bugün

beyin fonksiyonlarının sekteye uğramasına neden olur. hangi dizi olduğu önemli değil, yine de hasar bırakır.
gerçek hayata da yansır.

-kıriksus olm kola koysana.
+?!?!
hiçbir bölümü hatırlamama ile sonuçlanması muhtemeldir.
(bkz: himym)
desperate housewives dizisini severek izlemek olsa gerek.
how ı met your mother gibi 20 dk lık diziler izlendiği takdirde pekte sorun yaratmayan eylem.
(bkz: The Walking Dead)
Bu mu dur ? budur.
eğer chuck ise bu dizi, yormaz.
one tree hill ya da true blood ise, bu bir zevktir.
ancak yabancı dizilere işler.

yerli dizide 1.5 - 2 saatten 10 saat ayırmak hem göt hem göz ister. he varsa bilemem.

(bkz: yerli diziler yersiz uzun)
the big bang theory ise bu dizi, bir tek türk dizisi izlenebilecek sürede izlenir. hem de gülünür, eğlenilir.
daha da abartılınabilecek bir durumdur. on beş on altı bölüm izlemişliğim, 20 bölüm izleyeni de duymuşluğum vardır.
(bkz: fringe)

(bkz: 24)
(bkz: lost)
(bkz: chuck) (bkz: howı met your mother)
peşpeşe 5 sezon izleyen var lan.

-ananıskyim odaya spartacus girdi lan.
+yok bişi yok geçti şşşş.. hanüsi... halüli.. işte ondan gördün.

edit: spartacus 5 sezon değil tamam. kendime ayarı vereyim baştan ben.
arka arkaya bir sezon izleyerek daha da abartılabilecek durum. biliyorum ki konuşuyorum kardeşim.
normal bir reaksyondur
(bkz: supernatural)
(bkz: the big bang theory) gibi üstüste binip beyni diten fizik terimlerin geçtiği ve (bkz: gossip girl) gibi sürekli birbirini ditenlerin entrikalı hayatlarının işlendiği dizilerin 5 kere üstüste izlenmesi beyin sağlığı açısından zararlı olabir.
küçük sırları izlemiyorsan çokta sorun olmayacak durumdur..
eğer dizi supernatural ise bir oturuşta bir sezon bitirilebilir 5 bölüm çok önemli degildir.
asosyalleşmek ve kafanızı dinlemek için müthiş bir yoldur. bir gün kapanın eve, bırakın aksın dışarıdaki insanlar, dünya, hayat, trafik her ne varsa. siz sadece dizinizi izleyin. iyi hissedin kendinizi.

--spoiler--
haftada bir yapılması gereken eylemdir.
--spoiler--
dizinin çok sardığını gösterir. benim de bir günde 10 bölüm izlemişliğim vardır. (bkz: prison break)
normal bir eylemdir. "Lost ise neden olmasın" edirtir.
zamanında lost izleyerek gerçekleştirdiğim olay. ondan sonra böyle bir şey yapmadım. eğer leyla ile mecnun'u ilk bölümünden beri izlememiş biri olsaydım, bu 5 bölüm peş peşe dizi izleme olayını yeniden yaşayabilirdim.
güzeldir, candır.
(bkz: house md)