bugün

tam kafa hatundur kendisi. sohbeti iyidir yani. geyik kapasitesi maksimumlarda.
mal hatunun tekidir kendisi, kamera önüne çıkamıyor olması ise başka bir mallık, ismi de sır kendisinin. sızan fotolardan gördüğümüz kendisinin epey çirkin olduğu.

-ben şöyle sikiştim böyle sikiştim, şöyle küfürlü konuşurum, böyle küfürlü konuşurum diye yazayım ama yüzüm hiç görünmesin.
+bu surata kim baksın lan?
-am sik göt.
+yarın gel başla. babasından korkuyor deriz.
kafayı erkeklerle yemiş zeka seviyesi -1 ile 0 arasında gidip gelen kadın. parayı bulmuş twitterında via ipad falan yazıyor, gerçekten bir şeyler yazmaya çalışanları da köreltmekle geçiriyormuş boş zamanlarını hahaha kıyamaaam :( bunu okuyup arkadaşı olmaya çalışanlar var onlar ultra salak.

+ @PuCCa aaa pukkaaaa çok güzel yazıyorsun gerçekten bizim profesör ders anlatıyo sıranın altından seni okuyorum *
- @converseligelinlik tesekkur ederim canim bir gun benimle takil da barlardan erkek kaldirip seviselim ahahahah -via ipad

umarım converseligelinlik diye bir twitter hesabı yoktur, uydurdum çünkü
su anda kitabını okudugum yazardır.okudukca gülüyo ve yaptıgı erkek analizlerinde lan bu benım sevgilimden bahsedıyo dıyorum. "kitabı bilerek az az okuyorum ki hemen bitmesin" falan triplerindeyim.
kitabını beğenerek ve yarılarak okuduğum blog yazarı.
blog sayfasına aşagıdaki adresten ulaşabilirsiniz. ilgi çekici bir tarzı var, bir kerecik okuyun derim. sarmazsa bırakırsınız.
passiflora-rapunzel.blogspot.com
sol frame'de görüp, öldü sandığım türk kızıdır. öf ya, yanılmışım!
sinir olduğum yazarımsıdır.
formspringde sorulan sorulara bakınca Güzin ablaya dönmüş olan blog ve kitap yazarı.
kitabına konu bulamayıp sevgilimden ayrıldım diye uyduran şahsiyet. madem günlüğünü yazıyor bağlı bulunduğu yayınevinden nasıl kovulduğunu anlatsın herkes öğrensin.
çok sağlam bi yazar. authorun kız versiyonu denebilir. *
gerçek kimliği açığa çıkmış *, eski sevgilisine abanmakla meşgul reklam yıldızı.

he biz salağız zaten senin mazlum, ezilmiş, halk içinden çıktığına inanıcaz.

hıhı, görüşürüz.
kitabı gereksiz pahalı satılan yazarımsı. tamam yazdıkları güldürüyor arada fakat herkesin yazacağı sıradanlıkta şeyler yazıyor. blog yazarı olarak buralara şans eseri çıkmakta hoş olsa gerek.***
Takipçilerini cinsel hayatını anlatarak kazanmış bir blog yazarı.
takipçilerini, eski sevgilisinin adını soyadını apaçık yazarak 'bu beni terk etti. kaka bu. top bu.' dedikten sonra dava açmasından korkarak* adamın ismini silip, saydırmaya devam ederek kazanmış bir blog yazarı. nokta burada çok anlamlı oldu, devamına gerek yok sanki.
ilk defa uykusuz yaz'da okuduğum ve midemi bulandıran bir sığlıkta olduğunu fark ederek hükmünü verdiğim yazar müsveddesi.

melissa p.'nin kitapları daha edebi, daha güzel gerçekten bunun yanında.
akıllara sol kanattan etkili driplingler yapan, uzun saçlı, teknik bir italyan kanat oyuncusunu getiren isim.
yarak meraklısı bi kezban sadece. amına koyim bu kadın-erkek ilişkilerini niye bu kadar büyütüyosun ki anlamadım adeta kabusum ve korkulu rüyamsın ne diyim sana!
bi de insanı sinirlendiren noktası da ayrıldığı eski sevgililerine saldırmaya devam etmesi. bana göre bunun kadar bi şerefsizce bi olay yoktur.
aranan şahıs -> http://twitter.com/PuCCaa o her yerde. twitterda, facete, blogspotta, tumblrda.Bi myspacesi kaldı, onda da artık elinde sazla çıkar söyler bir şeyler.
küçük aptalın büyük dünyası adlı kitabın yazarıdır.
PuCCa çok ayıp!
PuCCa çok komik!
PuCCa çok aşık!
PuCCa çok beter bişi! ve sonunda paparaziler peşinde koşmadığı hade herşeyi anlattı.
''PuCCa aferin iyi b*k yedin!''
yeni yetme ergen kızlarımızın idolü ''ben sevişiyorum'' ablası.

muhtemelen lise çağlarında, o dönemki erkek arkadaşı tarafından ''yaa pukka iyi hoşsun da, şu göbeği erit allah aşkına'' diye bir cümle işitmiştir. o gün bugündür feminist.
tek kelimeyle bayıldım dediğim ve deli gibi takip etme isteği uyandıran blog ve kitap yazarıdır.
http://twitter.com/#!/PuC.../status/92985795136327680

yeni kitabı çıkıyormuş efendim. çift davullar çalınsın kınalı kuzular kesilsin.

bu kitabında evrenin nasıl oluştuğundan bahsedeceğini sanmam. gene götünden göbeğinden bahsedecek "ayhs allah kahretsin bu erkekleri biz kendimize yeteriz hobareeyyy ama şu çocuhhh da çok yakışıklı onu tavlamam lazım" falan diyecek. öfff.
formspringinde verdiği her cevabı beş on gülücük alan kişi. takipçilerinin zeka seviyesini anlıyoruz böylece.
güncel Önemli Başlıklar