bugün

dünyayı zicklemediği için sanırım, buralardan da, "harabe ekşi"den de elini ayağını çekmiş, bir adam gibi adamdır...
adı yeterdi.
yani adı pederdi de. yeterliydi.
(bkz: enes buladı/@metalycra)
artık yazmadığı için mutlu olduğumuz yazardır.
ekşi sözlüğün unutulmaz yazarlarındandır. bir ekoldür. 2006 yılında bim'de eski sevgiliyle karşılaşmak adlı başlığı ve entry'si ile türkiye'yi sallamış yazardır. her sözlüğe onun gibi birisi lazımdır.

olsun bizim de deepimiz var.*
herkes artık bir yere dağıldı. sen git üniversiteni de boşver kendi istediğini yap. olucak şey mi? cesaretin her zaman takdir edildi ve edilmekte. (bkz: yürü be)
sosyal medya programında ağır saçmalamış, memet ali alaboranın cevapları karşısında saçmalama dozunu arttırmış ve sansüre karşı yürüyüşle ilgili satılmış yorumlar yapmış kişi.
ekşi sözlükte necmenttin erbakan meydanı başlığı altına yazdıklarıyla tüm sözlükler için bir özet geçmiş. tüm tartışmaların ne kadar sığ ve tahmin edilebilir olduğunu çok güzel göstermiş. entrylerin altındaki peder zickler nickini gizleyin, ironi mi gerçek mi anlayamazsınız.
kalemi kuvvetli ekşi sözlük yazarıdır.
(bkz: bim de eski sevgiliyi görmek) adlı hikayesi çok eski olsa da ilk okuduğumdan bu yana , gülmekten kırıp geçirmiştir beni.
ekşi sözlüğün en aklı başında yazarı. biraz dili sivri ama olacak o kadar.
çok fazla kelime kullanılıp anlatılırsa eksik kalır. ama tek kelime yeter.
(bkz: übermensch)
ekşi sözlük yazarı oluşu 2010 yılında açığa çıkan kişi.

(arat: peder zickler/ekşi)

teşekkürleri bir borç biliyoruz.
hakkında uzun süredir entry girilmeyince öldü zannettiğim sözlük kullanıcısı.
daha önce bahsedilmemiş olması ilginç, ontv yayın yönetmenidir kendisi.*
(bkz: peder zickler ne lan)
uludağ sözlükte kendisi hakkında 196 * tanımın ne menem olduğunu sorgulamama sebep olan ekşi yazarı. lan ssg olsa anlayacağız.
(bkz: hans köfter)
ekşide açtığı başlıkların, uludag sözlük'ü neden ilgilendirdiğini merak ettiğim şahıs.
*
ekşide ölülerle ilgili açtığı başlıklarla ortalığı yine birbirine katmış troll.
medya sektöründe çok başarılı olacak gibi görünen kişi. hatta olmaya başladı desem yeridir.
çaylaklıktan çımış ve yeni nesillere hoşgeldin zirvesinde güzel bir kızla beraber boy göstermiş ekşi yazarı.
an itibariyle uzun bir süredir çaylak konumunda beklemekte olan insan.*
hakkında bu kadar entari girilince öldü sandıgım sourtimes yazarı. olsun, sister zickler e bir sey olmasın.
hakkında bu kadar giri girilince uçtu sandığım ekşi sözlük yazarı.
ek$i sözlükten uçurulma sebebimdir.

şimdi ne alaka lan diyecek olabilirsiniz, hemen aktarayım konuyu. sabırtaşı yazar yapmışlar sağolsun, çok zikler bir durum tabi bu. baktım bu sabırtaşı olayı yalan dolan bir iş. insanları yazar yaptılar ve daha sonra hiçbir şekilde bahane ya da sebep göstermeden çatır çatır silik yaptılar. demek ki bu sabırtaşı olayı insanları kandırmak için yapılmış bir tezgah dedim ve aynen gidip bu peder zickler başlığının altına verdim veriştirdim aynen uçuruldum hatta son cümlede şu ibare geçmekteydi " sen şimdi takıl ben bir ara yine gelir sana gerekli ayarı çekerim. " daha sonra kendimden haber alınamamıştır.