bugün

-oturduğu yerden emekli olacak insandır.
-metro vs. toplu taşıma araçlarında ayakta gitmeyi tercih eden insandır. mantık, akşama kadar oturuyorum kan dolaşımım biraz hızlansın, yine kendilerini düşünürler.)
-herkese akıl verip akıl veren olduğu zaman bana akıl verme para ver mantığıyla yaşayan insandır.
-ülkenin en son ihtiyacı olan insandır.
-zarar ziyan insandır.
-bizi bu düşünceli insanlardan koru ya rabbim diye dua ettiren insandır.
ilkokul mezunu olup babadan kalma şirketin yöneticisi olabilirler.
fatura ödenen yerlerdeki memurlardır.
(bkz: zall)*
Ufak bir azınlık olan, birilerinin çalışması sayesinde bu konumu yakalayabilmiş, burjuvazi insanlarıdır. Bu insanlara isyan edilmesi halinde Doğanın kurtuluşunun sağlanması, eşit tüketimin oluşturulabilmesi muhtemeldir.
(bkz: burjuvazi)
(bkz: rte)
(bkz: ve oğlu)
657 ye tabidirler.
(bkz: internet cafeci) *
Moderatörler olabilir bence.Kimsenin parasında gözümüz yok tabi Alla daha çok versin...
mafya babası.
bilgisayar ve elektronik mühendisleri oturdukları yerden para kazanırlar. ama işte o oturuşu izlemek bir keyiftir. adam o sırada sanki proje yapmıyor da doğum yapıyordur.
(bkz: dizilerdeki karakterleri seslendiren insanlar)
gerçekten de oturduğu "yer"den para kazanır.
(bkz: kim kardashian)
(bkz: ibrahim tatlıses)
kıskandığım insanlardır kendileri öyle böyle değil, ciddiyim.
bu ülkede sayıları fazladır. muhtemelen oraya da oturarak gelmişlerdir. ama gelişmiş ülkelerde oraya gelinceye kadar çok çalışmış, sonucunda da ekmeğini yiyen insandır. bu ülkede de tabi ki fazladır çalışarak gelen insanlar ama oranla giderek azaldıkları için farketmek güçtür.
ted mosby'nin çocukları.
Psikologlar...
Travestiler.
Zihinsel Enerji harcayan insanlardır.
bu insanları piç diye nitelendirenlerin akıl sağlıklarından şüphe ediyorum. her şeyi geçtim hırsları ve kıskançlıkları yüzünden yapıyorlar bunu. yazık.

bir kere bir insan oturduğu yerden para kazanacak bir konuma geldiyse onu tebrik edersin, ona küfür etmezsin. kendin o konumlara gelemiyorsun diye insanlara saldırmazsın.
ha şimdi babasın şirketine patron oluyor diyenler olur. ee adam ne yapsın o zaman? aa ben bu şirketi babamdan aldım. olmaz böyle deyip. patronluğu mu bıraksın? siz patron olsanız siz sanki bırakırsınız.
her neyse başkalarının aldığı paralara ve makamlara söveceğinize kendiniz oraya gelmeye çalışın. daha iyi ve yararlı olur.
noterler.
Oturduğu yerden para kazanabilir olmak için genellikle öncesinde çalışıp uğraşmış olan insanlardır .
buyuk ihtimalle parasinin degerini bilmeyecek olan insandir.