bugün

En sevdigim kız.
Hesabı oderken de oraları çiğ köfte yogurur gibi harmanlayıp gunyuzune hasret kalmış mimar kemaleddinli ataturklu buruşuk parayı çıkartacak..

Uff oracıkta bas şeyi,nikahı.
Babaannem gibi kızdır. O da donunda saklar.
Boyutlar küçükse fakirdir sal gitsin.
sütyen bank ile çalışıyordur. evet.
hala bulunan insanlardır. hastane kantininde görmüştüm. kız hesabı göğsünden çıkardığı bir tomar parayla ödemişti.
Kesin babaannemdir efendim.
babaannedir.
kağıt para çıkarsa yine iyi. 80-90 tane bozukluğu masaya boca edip bütünleten kız gördüm.
Götünden habersiz olan kızdır.
Orası sihirbaz şapkası gibidir..tavsan , mendil , en son ilkokulda gordugun sira arkadasin..
Içgüdüsel davranan kızdır.
Kadınlar genel olarak göğüslerini koruma eğilimindeler. Ergenliğe girip göğüsler büyümeye başladığında kitaplarla dergilerle bilimum objelerle oraları saklamaya çalışırlar hep. Bu bi yerden sonra koruduklarından dolayı korunacak şeylerin bulunduğu yer gibi algılanıyor bilinçaltında. Kimse bana ''kaybetmemek için oraya koyuyorlar'' demesin. Cevabın bu kadar basit olduğuna ikna olamam ben.
''aşkım, ehehehe sen alsanaaaa'' diyen kızdır.
Anneannemdir.

Alışverişe gittiğimizde de kadın ulu orta elini göğsüne atar çıkarır keseyi. Ben elimi boynuma götürsem gözler fıldır fıldır ne çıkacak lan acaba beklentisinde olur kadın yapınca dönüp bakmıyorlar.
Nick sandım lan.

sıcak parayı seven kızdır.
Çingendir
kız değildir adile naşittir.