bugün

sevgiliniz sözlük celebrity'si olsun.
sözlükte tanınmaktan ego hazzı alan asosyal yazar tavsiyesi. ismini hiç görmedim oraya hiç girmiyorum.
başlık sahibi gibi olmayınız.
tanınmak istiyorsanız soyunarak entry girin.
(bkz: siker misin sabaha mı bırakırsın)
ölün. tanınırsınız o zaman.
(bkz: ünlüyüm ama tanımazsın)
her iki entrynizden biri penisle ilgili olsun. çevre iller bile tanır. o derece,
yada atatürk ile ilgili ipe sapa gelmez entryler gir, gerçi annenin kulaklar 7/24 çınlar ama olsun.
not: ben tanınan bir yazar değilim.
üzülmeyin.

tanınırsanız üzülürsünüz.
tanınmak için türlü maymunluklar yapmayın. imlaya ve kurallara uyun, 500 kişinin sizi tanıması yerine iki kişinin yazılarınızı takip etmesinden mutlu olun. zira o 500 kişi size faydalı olmayacaktır.
tanınmak için kıçınızı yırtmayın. zira, size takan birileri, muhakkak olacağından eninde sonunda, iyi kötü tanınırsınız...
(bkz: tanırsa ekime, tanımazsa sikime kadar)
yere tükürün üzerine ayağınızı basın, ilk seçmeyi siz yapın ve başlayın efenim, şanslı entryler. * *
"ajdar gibi tanınmaktansa hiç tanınma, sen yazmana bak" en güzel tavsiyedir.
önce adam olacaksın çekirge.
yazarsanız zaten pek tanınmazsınız . Şebekseniz o zaman olabilir.

Not : buda dahil olmak üzere bütün genellemeler yanlıştır .
En buyuk hayaliniz uludag sozlukte taninmak olsun. Once hedef belirleyin sonrada gunde 10 entry girin. (Bkz: ybsg)
(bkz: derdime derman ol sözlük)
Ben vereyim tavsiye.

1-islama saldır
2-müslümanlara saldır
3-atatürk'e saldır
4-laikçilere saldır
5-şakirtlere saldır
6-türk kızlarına saldır
7-trollük yap gerçi troller ilk 6 maddeyi yapıyor zaten de her yapan trol değil.
en tanınan yazarın hbbia olduğu düşünülürse tanınmak çok da iyi birşey değil.
kendiniz olun sizi yeterli. sizi tanıyan böyle tanısın.
başlığa yazacak lafınız yoksa zorlamayın yırtılır.
(bkz: basur)
tanınmaktan ziyade nasıl tanınmak değil midir özde olan. ne yapayım ben beni tanıyan 1000 başlık koyun sürüsünü. öyle ki bunlar uçurumun kenarında olsan "yapma dur" demek bir yana kendileri de arkandan atlar.
ps. sadakatten değil saflıktan.
tanınma telaşesine girmeyin.
6 yıl oldu sözlükte yazarım, ilk yıllar tanınmışlığım vardı. zirvelerde nick'im insanlara bir şeyler hatırlatırdı. neticede bir adet sözlük hanımefendisi düşürdüm. ama onun da tanınmışlığımla pek alakası yoktu. ne boka yarıyor tanınmışlık pek anlamadım. başlıklarımı entrylerimi dizginledim, beyefendi yazar oldum. sonra ondan da sıkıldım, otu boku eleştiren yazarım şu anda. bir de zeki ve kültürlü olduğumdan elimden zor kurtuluyor insanlar. ancak iyiniyetliyim falan derken ne anlatıyorum lan ben size...

gidin başlık açın, sürekli açmaya devam ederseniz biri sizi anımsayabilir, lakim formata uymazsanız yine benimle karşılaşabilirsiniz.

ben kimmiyim, sözlüğün istediği değil, ihtiyacı olan yazar... dınınını

neyse konu çok dağıldı, atiye'den batum türküsü ile entry'mi sonlandırıyorum;

http://www.youtube.com/watch?v=2xn7aw7ceae