bugün

yazarın "pazar günlerini evde geçirmek gibisi yok" felsefesini benimsemiş olma ihtimalini göz önünde bulundurursak, gayet normaldir.
fazla beklenti yapmadan, sol frame in boş boş beklenmesidir.
hasta olarak yatarken yapılacak en güzel şeydir.
asosyalliğin bir belirtisidir.
yalnızlığın da belirtisi ayrıca.

edit: imla
hafta içi kıçını bir türlü düz zemine koyamamış yazardır. bırakın len bir hafta sonlarımız var, onda da sağ tarafımdaki televizyonda belgesel izleyeyim önümdeki bilgisayardan da entry gireyim.
yanımda ki özcan'ın sözlükte ki entry'lere tuhaf bakışları ... ve bir anlam getirememesi
(bkz: en kötü günümüz böyle olsun boşver)
ikinci kez aynı başlığa entry girmektir.
sikik bir durumdur.
hele istanbuldaysanız! hava şahane ise, bir telefonla buluşabileceğiniz yedekte tuttugunuz kız varsa ama cepte sadece 10 lira olduğu için uludagsözlüğe ikinci entryi giriyorsanız( öhmm başka sebepler de var tabi) pazar günü evde oturmak fena koyuyor.
uzun lafın kısası böyle olmamalıydı
yazar nezle olmuşsa ya da evcimen bir kişilikse ona normal gelen durumdur. * *
güzeldir ayrı bir keyfi vardır. güzel bir dvd film alınır sigara kola ve binumum çerez eşliğinde sevgiliye sarılarak gün geçirilir.
benim gibi yapacak işi olmayan, asosyal yalnız insanların yaptığı iştir. canım sıkılıyo amk, okeydende bıktım.
asosyallik belirtisidir. canım sıkılıyor sözlük.
pazartesi günkü finale çalışmamak için bir bahanedir.
güneş henüz batmamıştır. tek sebebi budur.
bir pazarı daha başlık okuyarak iç karartarak asosyalliğin dibine vurarak geçirmek demenin pazar günü evde yapayalnız sözlükte takılmak olduğunu gösteren tüm sözlük ahalisine içten teşekkürü bir borç bilirim. teşekkürler sözlük, teşekkürler türkiye...
bilgisayarda takılırım ondan sonrada havanın soğuması beklenir ve basket oynanır .
can sıkıntısının sonucudur. sözlük kesmez, ilk kez face hesabı açarsınızi başlarsınız okey oynamaya.
Aslında arkadaş çevrem çok bomba bi telefonuma bakar ama evde oturcam diye akşama kadar söylenip hiç bir halt yiyememesi.
manitamız varda dışarı çıkmadık mı sorusunu akla getirir. parasıda olmayabilir.
uludağ sözlük appsinin kullanışlı olduğunu gösterir.
iğrenç ve ötesi bir durum.
Kimine göre asosyallik kimine göre eğlencedir. Şahsen ben pazar günleri sözlükte takılarak hem kitap okuyabiliyorum hem de kahvemi yudumluyorum. Bu bana göre asosyallik değil eğlencedir.