bugün

ekşi sözlük'ün 7. nesil suser'ları arasında yazılarını ilgiyle takip ettiğimiz, ailecek okuduğumuz tek yazar. eskiden ian harte da vardı ama onu uçurmuşlar..
bu isim bi yerden tanidik geliyor ama nereden acaba? heh, yersiz oyuncular'in oyunundan olsa gerek.*
tüm baskılara rağmen bildiğini okuyan prensiplerinden ödün vermeyen yazar. takdir edilesi.
(bkz: peder ziker)*
aslında iyi çocuk ama ara sıra dik kafalığı tutuyor.
çaylaklıktan kurtulur kurtulmaz kaldığı yerden devam eden yazardır. asidir, duygusaldır, değer verdiği şeyler vardır.
medyaeteginde bizim sözlügümüz yerden yere vurmaya calısan grubun üyelerinden bir tanesi.
http://www.medyaetegi.com..._zicklere_kufredildi.aspx
hakkında girilen olumsuz entrylere ssg'nin kapakvari cevap verdiği, cuk oturtan yazar. inşallah götü kalkıp yönetime laf etmez de yazılarını takip etmeye devam ederiz.
neredeye her şeye bi kulp takan, insanlara edepsiz, terbiyesiz, saygısız, futursuz gibi sıfatlar yükleyen, nihayetinde sözlüğümüze de dil uzatmış yazar kişisi.
''bu hafta pazar keyfini kim sunsun'' sorusunun cevabıdır. * * * *
(#276171)
(#276208)
içinden geçenleri yazıya dökme sanatını, türkçeye pek hakim olamadığından olsa gerek başaramamış yazarımsı.

ayrıca ironi, kinaye vb durumlara girmeye çalışırken küfüre sığınan şahıs.

(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
medyaeteği'ndeki son yazısında, yine uludag sozluk'e bir saldırı eyleminde bulunmuş yazarcık.

kendisine biraz daha mantıklı olmasını öneriyoruz -ki mantıklı olmak işine gelirse tabi-. kıyaslama yapmaktan uzak, oraya buraya sataşmayan, ebleh, angut ve gerzek olmayan bir gençlik için elele... *

http://www.medyaetegi.com..._varos_uludag_sozluk.aspx
sana ne uludağ sözlükten dediğim şahsiyet.
"ekşi sözlüğü bu seviyeye sen mi getirdin lan * , kalkmış uludağ sözlüğe varoş diyosun" diye çıkışasımın geldiği suser.
http://www.medyaetegi.com..._o_beni_hic_sevmiyor.aspx
karpuzkabuğu tarafından bir güzel zicklenmiş, galiba dikkat çekmek için kıçını başını yırtan, ağzından salya akıta akıta yazı yazan kişi. son sözüm karpuzkabuğuna eline ve klavyene sağlık.
2. nesil yazar. hoşgelmemiş..
2. nesil eksi'den calinti nick'li yazar. entry'lerini de copy-paste yapmasa bari.*
edit: girdigi 30 entry'ye baktim da, hepsi eksi sözlükteki orijinal peder zickler'den calinti. tasvip etmiyorum.
burada olmasa daha iyi olur diye düşünüyorum.
-lan bugün pederin arabasını kaçırsana, tur atalım.
+saçmalama olm peder zickler beni sonra!..
-deme yahu
(#276208) bu çağrımıza cevap veren yazardır.bu kadar hızlı olmasını beklemiyorduk doğrusu
hakkında entry girmeme kararı almama ragmen fazla uzerine gidildigi kanısına varmam sonucu entry girdigim kisi

ayrıca yapılanlar bir yere kadar haklı iken, abartıldıgı nacizane gozlemledigim olaydır, yazdıgı yazı tabiki tamamen bok yemesi olmakla beraber her seyden once ayıptır, lakin kendisi bir kac platformda kendi acısından savunmasını yapmıs ozur dilemiştir, sahsım icin bu kadarı yeterlidir

son olarak sahsi fikrim uzerine gidilmemesi, eger yazmak istiyorsa uludag sozlukte her hangi bir yazar gibi hayatına devam etmesidir, zaten amacı yazmak degilse populerligini yitirince gidecektir
ilk önce uludag sözlüğe "varoş" diyen yazısını okuduğum ve katılmasam bile fikrine saygı duyduğum fakat sonra "özür" yazısını okyunca kafamda düşünmeden konuşan* bir insan portresi çizen şahsiyet..
sürekli hakkındaki entryleri sol framde görünce sen neymişsin be demeye başladığım kişi