bugün

acaba var mıdır böyle bir kız arkadaş diye düşündüm geçenlerde. öpüştükten sonra hadi gel sana peste çakayım falan dediğini hayal ettim. ilk başta biraz ürkütücü gözükse de sonra komik bir hayal olmaya başladı. ancak kötü yanları da var tabi. mesela bizim çocuklarla pes oynamaya gidiyoruz diyip başka yerlere kaçma fırsatınız kalmamıştır, pes dahil onların yapabileceği her şeyi karşılamaktadır bu sevgili. ayrıca peste size hakkaten çakıyorsa işte o zaman acınılası bir duruma düşersiniz.*

zoraki tanım: sevgilisiyle pes oynayan kız arkadaştır.

edit: imla
bir hafta eve kapanırsa her anlamda zevkin doruklarına ulaşılacak kızdır.
(bkz: ben)
(bkz: hayır ben)
(bkz: biri ismimi mi zikretti)
barcelona'yı alıp iyi oynuyor diğer takımlarda çuvallıyorsa gözümde sıfır olan kızdır. inter de iyi halbuki...
(bkz: olta)
+ay pas hangisiydi ya?
-iks işte, bas şuna!
+al işte basıyorum ya, başkasına atıyor.
-hadi ya, kol bozuk o zaman.
(bkz: parodiyi bitirmeye yönelik hamleler)
çok şükür bu günleri gösterdin bana allah' ım. sadece pes oynamayı geçtim, 120 defa top sektirdi önümde. pasif ofsaytı biliyor ve maç izliyor. çok şükür hayallerim gerçek oldu...

not: bugün şahsımı ilgilendiren ikinci entry' i yazıyorum fakat yani affedilmez mi be?
hanesine kocaman bir artı attıran kız arkadaştır.
çok iticidir. hadi tekken felan oynasa kız karakterler var eğlenceli olabilir fakat pes ne ya hu? ıyy iğrenç!
(bkz: öyle biri varsa bizede haber verin)
erkeklerin kız arkadaşlarıyla aptal aptal dolaşıp alışveriş yapması gibi bir durumdur kızlar için de. Herkes yerini bilsin arkadaş, ben sana 'aşkitooommm gel hadi alışverişe çıkalım vitrinlere bakalım' demiyorsam sen de bana 'hayatım gel bi pes atalım' demeyeceksin.
bir süre sonra dişiliğini unutma olasılığı az da olsa olan kızdır. bırakın olm bu pes'ci, futbol delisi kız isteme olaylarını. kız arkadaş bu sonuçta her şey hayallerinizdeki gibi mi olacak bir de? o kız gel alış verişe çıkalım, beraber oje sürelim, dedikodu yapalım dese büyük bi istekle yapar mısın ulan sığır?

bi' anda gelen düzeltme : bence bunun altında samimi olunan erkek olan arkadaşın, dişileşmiş versiyonununu istemesi olabilir. yani en yakın erkek arkadaşınla seviştiğini düşün.*
(bkz: her eve lazım)
(bkz: pes oynayan kız)
erkek : pes oynayalımmı?
kız : olur nesine?
erkek : bira?
kız : ilk golü atan sırt üstü yatar, diğeri çalışır.
erkek : allahım sana geliyorum...
(bkz: pes artık)
zaten 7/24 pes oynayan bi gençlik olarak bence gereksiz bi sevgilidir. sevgiliyle buluşup peste kimin kime koyacağını belirlemek deli saçmasıdır, onu zaten arkadaşlarla hep yapıyoruz. benden uzak dursundur.
yenilirseniz dilinden kurtulamayacağınız kız arkadaştır, bir anda o güzelliği, şirinliği, ciciliği gider, adeta ruhunu şeytan ele geçirmiş recep ivediğ'e döner kız. *
bir sevgilim peste onu yendim diye ayrılmıştı benden. pis, kompleksli çocuk.

(#7330341) hatta tem tersi, o barçaydı; ben interdim. bilmiyorum arsenal de olmuş olabilirim. çünkü oynadığımızda z. ibrahimovic interdeydi. bana göre de ibrahimovic o kondüsyon, hız ve fizik yapısıyla dünyanın en iyi oyuncusudur. adam cyborg lan bildiğin. messi falan vızdır bence.

tamam biliyorum size göre messi dünyanın en iyisidir falan filan diye basıcaksınız eksiyi. ama napıyım, bence öyle.*
gol attığında kalkıp göbek atma potansiyeline sahip kız.
nasıl soktum golü ama derseniz oyun biter belki.
kız: yaaaaa topu bana ver çok gol atıyorsun
diyebilme potansiyeline sahip kızdır.
oyun sırasında gaza gelip soktum, koydum, oturttum tarzı laflar edildiği durumunda kız arkadaştan tokat yenebilir.