediklerinize yollama ihtimalinin olması.
sözlüğün geçici süre mala canlı bağlanması sırasında can yoldaşı olmuştur. yayın vardır. kaçırılmamalıdır.
serge'in an itibariyle klasik rock takıldığı, bize de "takılın hüleyn" modunda dinlettiği radyodur.

Gelin efenim.
azıcık hayal kuralım; tanımadığın bir pubda, müzik kutusuna atmışsın dilediğin parçaları; mısır patlağın da hazır ve nazır yanında...e daha ne istersin ki?
serge gainsbourg ile beraber gecenin sesizliğine arka fon olmuş radyodur efenim. dinlemedeyiz.
an itibariyle yeni dinlemeye başladığım* radyodur. şarkılar çok iyi abiiiy.
an itibariyle dj'in hazırlık yaptığı halde şarkı çalamadığı ve dinçer'e* bağlandığı programdır.

(bkz: peki dicey de bizi dinleyecek mi)
(bkz: aldırma gönül)
Açar açmaz, "ben ölmeden önceeee" ile beynime kurşunu sıkmıştır.
yahu dinlerken sanki arkadan arkadan gelen ses sahibinin kafasına poşet geçirmişler gibi bir hal söz konusudur.
sıkıntı için birebirdir.
skype ile yayın yapan radyodur. yalnız kiminin sesi az kiminin çok geliyor ayrıca sohbet bölümü de mükemmel. * 10 dakikadır da şarkı yok. dinleyiniz!
(bkz: orda bir radyo var uzakta)
dinlemeyenlerin uygun bir dille uyarılması gereken radyo.