bugün

entry'ler (382)

kadriye baştürk

2011 yılından bu yana moda ve sanat üzerine olan bilgi ve birikimleri, 2015 yılında Kadriye Baştürk markasını oluşturdu. Kadriye Baştürk markası ile kısa sürede yenilikçi, fonksiyonlu koleksiyonu ile beğeni ve dikkatleri üzerine çekti ve Müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmayı başardı.

Kuruluşundan itibaren pek çok kadının giyim sektöründe ilk tercihi olmayı ilke edinmesiyle birlikte Kadriye Baştürk markası gelen talepler doğrultusunda 2016 yılında ekibini güçlendirerek mağazacılıkta ve e-ticaret alanında yatırımlarını gerçekleştirdi.

Yenilikçi fikirleri ve özgün çizgisine, üretim atölyesiyle birlikte ilk mağazasını ekledi. Küçük bir ekiple başladığı yolda bugüne kadar trendleri takip eden, muhafazakar giyim alanında geniş ürün yelpazesi sunan, ulaşılabilir fiyatlar ile müşteri memnuniyetini kazanan bir marka oldu.

Kadriye Baştürk markası, Modellerini modern güçlü kadınların yaşam tarzlarından esinlenerek tasarlamaya ve vizyonel yolculuğuna devam etti.

Ürünlerinin en önemli özelliği her yaşa hitap eden, rahat giyilebilir ve kaliteli bir stile sahip olması.

Markamız 2018 yılında tamamlayıcı olarak gördüğümüz şal / eşarp alanında kurduğu QEF markası ile kısa sürede büyük başarıya ulaştı. Kendine özel üretimi ve aynı zamanda Dünya'da bir ilk olan “kokulu şal” ile yola çıkan QEF bir çok tüketicinin dikkatini çekti.

Kadriye Baştürk markası Küçük bir ekip ile başlayıp heyecanını hiç kaybetmeden 7 mağaza zincirine ulaştı. Aynı zamanda kendi bünyesinde üretim, mağazacılık ve e-ticaret yaparak yüzlerce kişiye istihdam sağlamanın mutluluğunu yaşadı. Başarı ve memnuniyet dolu bu yolda emin adımlarla yoluna devam Kadriye Baştürk markası 8 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağladı.

c2c yazılımı

c2c’nin açılımı ingilizce de customer to customer(tüketiciden tüketiciye) anlamına gelir. yani tüketicilerin kendi aralarında yaptığı ticaretin online platforma taşınmış halidir. bir online avm gibi de düşünebiliriz.

türkiyede n11, hepsiburada, gittigidiyor ve sahibinden gibi siteleri c2c e-ticaret yazılımlarına örnek gösterebiliriz.

c2c e-ticaret sistemlerini ülkemizde üreten firmalar bulunmaktadır. firmalar arasında piyersoft öncüdür diyebilirim.

https://www.piyersoft.com/c2c-pazaryeri-yazilimi/

c2c e ticaret

C2c e-ticaret, sahibinden, gittigidiyor, n11, letgo, yemeksepeti ve çiçeksepeti gibi sitelerde olduğu gibi başka kişi/kurum tarafından yüklenen ürünlerin satışını gerçekleştirdiği platformlara denir. Site sahibi genelde komisyon üzerinden gelir elde eder.

Türkiyede bu yazılım yeni yeni oluşmaya başlamıştır. Bu tip yazılımları Türkiyede en iyi yapabilen kuruluş ise piyersoft diyebiliriz.

https://www.piyersoft.com/c2c-pazaryeri-yazilimi/

yahudi vs kürt

2020 kapıya dayandı hala vs.

erkeksiz bir dünya

(bkz: Babanıza sarılın)

duş jeli olarak dalin kullanan insan

Gözleri acımayan insandır.

note 9

iş hayatınızda telefon çok aktif bir rol alıyorsa kullanmanız gereken telefondur.
Kalemi alışkanlık yaratır ve sonrasında normal telefon kullanmayabilirsiniz.

nissan

Satın aldığım 0 km Nissan Qashqai 1,6 skypack dizel otomatik aracımda aldığım tarihten itibaren silkeleme problemi baş gösterdi. Satın aldıktan kısa bir zaman sonra sorunu yetkili servise belirttim ve bunun bir sorun olmadığını dile getirdiler. Sonrasında bu sorun artarak devam edince yetkili servise aracımı incelemelerini talep ettim. 2 sene zarfında yetkili serviste 3 sefer şanzıman değiştirmemize rağmen sorun giderilemedi ve halen devam ediyor.

Duyduğum endişe nedeniyle mecbur kalmadıkça özellikle şehirlerarası yolda aracımı kullanamıyorum. 2016 yılının son döneminde Nissan genel müdürlüğü ile sözlü ve yazılı görüşmelerim oldu.Ancak firma sattığı aracın arkasında durup müşteri mağduriyetine çözüm üretmek yerine kendi kazancını ön planda tutarak sorunu görmezden geldi ve sadaka verir gibi iki adet ücretsiz yıllık bakım teklif etti.

Bu durum karşısında mecburen mahkemeye başvurdum. Belli aşamaya gelmeden hakkaniyete uygun olmaz düşüncesiyle her hangi bir paylaşımda bulunmadım. Mahkeme konuyu bilirkişiye sevk etti. iTÜ bilirkişi heyeti anlattığım sorunları teyid etti ve raporunu mahkemeye sundu. Raporda aracın kusurlu olduğu ve üretim hatası olduğunu açıkça belirtildi.

Buna rağmen Nissan firması konuyu kabullenmeleri gerekirken bıktırma ve yıldırma politikalarına devam ediyorlar. Artık Nissan markasını kafamda fazla büyüttüğümü, müşterinin mağduriyetini önemsemediğini
ve güvenilir olmaktan uzak olduğuna kanaat getirmem nedeniyle başka mağduriyetlere engel olmak düşüncesiyle paylaşımda bulunuyorum. Benim yaşadığım acı tecrübeleri başkasının yaşamamanız dileğiyle.

hacı murat ile ferrari ye çarpmak

iki aracın çarpıştığı trafik kazasıdır.

sevişirken ağlayan kadın

Sevişmek istediği kişiden uzaktadır.

instagram kullanan kızların gerizekalı olması

Her insan gibi kullanması normaldir. Kız yada erkek olarak ayrılmamasıda gerekir. Sadece platformu amacını saptırırak kullananlar gerizekalıdır.

ölümsüz olunsa yapılacak ilk şey

Her akşam rus ruleti.

kadınların iyi ki bir memesi olması

Eğer olmasaydı annelerimiz bizleri besleyemezdi.

deli olduğunuzu nasıl anlarsınız

Anlarsanız değilsinizdir.

uykusu olmak ama uyuyamamak

4 yıldır kesintisiz her gece yasadığım durumdur.

sadık erkek bulunmaması

Orospuların cirit attığı zamanda olağan bir durumdur.

alacaknevar com

Metayeticaretin kurduğu bir sitedir. Dolandırıcıdan farksızlardır uzak durun derim.

metay bilişim

iÇi boş bir ankara firmasıdır. Hem yazılımda hem de tasarımda fazlasıyla yetersizdir.

vodafone internet

Onca şikayet okumama rağmen bana kusursuz bir hizmet sunan ev interneti. internete basvurduktan 2 gün sonra internetim geldi. interneti kullanırken hızımın düşük olduğunu bildirdim ev tesisatıyla alakalı olduğunu söylediler. Ev tesisatının kablosunu değiltirdim cat6 kablo ile ve düzelmemişti internetimin hızı arayarak bildirdim ve ertesi güne sorunumu hallettiler. Gayet hızlı ve kesintisiz bir şekilde kullanıyorum tavsiye ederim. Ttnet altyapısını kullanarak daha uygum fiyata hizmet veriyorlar.

bime girerken iki kapıdan geçmek

Ortam ısısının muhafazası için yapılmış mimari bir harekettir.