bugün

entry'ler (1023)

erkek adamın yapmayacağı şeyler

karşısındaki kadından daha cesaretsiz, daha korkak olmak, tabii erkeklikten ziyade adamlık ağır basarsa.

merhaba ben pembe tolga

özletmiştir.

olamaz mı olabilir

eylül akşamında geçen ortaçgil tipi sevgi tanımlarının en güzelidir, aşk tesadüfleri sever'den sonra ayağa düşmüş, bilen bilmeyen bokunu çıkartmıştır, hoş olmamıştır, ama yine de candır, bi tanedir.

uzun süredir aranılan ve bulunamayan şeyler

m&m's tir, gören duyan bilen varsa beri gelsin.

seni yenicez ulan istanbul zirvesi

''hocam şükrü saraçoğlunu mu kapatsak napsak acaba'' dedirtmeye devam eden zirvedir.

bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilir mi

böyle ısıtıp ısıtıp insanın önüne geldikçe bi bitmediniz amına koyim dedirtmeye devam edecek olan durumdur.

gecenin şarkısı

''kenan doğulu'yu duymaya başladığımıza göre yaz resmen başladı'' dedirtmiştir, olmuştur efendim.

http://www.youtube.com/watch?v=0bSnKg-3mzo

ikizler burcu kadını

korkulacak bir şey yok, ısırmazlar.

petibör bisküviyi çaya bandırıp yemek

fazla kaldığında çayın geneline dağılan ufak parçaları kaşıkla saniyenin onda biri zaman diliminde toplamaya çalışıp toplayamamak da olayın heyecanını artıran aktivitelerden biridir.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

''zaten işte tam bu ilik-kemik sömüren noktada kötü bi şey, ama tercih meselesi tabii''

akabinde ''ulan gören de hayatını yeniden şekillendiriyorsun zannedecek, altı üstü kredi kartın geliyor, neyin tribini yapıyorsun'' dedirtmiştir.

eskişehir denilince akla gelenler

(bkz: papağan)

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

sarıyla başlayıp mavi ve en son mora kadar 7-8 renkten kalın dikey çubuklar çekip ardından bütün kağıdın üzerinden siyah pastel boyayla geçtikten sonra makas veya sivri bir kalem ucuyla çizilen şekillerin rengarenk çıkması. ehe, güzeldi tabii.

sözlük yazarlarının ruh halleri

''tartışmaya açık bıraktım çayın altını, hangi rafa koymuştum servis takımını?''

seksi miyim diye soran kız

elini böbreğinin üzerine koyarak eğik açıyla poz veren kız özgüvenine sahip değildir.

sözlük yazarlarının çocuklarının olası isimleri

(bkz: jabağı)

başka yerde hissettiren şarkılar

sibel alaş - adam

http://www.youtube.com/watch?v=SU-OMID26SA

yazarların cevap vermekten hoşlanmadığı sorular

''senin gözlerin neden bu kadar büyük ya?''

çünkü eşeğin, gözünden dolayı.

seni yenicez ulan istanbul zirvesi

muhtemel ''geliyorlar efendim durduramıyoruz'' dedirtecek zirvedir, ayriyeten kadıköyün can olması da mevzuyu daha bir güzel yapacak detaylar arasındadır.

sözlük yazarlarının itirafları

zamanında ölüp bitilen insanla pide kuyruğunda karşılaşmak ufaktan bi ''ulan zaten göt kadar yerde yaşıyoruz, dizilerdeki gibi bi şey mi bekliyodun'' dedirtse deeöö, ya onu bunu boşver de, ah be göksel, hala çok mavi göz, ve hala çok şahane sarışınsın.

uludağ sözlük oğlanlarının aşırı kalitesiz olması

(bkz: oğlan)

önemli olan dişilik değil kişilik, dur bu değildi, neyse.