kesinlikle sevgili olunası kızdır.

3 yıl sonra gelen edit: fikrimi değiştiriyorum, pes oynayan kız olur mu amk? iğreti derecede itici geliyor bana. 3 yılda neden böyle 180 derece döndüm bilemiyorum, ama hayat işte.. pes oynayan kız cidden çok kuskunç bi şey. böööğğğk.
su vardir ki can feda:

(bkz: pes te sevgilisini yenen kiz)
sevgilisiyle cokca ortak yonu bulunabilecek kizdir.

pes'te kapisir ota boka iddiaya girerler, cok sirindir.
-askım ama sen hep man uni alıyorsun
-bebeğim sen de chelsea yı alıyorsun ama
-ya olsun ben kızım.
* *
-yaaa ofsayt ama bu
-aşkım ne ofsaytı, sen kendi kalene attın
-yaaaaa... *

eksilerden sonraki edit : anoooov kızlar naaaptınız ya, 300 tane eksi mi olur lan allahtan korkun. *
oynarken agzında sigarada olursa tadından yenmez bunların.
los angeles galaxy ile oynamak istiyorsa klavyenin kafasinda kirilmasi gereken kizdir.

(bkz: sevgilisinin yaninda beckham diye tutturan kiz)
(bkz: bilgisayara format atmasini bilen kiz)
*
baştan dışlanmaya mahkumdur.
-olum sen x'i * al
+hayır olum niye ben alıyorum ya banane, pas bile veremez o.
şeklinde sürekli istenmeyen insandır.sonradan attığı goller ve kazandığı zaferlerle karizması artar,
-olum x baya baya oynuyo lan *+yarın bi el daha atalım mı, bu seferki acemi şansıydı, yoksa havada karada yenerim ben seni.*
(bkz: olsa da yesek)
pes zirvesi düzenleyip tespit edilmesi gereken kız(lar)dır.
pes nidaları atmaya neden olan kızdır. bir de sevgililerini pes'te yenen kızlar vardır ki ayıp ederler. ühühü.
merak edilen kızdır kanımca. işte size deşifre. playstation 1 çıktığından beri pes oynuyorum,(winning ile başladım aslında ) bu güne kadar pek çok turnuvada pek çok erkeği yendim. elime bir şey de geçmedi. sadece yendiğim adamlar hakkında oha lan kıza yenildin denildi. bunu diyenleri de yerden yere vurmuşluğum vardır. lakin ne önemi var? şimdiki sevgilim futbolun f sini sevmiyor.
ofsaytı bilen kız olabilir. eğer erkek iseniz kaçmaz. pes oynamak için partner de bulmuş olursunuz ayrıyetten.
ülkemiz de oldukça mevcuttur bu tür kızlardan. maçtan sonrası analizleri ise süperdir.
"lan manyak mısınız olum" dedirten modeldir.düşünsenize bi; bırakın orası erkeklerin olsun.
en fazla 1 saat oynayabilir, sol baş parmağı daha fazlasını kaldıramaz diye düşünüyorum.
vakit geçir(il)mesi eğlenceli kızlar familyasindandir. heleki wow da oynuyorsa taktirleri üzerinde toplayan kizdir.
kesin çirkindir. ondan da bize hayır gelmez anasını satayım.
(bkz: pes artik)
pratik ev sanatları oynayan kızdır. elindeki fazla malzemeleri değerlendirmek uğruna psikopatça buluşlar yapan kızdır.derya baykal'dır.dır.dır.dır.dır
(bkz: yeme de yanında yat)
ortaokuldayken okulda oyun cd'si ticareti yapan kızla aynı eş değerde olan kişi.
pes müzik terimidir. akordlamalarda pes ya da tiz tabirler kullanılır. pes aşağıdadır yani kalın sestir, tiz de ince yukarı sestir. dolayısıyla pes oynayan kız türleri kalın kızlardır....
hayallerimde yaşattığım kızdır.
güncel Önemli Başlıklar