bugün

fethullah'a saygı duymama durumudur.

edit: başlık başıma kalmış.
papanın önünde rezil olana saygı duymama durumudur.
diyalogcuya saygı duymama durumudur. ama şununla aynıysa dikkate alınmamalıdır; #16031382.
bir an letisin yazdıklarını atgmuls yazmış sandım #160... için diyorum çünkü tükürdüğünü yalamış oha diyecektim ki.....
fetoya sayı duymuyoruz çünkü

inançlarımızı sömürüyor... din konusu kapatılsın artık insanlara inançları ve dinleri hakkında bilgi verilsin. sömürülmesin din. inanç kalpte başlar orada biter.
yapılması gerekendir. it yerine koymamak , saygı duymamaktan yeğdir.
edit : zaten sevenleri de saygı duymuyor ki , aklıma sonradan geldi , özür dilerim. yalamak ve saygı duymak arasında büyük farklar vardır dostlar.
orada hemfikiriz
(bkz: ben de)
(bkz: ben de)

evetben de
*
atatürke saygı duymamak neyse bu da odur. herkesin kendi hak ve hürriyetidir.
fethullah gülen'e saygı duymayabilirsin fakat feto demek işi saygı duymayıp saygısızlık yapma boyutuna geçiriyor.

sen feto dersen birisi de kalkıp atatürk'e ato der, beton mustafa der, kuranda bile yazıyor "sakın onların taptıklarına küfretmeyin, onlar da sizin inandığınız allaha küfür ederler" diye...

yapmayın böyle şeyleri gençler...
--spoiler--
-sanki yıllarca bu adamlar öğretmemiş gibi atatürk düşmanlığını bir de kalmışlar atatürk e ato derler diye başlıyorlar , işte akıl akıl gel peşimize takıl-zeytinyağı misali!...
--spoiler--
insan kendisine saygı duyuyorsa fetoşa saygı duymaması gerekir...
insan kendisine saygı duyuyorsa fetoşa saygı duymaması normaldir.
çok sorun olmayan durumdur. kendi halinde takıl sen buralarda yaz çiz hemi oğlum... o adamlar her yere girsin sen pandik atmakla uğraş. aferin.
ilme saygi duymuyorsunuz demektir. gelip burda hakaret etmekle, yakinmakla da bu degismiyo canim benim. siyasete alet olmasini kimse sevmiyor tabi. keske sacmalamasa boyle. siyasetten mahkemelerden sana ne kardesim. secici olmak lazim. (bkz: yigidi oldur ama hakkini da ver) gerci adam ulkeyi boluyodu ya lan ne hakki degil mi ama.
saygı duyulması gereken bir beyan. ama hakaret etmek de nesi? kendinize ayırdığınız özgürlük alanını başkalarına da ayırın adam yerine koyalım oldu mu?
şimdi yazımı eksilerken;

--spoiler--
al lan! mına kodum şakirti!
--spoiler--

diyerek içindeki zifti sıçan arkadaşlarımız da olacak. canlarım benim, illa birini savunmak için şakirdi olmaya gerek yok. size bakınca bu adamın neden haklı olduğunu görüyorum zaten. lol!
Feto yazarak zaten durum belli ediliyor. kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. ama bir kişiyi ya da kavramı savunanların yanında sözlere dikkat etmek gerekir. bu insanın insana saygısından gelir.
islam dinide bireysel inanç çok önemlidir. özellikle bunun üzerinde durulmuştur. lakin fetocuğum dini maddiyat ve güç anlamında kullanarak, bir ülkenin sürdürdüğü politikalarda söz sahibi olabilecek kadar irileşmiştir. fetoya sadece saygı duymamak yetmez, fetonun söylediklerini ve dikta ettiklerinide duymamanız gerekir.

söz feto da .
hoca efendi seni çok umursuyor sanki.
Dönemin akp lilerini çıldırtmış başlık.