bugün

entry'ler (165)

353 dönem askere gidecek sözlük yazarları

Acemi, izmir gaziemir
Usta, dogubeyazit

çorlu

bu şehirde insan yok amk. bugun anabacı bırbırıne sovenler yarın enseye tokat göte parmak atıyor olabılır. yada "yok be oooolum kardesım gibi burçin" dediği kıza ertesi gun pompa olayları yasayabılır. herkes bırbırını tanır bu sehırde ama kımse siklemez işi olmayınca bır diğerini. dostunuz arkdasınız yoktur bu sehırde. ben mı, ben .mına koyim corlununda bana bişey olmasın.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben sana kaşarsın demiyorum. diyorum ki, şeyinin bi şifresi olsa 1234 olurdu diyorum.

hayata dair iç burkan detaylar

misking:m
sokakta top oynayan çocuklardan bir tanesi:ç

m:gençler atın bakalım

ç:abi ronaldo hareketi yapsana

m: eheee eski lisanslı futbolcuyum ben. eskiden daha fazlasını yapıyodum.

ç:abi futbolcu olmak için üniversite sınavında kaç puan yapmak lazım?

m:.....

arkamızdan gelen nesil eğitim sistemini çoktan sindirmişti ve benim bu soruya verecek tek bir cevabım bile yoktu. *

ben bu yazıyı sana yazdım

sen yavşağın önde gidenisin at kafası seni.

sözlük yazarlarının itirafları

tekli koltukta uyumaktan nefret ediyorum. Ozellikle buna mecbur bırakıldıysam..

hem bateri çalmayı istedim, hemde şarkı söliyebilmeyi. ama iksinide yapamadım, olmadı.. uzun zamandır ney üflüyorum, kendimce neyzen oldum. *

işler güçler

m - murat cemcir
a- ahmet kural

m- kardeşim işte ne olursa olsun genede özlüyor insan.. hiç nefesini boşuna yorma ahmet'im. neyini özlüyorum niye özlüyorum bilmiyorum ki, özlüyorum işte. Hanı her hafta halı saha maçında yenilip, ertesi hafta gene o sahaya çıkmaya benziyor benimkisi. Ben, ya oyunun kendisini seviyorum ya da maçı kaybetmeye o kadar çok alışmışım ki koymuyor artık. Giden gidiyor ya kardeşim, sen zannediyor musun ki kalan kalabiliyor? ilk o gidiyor lan. Gitme demiyon ya, ilk o gidiyor lan. nerde ne yapıyodur acaba sevdiklerimiz, sevgililerimiz. onlarda bizim için ne yapıyolardır diyolar mıdır la?

a- mutludurlardır herhalde..

m- onlarda mutlu olsunlar daa. varlığımızla mutlu olamayanlar yokluğumuzla mutlu olsunlar ki bi s.ke yarasın gidişimiz.

a- murat?yaşanan onca şeye, pay edilen ekmeğe, birlikte ilk defa dinlenen şarkılara,

m- ceptekini birleştirmeye, baş göt yatmalara, damı akan odalarda kurulan hayallere,

a- ilk aşklara,

m- ilk reddedilişlere,

a- salondaki çekyatta yattığımız eş dost gezmelerine,

m- sırf ucuz olsun diye yediğimiz ketçaplı pilavlara la,

a- yoklukta içtiğimiz mantarı hep içine düşen şişesinden ucuz şaraplara,

m- kaçak binilen trenlere, esnaf lokantalarına,

a- görüşmediğimiz arkadaşlara, ayrıldığımız sevgililere,

m- alayına isyan değil işte kardeşim, alayanın şerefine içiyoruz lan..

misking

hiç şaşmadan bahar ayında nezle olan yazar. *

kinyas ve kayra

“Ve en büyük acının kendininkinin olduğunu düşünüyorsun. Dünyadan haberi olmayan tüm geri zekalılar gibi.”

metin üstündağ

kadınlar yattıklarıyla değil / unutamadıklarıyla uyanırlar! sözü kendisine aittir.

bu yaz askere gidiyorum sözlük. özlicem seni, sölemek istedim.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

önünde üç yol varsa, ortadaki kestirme değildir.

burda bile itiraf edemiyeceğim buyuklukte nefret beslediğim insanlar var. *

endüstri mühendisliği öğrenci sempozyumu

şu sıralar 20.si düzenlenmektedir. bu senede keyifli olacağından şüphem yok, hadi hayırlısı.

çorlu

sikindirik bir şehirdir. bugünden sonra kendisini 4 ay görmicem.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

kızlar gidin "kankam o benim yea" dediğiniz erkek arkadaşınızı dudağından öpün. bakalım "napıyosun sen ya arkadaşız biz" diyecek mi.

cemile yeşil anadolu lisesi

tenefuslerini uyuyarak yada futbol oynayarak gecirdiğim lise. tabi baska ne olaylar ne olaylar. *

misking

şu sıralar mesgul olan yazar. bir kac gune sozlukte at kosturacak yazar aynı zamanda.

beklentiyi yüksek tutmak, yapacaklarına garanti vermek mallıkmış, beklentiyi düşük tutup fedakar gözükmek makbulmuş.