bugün

Yazı tura ile ya da daha sarışın olanı seçmek ile çözülebilecek sorun.
kararsızlıkların en güzeli.
gereksizdir. tercihiniz rus olandan yana olmalıdır çünkü o size rusca öğretir ki başka rus sevgililer de bulabileseniz.
(bkz: dayağı sopayla mı yoksa copla mı istersin)
hey gidi günler...

sene 92, rusların sıcak denizlere yeni yeni indiği dönemler. dayının yeri var o zamanlar bodrum'da, tabi bodrum daşimdikik gibi değil, kızlar teklif ediyor, o derece güzel. gittik yine yazı orada geçirmeye, dayının mekanda barmenlik yapıyorum, yaş genç tabi daha, kanımız akıyor, akıtıyor delice. mekana takılan polonyalı var bi tane, gözüm hep onda. bu bi an gitti tuvalete, hemen arkadasından damladım. onun gözü de bendeymiş hani, güzel anlar yaşadık orada. çıktım, döndüm yerime. sarışın bir afet geldi birden. "o ne kadar, bu ne kadar" diye soruyor. baktım bu iş istiyor, çektim bunu arkaya, ama unutmuşum polonyalı'yı da oraya çağırmıştım. bir girdik içeri ki iki sarışın ve ben. çaktılar tabi köfteyi, başladılar öpüşmeye, neyse gerisi bana kalsın. ne diyorduk, heh şansınız varsa sonu threesome olur, yoksa yine otuzbir.
adana kebaptan sonra kerhane tatlısı veya hanım göbegi tatlısı istemek gibi bir sey.
(bkz: durex mi okey mi kapismasi/#1925562)
teknik direktör'ün süper formda olan iki forveti arasındaki kararsızlık kadar tatlı bir kararsızlıktır. ama sonuçları aynıdır. ikisi de gol olacaktır. *
hepsini tercih ediyorum denilesi durumdur.
kararsız kalınmayacak durumdur. (bkz: ikisini birden)
(bkz: bir elim yağda diğeri balda)
grup seks i meydana getirecek olaydır.
(bkz: bi ona bi buna)
Türklere* has bişey olsa gerek
rus kızlar sikertir.
ikisi de gavurun kızı....
katarzyna ewa skowronska faktörü devreye sokulur ve polonyalı sevgili tercih edilir...