bugün

pudingin hemen bitmemesi, bu zevki uzun süre yaşamak için yapılan, puding yeme şekli.
(bkz: pudingi pipetle hüp diye içine çekmek)
(bkz: pudingi yemeyip izlemek)
arkadaş bu iş bir keyif bir zevk meselesi . alırım pudingimi ,4'lü yada 8'li danone'mi geçerim televizyon karşısına .çay kaşığıyla bir buçuk saatte yerim alayını.bana verdiği haz az şeyle kıyaslanabilir bir hazdır o derece. yalnız bu işin sonu kiloluk algida dondurmayıda çay kaşığıyla yemeye çalışma olayına kadar gider.orgazm seviyesi artsın diye havuza girip,başını kıçından geçen iple domuz bağı yapıp ,nefesinin kesilmesini sağlayıp aynı anda masturbasyon yaparken ölen eskimiş hollywood yıldızları gibi heba edersiniz ömrünüzü söyleyeyim. felç olmasın o sağ el daha çok lazım olcak benden söylemesi .
AYNI olay tavukgöğsü nde de yaşanır..
yavaş yavaş yenilip lezzetini uzun uzun yaşamak ister birey..

aynı striptiz yapan kadın kadar çekicidir..
bunu yapan genelde etli, köfteli yemeklerde de köfteleri, etleri sona bırakır.
asil pudding in yapildigi kaseyi sununa kadar siyirmak en zevklisidir.
evde tatlı kaşığı yoksa yapılacak eylemdir.
öğrenci evlerinde tatlı kaşığının zor bulunmasıyla mecburen yapılan eylemdir. zevkin uzamasıyla pek alakası yoktur aslında. hatta bazen çay kaşığı da kirli olunca parmak bandırarak yenildiği de görülür.
bir levıl sonrası için; (bkz: yeme de yanında yat)
tadını çıkara çıkara yemeği kolaylaştıran eylemdir.
ballandıra, ballandıra yapılan eylemdir.
tatlı kaşığı yoksa yapılacak en mantıklı eylemdir.Yemek kaşığı ile hemen bitiyor cünkü.
benim anlayamadığım eylem. ben eğer mümkünse normal kaşıkla yiyiyorum. tamam çay kaşığıyla uzun sürüyor ama normal kaşıkla da ağız dolusu 2-3 kaşık puding beni mutluluktan gebertiyor abi.
kaselere ayrılmış pudingin ana kasesinin dibinde kalmışları çay kaşığıyla sıyırmak da ayrı bir zevk verir insana...
tatlı kaşığını yıkamaya üşenmek sonucu meydana gelen durumda olabilir.
tam bir zevk pezevenkliğidir. ne fantaziler kuruyor bizim millet ya.
(bkz: zevk pezevengi)
kemal sunal'ın simit işine dönmesi muhtemeldir. etraftakiler senden önce bitirirler sen sona kalınca tabağı avcunla sıyırırsın.
hemen bitmesini önlemek için çay kaşığıyla yenir.
' her güzel şeyin bir sonu vardır. ' çıkarımını, olabildiğince yavaşlatma isteğinden kaynaklanan eylemdir.
küçükken bitmesin diye yapılırdı.
tercih meselesidir. ama ben de tam tersi birden hepsinin midem de olmasını isterim.
pudingin hemen bitmesini istemeyen biri tarafından yapılan eylemdir. Kendimce hep uyguladığım eylemdir ayrıca.
Tencerede kalan pudingi tahta kaşıkla yemek kadar tatlı olmasa da iyidir, hostur.
--spoiler--
pudingi çay kaşığıyla yiyeyim ki çok gibi olsun
--spoiler--

http://3.bp.blogspot.com/...Ws2Ww/s320/26+01+2013+-+1