bugün

He canım canım tvde her tür şey yayinlanirken buna kafayı takan yazarın başliğı.
adam seferi olduğu için oruç tutmuyor ne var bunda?
(bkz: seferi)

adam seferi oğlum. oruç farz değil adama.
kültürel bir hoşgeldin mesajı işte daha ne? milyonların önü derken çay kötü bişey mi? içmeyin o zaman. salak mısınız olum siz ne var bunda?
Gören de bunu eleştirenlerin koyu katolik olan alex e her paskalyada omlet yediriyor zanneder. Lan malsınız bari belli etmeyin.
Şaka mı lan bu?
Utanmasanız adam niye oruç tutmuyor diyeceksiniz
galatasaraylilarin yaptigi gorgusuzluktur. fransiz olduklarini bu kadar goze sokmalarina gerek yoktu.
edit: fransizlar eksiliyor.
edit 2: len fransizlar cok mu alindiniz :( kiyamam :(.
bahçeliyi izliyorum sandım bir an.
fenevliler susmuyorlar hiç.
Her ramazan ayında saat 7 gibi yayınlanan haberlerde çıkan kebab, iskender, künefe gibi yiyecekler gösterilirken çaydan rahatsız olan yazar beyanıdır.
ulan sokaklarda karılarınız kızlarınız yarı çıplak geziyor şu mübarek ayda. adamın içtiği 1 yudum çay mı gözünüze battı?
Kanımca yeni bir sponsorluk anlaşması var gibi ufukta.
ne gerek var denilecek bir durumdur. adamla anlaşmışsınız attır imzayı el sıkış iki poz ver tamam. adamın içmeye bile niyeti yok esası başkan iç diyor çayın mı reklamı yapılmak isteniyor belki podolskiye bir çay firması sponsor olmuştur bilemiyoruz ama çok gereksiz ve polemik yaratan bir olay olarak görüyorum.