bugün

"sağ el avuç içinin hedef popoya değdirilmesi "ile açıklanabilecek taciz faaliyeti.
altay öktem $iiri.

bütün öğrendiklerimizi yalanlayan
koyu bir sis perdesiydi
tenimi yalayıp duran pürtüklü dili

seri cinayetler işliyorum kimse inanmıyor buna
traş oluyorum örneğin, yüzümü yıkıyorum
rastgele ateş ediyorum insanlara
kemiklerimi tırmalıyor içimde hırçın bir kedi

bir sigara yakar gibi yapıyorum, gerçekten de
kendimi korkunç inandırıyorum buna
beyaz kaygan ellerin hala boğazımdaymış gibi
gülümsüyorum bakıp bakıp ıslak bacaklarına

yemin ederim aşk değil bu, sevişme hiç değil
özlemle ilgisi yok, korkuya da uymuyor...

geriye bir tek pandik kalıyor
çocukluk döneminin vaz geçilmez geyiği

hayat tekerrürlerden ibarettir.
miskette bir atış stili.
her dilde karşılığı olduğunu sandığım aksiyon. bildiğim ve olayı en iyi açıklayan tabir olarak en hoşuma gideni ise italyanlarınkidir ki türkçemizde karşılığı '' ölü el ''dir. *
(bkz: pendik)
çocukluk yıllarının en zevk veren hareketidir. hele hele bir kızın bir kıza yapması daha da zevklidir. insanı neşeden neşeye gark eder. bir de pandik attıktan sonra, karşıdakinin fatal bakışları karşısında, yalak yalak gülerseniz daha da zevke gelirsiniz.
her dişi bünyenin hayatında en az birkez karşılaştığı taciz türü.
hatta bazen en sevdiğinizden gelir.
(bkz: sevgiliye pandik atmak).
ilkokul ve ortaokul yıllarında nice çocuğun eğitim zayiatı olmasına neden olmuş bir harekettir.
çocukken pendik'den türediğini zannettiğim ilk okula başlamamla birlikte tanıştığım sınıfça kızları ağlatana kadar yaptığımız ve 3. sınıfta öğretmene yakalınıp dayak yiyip bir daha yapmamak üzere bıraktığım soft cinsel tacizdir efenim.
çocukluk döneminin vazgeçilmez oyunudur. evet evet garip bir şekilde oyundu.

orta parmağı ağız vasıtasıyla ıslatıp karşı tarafın poposunu dürterek yapılırdı. bu oyun sayesinde poponun farklı fonksiyonlarını öğrenirdik.

ben az önce çocukluk yıllarının vazgeçilmez oyunu mu dedim?

nasıl bir çocukluk geçirdim lan ben?
kimi zaman çok vahşi , kimi zaman çok masum olabilen el şakası. bir erkeğin kıza hayvani iç güdüleriyle pandik atması söz konusu bile değil bu yazdıklarımda.

çok vahşi olan : http://galeri.milliyet.co...reler_gulduruyor52/36.jpg

çok masum olan : http://2.bp.blogspot.com/...wYfWS_Pa0/s400/pandik.jpg
emre aşık'ın futbol oynamaktan daha iyi yaptığı bir faaliyettir.
bu dallama fortçuları anlamıyorum. ulan taciz olarak pandik ne atarsın angut. bir bilemedin iki saniye sürecek olan acıtması bile muhtemel bu eylemden sonra hangi kadın sana verir denyo. artı ne diye yaparsın ki, okşa daha anlamlı mesela. ama yok, illa o parmak değecek. nereye değiyor dürzü, dona. asabımı kaldırma benim tacizci pis herifler.
Ozellikle futbolda korner atislarinda defans oyuncusunun rakip santrafora yaptigi hareket. Cunku kornerde topa vuruldugu anda iyice topa odaklanmis olan santrafor hic beklemedigi bir anda inceden pandik yiyince inghhhhh diye bir ses cikararak kendini kasar ve topa yukselemez, boylece bir rakip takim atagi daha onlenmis olur.
Asagidaki linkte super futbolcu emre asik in bunu sahada uygularken gorebilirsiniz

http://images.habervitrin...aber_resim/emre-nobre.jpg

edit : resimde goruldugu uzere emre asik pandik timing`ini iyi ayarlayamamis ve korner atisi oncesi pandik faaliyetini gerceklestirmistir.
Okulda genelde ortaokul lise arasında erkekler arasında da yapılan şaklabanlıktır. elin ve parmağın popoya sokulması.
bazı yazarlar kendilerine bol bol atıyorlar.

(bkz: feto ya saygı duymuyorum)
görsel
Diğer sözlüklerde kendine yer edinememiş,çaylaklıktan yazarlığa geçiş sürecinin uzunluğundan bunalarak buraya gelmiş ve barındırdığı cevher hemencik keşfedildiği için yazarlığı onaylanmış,seksüel aksiyonu bol,hayata dair anıları Sunay AKIN 'dan geri kalmayan,libidosu yüksek dombilinin tekidir.Fakin' fakirdir ama gönlü zengindir.
seviyeli bir ilişkiye başlanmasını engelleyen eylemdir.
(#23990156)

yaklaşımı ilen hayranlık uyandırmış yazar kardeşim. eline sağlık.
Edepsiz çimdik.
(#23990156)

Sözlük yazar görsün.
sözlüğün kaliteli yazarlarındandır. rakı balığı ısmarlatacağım sana, alman hesabı yok dostum.
toplu taşıma araçlarında pek çok kişinin aklından geçen lakin yapmaya cesaret edemediği harekettir.