2 yaşındaki ingiliz kraliyet atının rengarenk bi kelebeği kovalaması kadar asil bir görüntüye sebebiyet veren kızdır.

pembe range'inin içinde o kadar asil ve dik durur ki arabanın sahip olduğu beyaz akrobat jantları tangır tangır ilerler yolda 4 nala. o kadar güzel, enteresan. gördüm yaa.
bahsedilen range rover eğer şu ise:

görsel

kendi * isimli çakma popçu bir kızımız tarafından kullanılmaktadır.
pembe başlı başına bir rezalet hadi onu geçtik bir range rover a bu yapılmamalı.günedeme gelmek için yapılan boş işler bunlar bir grup abazanın ilgisini çekmekten bir adım öte gidemez bizde zaten yakında unuturuz pembe range li zengin züppesi kızımızı.
Disco Kralı' na geçen hafta konuk gelen android. Geçen yıllarda O. Bayülgen' in programına sarhoş katılan Nejat işler bile bu kızdan daha sempatikti. Güldük müldük ailecenek izlerken kıza ama, şimdi olayın etkisi geçince salim kafayla düşünüyorum da bu kızcağızı bir doktorun görmesi lazım. acilen hem de. Ebeveyni falan hayatta mı acaba, bir ilgilenseler. Yoksa bu kız pembe bir sepet içinde uzaylılar tarafından bir yetimhanenin merdiven boşlununa mı bırakılmış zamanında... hani, gençlik işte keh küh falan diyesi de gelemiyor ki insanın, bir acayip birşeydi.
anlayamadım range rover firması kızımızın elinden jeep ini nasıl olmuşta almamış. firmaya yapılmış bi hakaret resmen.
ağzı yüzü dağıtılası kızdır. "altındaki ne bir ford fieasta,ne bir fiat 500!" diyerek isyan edilebilir.
mariah carey porsche cayenne suv arabasına bunu yapmadı.

http://hollywoodstatus.com/wp-content/uploads/2010/05/MariahCarey.PinkPorscheCayenne-550x366.jpg

britney spears'ın do somethin' klibinde böyle bişey kullanmışlığı vardır. *
görüntü kirliliğinden başka birşey değil. ford fiesta'da şeker bir görüntüsü olsa da bu tip pahalı arabalara yakışmıyor.
büyük ve kaba ama güzel bir arabanın pembeye boyanıp rezil olması sağlayan hanım.
simarik zengin kizi. sapsal olurlar genelde.
önce onu o hale getiren ustayı kazığa oturtmak gerekir, üstüne de ona binen kızı oturtmak gerekir.
anıları depreştiren kızdır.

lakin başlığı, pembe ranger diye okumak var.

(bkz: power rangers)