bugün

Masumiyet karinesini çiğneyenlere ne yaptırım yapılacak ben onu merak ediyorum. şike iddasıyla gündemde olan takımlar suçsuz bulunurlarsa o takımların üstündeki lekeleri kim nasıl temizleyecek.
(bkz: ilk önce intihar ederim sonra da sizi öldürürüm)
tff yöneticilerinin erdemli bir duruş sergilemesi durumunda olması muhtemel diyalog ;
tff: düşürün lan kendinizi.
fb: lan bak düşürürüz.
tff: düşürün oğlum, düşürmeyen ibnedir.
fb: tamam lan şaka yaptık.
fb: sizde çabuk sinirleniyorsunuz be abicim.
58. madde değişirse kulübümüz kendini imha edecektir.
her türlü boku ye sonra da fakir ama gururluyu oyna. gören de çok namuslu sanacak. peehhh
''at yalanı sikeyim inananı'' dedirten cümledir.
KENDiMi iNTiHAR EDERiM GiBi BiR TEHDiTTiR.
TIPKI AZiZ YILDIRIMIN ZAMANINDA ETTiĞi SÖZDE iSTiFALAR GiBi.
(bkz: fenerbahçe nin imkb ve halkın gözündeki değeri)
(bkz: yalanına sokuyum)
-kendi kendini sikebilir misin?
+hayır.
-o halde kendi kendini küme düşüremezsin...
açıkça bir blöf..tff'nin derhal rest çekmesi lazım
kendinden emin fenerbahce yonetiminin ve taraftarinin hakli mucadelesidir bu.
federasyon ve kulüpler birliğini kafa kafaya tokuşturmaktır.
öyle göte böyle yarak atasözüne uygun bir davranıştır.
bir gökdelenin zirvesinde keyif sürerken, kara bulutların hışmına uğramak gibidir.

-gelmeyin, atlarım!
--spoiler--
"kafama sıkarsanız kendimi öldürürüm"
--spoiler--

rüzgar kokan hareketler..
--spoiler--
"kafama sıkarsanız kendimi öldürürüm"
--spoiler--

rüzgar kokan harekerler..
çarkçı fener'in başka bir çarkı.
bazılarına cevaptır. http://spor.ekolay.net/sp...u-batar/2659/1001925/0/3/
hem şike yapıp hemde konuşabilecek kadar arsız, yüzsüz ve haysiyetsiz insanların yaptığı çıkar hesaplarıdır.
ne eksik ne fazlasıdır.
milyonların takip ettiği, hatta uğrunda ölecek beyinsizlerin bile olduğu futbol kulübünün beyinsiz çocuk ruhlu yöneticilerinin yaptığı talihsiz açıklamadır. (bkz: galatasaray mızıkçılık yaptı bana ne bana ne)
(bkz: çocuğumu keserim) *
daha sezon başında hiç bir türlü düşmeyiz diyen fenerin zora girdiğinde asili oynamaya çalıştığı fakat rezil olmaktan kurtulamadığı gayet ortada.
tff'nin kafasına göre değişiklik yaptığını göze alırsak düşme kararı gelmezse söverim bir fenerbahçeli olarak. bu kadar ikiyüzlü bir futbol idaresiyle türk futbolu bekleyin ki ileri gitsin.

hala derim, ulan avrupadan men ettiğin takımı sen ligde niye oynatıyorsun? fenerbahçe'nin ligden düşürülmesi demek bu pezevenklerin cebine girecek paranın azalması demek. o yüzden oyalandı oyalandı puan silmeye karar verildi. adamlarsa eğer düşürürler fenerbahçe'yi ligden.

bu kadar lafı bir fenerbahçeli olarak diyorum. o adilerin boğalarından geçen parada elbet hakkım vardır az da olsa, zerresini de helal etmiyorum. nasıl hakkım vardır takıma destek adı altında alınan ürünlerden bir miktar gidiyordur herhalde bunların cebine de.
Rest: puanımız silinirse kendimizi küme düşürürüz!

Jest: merak etmeyin devlet altınıza branda gerer.
samimi olmayan açıklama, duruş.

Bu duruşu sergileyen Nihat Özdemir bir süre öncesine kadar "58. madde türk futbolunun iyiliği için mutlaka değiştirilmeli" diye bağırıyordu. Ancak federasyonun, küme düşmeyi engellemeye çalışma çabaları pek bir cesaretlendirmiş anlaşılan.*
(bkz: yaklaşmayın kendimi s*kerim)