bugün

entry'ler (1705)

mansur yavaş istifa etmelidir

bir müptezel çıkardılar. sözüne inanıyorlar ama şahsı tanımıyorlar. 17 yıllık iktidar tanımadığı şahsın sözüne göre iş yapıyor. ne oldu ? ellerinde patladı. sustular. bu sefer başka yalanlar peşindeler. adam aday olduğundan beri dört bir koldan 7/24 iftira atıyorlar.

yaran behzat ç diyalogları

Harunun siz kimsiniz sorusuna verdiği cevaplar.

anketör

yarın firmayla görüşmem var. haftasonu deneyeceğim bakalım nasıl bir işmiş? üniversite mezunu işsiz olarak kovalıyoruz. ne yapalım hayat.

anasının uyuyor bildiği erkeğin sözlükte takılması

+18 sınırı yok galiba burada?

rtenin bıyık bırakın emri

zaten 2-3 senedir var bu olay. dikkat edin görürsünüz. dün bıyıksız bugün bıyıklı olanları.

kürtlere olan sempatinin giderek azalması

vergi verip, elektrik faturası ödüyor ve ay yıldızlı al bayrağa düşman değillerse bir problem yok.

sözlük yaş ortalaması

sol tarafı görünce sormak istediğim.

rüyadaki kişiye aşık olmak

geçende gördüm öyle bir rüya ama bulamadım. rüya işte. insan üzülüyor sonra.

istanbul nüfusu nasıl azaltılabilir

her eve gidin ve diyin ki; aylık sizden 500 lira alacağız yoksa şehri terkedin. dur bir dakika zaten o kadar vergi çıkıyor her daireden. neyse azalmayacak.

true detective

ilk sezonu mutlaka ama mutlaka izleyin. iz bırakır.

cennette recep tayyip erdoğan ile karşılaşmak

gerçek bir thug life olur. tabi yaradan bilir neyin ne olacağını.

nescafe ile domates suyu karıştırıp içmek

o değilde 2'si 1 arada içtim nescafe mideme sıçtı. iğrenç. jacobs en güzeli. hatta en iyisi türk kahvesi.

sözlük yazarlarının itirafları

işsizim arkadaş iş bulun bana. özelden yazın. işletme lisans malum üniversite. yaş 27.

iz bırakan kitap cümleleri

ben sana mecburum bilemezsin.

içlik giyen erkek

kışın askere gidenlerin çok iyi bildiği bir durum. o zamana kadar giymedim en soğuk istanbul havasında bile ama askere gidince iş farklı oluyormuş. 3-5 nöbetini dışarda tutunca faydalı oluyor.

akıllı bayanın aşk meşkle işi olmaz

evet bunun örneğini geçen gördüm. kadın aileden bir pastacı. aşk ile aranız nasıl diye sordu sunucu. dedi ki; işten onu düşünemiyorum ama içten bir üzüntü geldi gülümsedi sanki. unutmuş belli ki iş yüzünden aşk şeylerini.

erotizmin en özgür olduğu ülke

merzifon.

öpüşürken içe mi çekiyoruz yoksa üflüyor muyuz

tükürüyorsun içe doğru.

kariyer siteleri

şaka maka bu hafta 5 başvuru yaptım bakmamışlar bile.

yaz ayında salep içmek

çay da sıcak içiyor kahve de aynı. neticede sıcak.