bugün

entry'ler (379)

girilen entry e 10 saniye içinde eksi veren ibne

ibnenin önde bayrak taşıyanıdır. ulan yarım sayfalık entry girdim, ne ara okudun da eksi verdin?

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

üniversitesinden üniversitesine göre değişecek tavsiyelerdir. ben ülkemizin batı ve sosyokültürel olarak modern kalan şehirlerimize yerleşen dostlar için tavsiyelerimi sıralıyorum.

1- asla çekinmeyin. herkesle arkadaş olmaya çalışın, herkesle tanışın. unutmayın ki oraya gelen herkes sizin gibi yurdun hatta dünyanın dört bir yanından gelmiş insanlar. herkes arkadaş arıyor. yalnız kalmayın yani. hemen iyi anlaştığınız kişilerle ''oo kanka, seneye eve çıkalım'' muhabbetine girmeyin. kızlarla iç içe olun böylece çevreniz daha çok genişler. erkeklerle takılırsanız, yurt odasında ya da evde bütün gün bilgisayar oynarsınız, akşam da 5 sap bira içersiniz.

2- erkek iseniz, omuzlarınızı geriye atıp kendinizden emin olun, dik durun. gülümseyin, iyi bi insan olun. kendiniz gibi davranın. üstünüzden o liseli tavırlarını atmanız 1 seneye bulabilir. muhtemelen sınıftaki erkeklerle liseli gibi takılabilirsiniz, ama bu huyunuzdan yavaş yavaş kurtulun. kızlar olgun ve güvenebileceği erkekleri seviyor. hatta veriyor.

3- üniversitede seks kolay evet. kendiniz olursanız, size göre bir insan bulabilirsiniz. herkes için birisi var üniversitede merak etmeyin. abaza olmayın, adam olun, sempatik olun. kendinizi bulun. hatun kolay. başarırsanız, çok hatun olacak ve bıkacaksınız. ya da hepsine atlamaya çalışıcaksınız. her durumda bir kaç ay sonra düzenli bir ilişki aramaya başlayacaksınız. size bakacak, gece yatakta meyve yedirecek birini.

4- kızlar için konuşuyorum; lütfen üniversiteye gider gitmez saçlarınızı kızıla boyatmayın. piercing takmaya çalışmayın. her dövmesi olan kişiye ''ya ben de yaptırmak istiyorum ama ne yaptırsam bilmiyorum'' demeyin, bıktık cidden. daha önce vermediyseniz eninde sonunda birine vereceksiniz ve o zevki tattıktan sonra üniversite hayatınız boyunca delisi olacaksınız. tavsiyem orta malı olmayın. güvenmediğiniz birisine bacaklarınızı açmayın.

5- size bakacak, kollayacak, sizden faydalanmayıp akşam yurdunuza/evinize bırakacak, aklı fikri sadece seks olmayan efendi birisini bulun. gidip piçin tekini bulursanız, 1 ay ağzına verir ve sana köpek muammelesi yapar. sonra yaptığı her şeyi millete anlatır, ''burcu veriyomuş'' lafı çıkacağı için talibiniz çok olur. ha ama işte o söylediğim temiz aile çocuğu, yakışıklı, beyaz yüzlü elemana verirseniz sizin için her şeyi yapar. karı-koca gibi takılırsınız, süper bir üniversite hayatınız olur.

6- vizeler direkt başlar. dersleri kaçırmayın ve dersleri dinleyin. not çıkarın, otobüste, kantinde ve uyumadan önce yatakta okuyun. tembel, aylak ve 4 yıllık üniversiteyi 8 senede biterecek tiplerle vize döneminde takılmayın.

7- haa ayrıca sınıfta mutlaka her ders için süper notlar çıkaran bi hatun olacak, onunla aranızı iyi tutun. vize ve finallerde en iyi arkadaşınız o.

aklıma gelenler bunlar, ara sıra editlerim.

oral seks yapmak istemeyen türk kızı

seksten tek anladığı içine bir penisin girip çıkması olan kız modelidir. kezbanus familyasındandır. üstünde sürtünürken kendini kaybettiği, içine girdiğinde bulutların üstüne çıktığı, delisi olduğu o penisten iğrendiğini söyler.*

gerek zevk bakımından, gerek mükemmel bir ön sevişme için en önemli yapı taşı olduğundan gerek ise asıl birleşme için ıslanma koşullarını sağlaması yönünden oral seks iyidir iyi. oral seks seven kişiler genelde çok daha şehvetli olur zaten, gurur duyuyoruz.

menza

menza/mensa almanca'da ''yemekhane/öğrenci yemekhanesi/üniversite yemekhanesi'' anlamlarına gelmektedir.

ayrıca trakya üniversitesi'nin yemekhanesinin adıdır. ''menza yemekhanesi'' diye geçtiği için düz mantık ''yemekhane yemekhanesi'' gibi saçma bir anlam çıkartabiliriz. yemekleri genelde güzeldir, 1.50 tl'ye ziyafet çekebilirsiniz. kimi günler çok berbat yemekler çıkabiliyor. tek dez avantajı içerdeki yılların yemek kokusunun üstünüze iğrenç bir biçimde sinmesidir.

--spoiler--
2006 yılında pişmiş kuru fasulye gibi kokma ihtimaliniz vardır, dikkat.
--spoiler--

serkan inci

yavşak adamın tekidir. şuradan görebilirsiniz: http://inciswf.com/mov00000002.swf

bir şişe jack daniels bititp anne ile dertleşmek

(bkz: bir şişe jack daniels bititp başlık açmak)

iphone alamayanların klasik bahaneleri

telefona merak olmamasının nesi komik? çocukluğumdan beri gidip de son model telefon alma merakım olmadı. ama malesef elinde iphone 4 varken, 5'i çıkınca hüngür hüngür ağlayan ''yaa abiii 5'ini istiyoom'' tarzı çok embesil arkadaşım var. lan adam borca harca giriyor taksitle telefon alıyor ciddi ciddi. hadi çok zenginsin, nakiti bastırdın aldın lan. 2000 mi 3000 mi ne kadar bilmiyorum; git güzel bi' şey al arkadaşım. hiç mi hobin yok? gitar mı çalıyosun, git kendine bir amerikan strat al. motora mı merakın var? git kendi bi vespa al. dünya mı görmek istiyosun? yurt dışına çık.

millete hava yapacaksın, masanın üstüne koyacaksın, uludağ sözlüğe başlık açacaksın diye veriyosan o parayı, ne diyim ki usta? şimdi bi şey söylesem, anlamayacaksın muhtemelen bu beyin kapasitesiyle.

diğer yandan, fakir insan olması zenginlerin egosunu yükseltiyorsa; fakiriz biz. babamızın alın terini, kendi emeğimizi çarçur etmeyi sevmiyoruz. üstümüze bir tane kareli gömlek alıp, onunla 2 sene dolaşıyoruz. mutluyuz.

gitar alınca ilk çalınan şarkı

benimki rhcp'den californication ile başlamıştı.

atatürk e küfretmemek

(bkz: atatürk e küfretmiyorum)
(bkz: imla)

türkçeyi öğrenmeden başlık açmayalım lütfen.

inci sözlük teki fenerbahçe sansürü

an itibariyle inci sözlük'de uygulanmakta olan sansürdür. fenerbahçe ya da arsenal ile ilgili başlık açarsanız tüm entryler boş çıkmakta.

öğrenciye kiralık ev vermeyen ev sahibi

bi de bunun kız öğrenciye verip, erkek öğrenciye vermeyen versiyonu vardır. bazen haklıdır da.. biz de öğrenciyiz, eve gül gibi bakıyoruz; kimisi de kapısını yumruk atıp deliyor, salonun ortasında kamp ateşi yakıyor falan. bu ayıların neyine ev vereceksin ki?

vodafone sekiztaş arena

(bkz: beşiktaş ın yeni stadının kıskanılması)

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

lisedeyken bir arkadaşım a diye kaydetmişti kızı, bildiğiniz sadece ''a''. kızın baş harfi falan mı olum dedim ''yoo a diye kaydettim işte rehberde ilk sırada çıkıyor'' demişti.

(bkz: bu da böyle bi anımdır işte)

beşiktaş ın yeni stadının kıskanılması

direkt başlamış eylemdir. yok ''vodafone'un yardımı sayesinde kurulcak'', ''vodafone'un adı olacak stadda hahahah'' falan. manyak mısınız lan? hangi klüp tek başına böyle bi stad inşaa edebilir. ilklerin takımı beşiktaş, ilk akıllı stadı yaptıracak işte çatır çatır. seneye sırf bizim stadı görmeye geleceksiniz oraya ''aaa stada bak lan üstü müstü açılıyo, yuh cihazlara bak'' diye dudağınız uçuklayacak.

ayrıca biz stadı vodafone sponsorluğu ile yapıyoruz. yani 1 sene sonra çıkıp kimse ''beşiktaş'ın 1 allah kuruşu geçmemiştir bu stadda'' diye kafamıza kakmaz. tayyip'e stad yaptıranlar düşünsün. fenerliler hiç konuşmasın zaten, karı gibi çene yapmaktan başka bi şey bilmezsiniz çünkü. he bi de şike.

diş teli

ihtiyacım olan ama hala bir türlü taktıramadığım ortodontik materyal.

bundan 3-4 hafta önce marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesi'ne gittim. alt çene geriliğim için ameliyat, dişlerim için de tel takılması gerektiği söylendi. ama tel için 5 sene sonraya randevu verdiler. sırada 25.000 hasta varmış ve 18 yaş üstü sgk karşılamadığı için, yine de ödeme yapacakmışım. özele git daha iyi dediler.

insanın dişleri görüntüden ziyade konuşmasını ve beslenmesini etkiler. sgk bunu nasıl lüks sayabiliyor ki? şimdi hem ameliyatı olabileceğim, hem tellerimi taktırabileceğim ve hem de taksit ile ödeme yapabileceğim iyi bir yer arıyorum.

bacıyı yöneticinin piç oğluyla bodrumda basmak

jimi hendrix -red house eşliğinde okudum; merdivenlerden gül suyu tabancasıyla inme sahnesi, içeri dalma bölümü falan bomba oldu.

saçın o uzun ile kısa arasındaki aşaması

o saç omuzlara inene kadar insanı delirtir. hele benim gibi dalgalı saçlarınız var ise. ilk yaz dönemini atlatırsanız, kışın rahat rahat uzatır, önünüzdeki yaz toplayıp rahat gezersiniz; şekil de yaparsınız. abi tavsiyesidir.

bir erkeğin homoseksüel olması lanet sebebidir

sahur programlarının amacı insanların cinsel tercihleriyle ilgili karar vermekmiş meğer. bakınız, ''yorum yapmak'' değil, bu gavatlar direkt karar veriyor. ne sanıyosunuz olum siz kendinizi? biri çıkıyor hamileler sokağa çıkmasın diyor, diğeri çıkıyor yok ramazanda 31 çekilmez diyor. cahil cahil herifler, program yapmaya çalışacağınıza siktirin gidin sahur yapın.

kız arkadaşın mesajına 10 dakika geç cevap vermek

benden daha önemli ne olabilir?

birlikte çay içerek sohbet etmek istenilen kişiler

murat göğebakan.