bugün

hani olur da evlenirsin , hani olur da eşin hamile kalır, hani olur da bütçen sınırlıdır, hani olur da otobüse binmek zorunda kalırsınız, hani olur da eşinin dogumuna pek bir şey kalmamıştır, hani olur da sancılı bir dönem geçirir, hani olur da çocuguna bir şey olur korkusu, hani olur da birinin gözlerine bakarsın kalkıp yer verse diye, düşündügün anda bu yazıyı oku denilecek yazı önermesi.

büdüt: başlıgı açan şahıs kaçtımı silindi mi öldü mü bilinmez ama. başlık başa kalmıştır ki sonradan ne alaka denmesin. başlık açan bilaber yaşlılara hamilelere vs vs yer vermek yerine çük vermeyi tercih etmişti. ona hitaben yazılmıştır.
sizin karınız ya da anneniz olsa hemen yer vermesi için birilerini kaldırırsınız ama başkası olunca enayilik oluyor değil mi? sonuçta o bayan karnında CAN TAŞIYOR CAN!! belki maddi durumu yokta biniyor o otobüse!! eğer araba alacak parası olsaydı zaten böyle düşük zekalıların ağzına düşmezdi!! madem çok paranız var buyrun siz alın efendim her hamileye birer otomobil niye duruyorsunuz?
(bkz: enayi değil insandır)
enayi sensin hamilede sana girsin.* *
oysa ki arkasına geçip fortçuluk yapması gerekir diye devam etmesi gereken başlıktır.
bkz;insanliktan nasibini almamis hodugun dikkat cekme cabasi.
(bkz: doğum kontrol hapı kullanan yazar)
kocası çalışmayan, ve doğduğunda çocuğuna süt v.b ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmak ve otobüse binmesi gereken ilk önce insandır hamile değil.hamile olan bir kadın hamiliğin 5.ayına kadar gayet rahat toplum içinde hareket edebilir, ve bu zaman içerisinde hiç bir hamile doğum yapamaz.kimse kimseye yer vermek zorunda değildir, yalnız vicdani duyguları gelişmiş, aklı başında insanlar bunu düşünebilir.herkesi bu düşünceye davet edemezsiniz.
belliki bu sahsiyetin babasi anasini sikmis sonrada bu gerizekali ortaya cikana kadar altina araba cekimis yada , taksi tutmus.buna ragmen ortaya bir andaval cikmis.
Başlığı açan yazarın entrysini beğenenler olduğunu görünce beni şaşkınlıklara gark eyleyen başlık. Ayrıca bunu enayilik olarak gören zevat: senin zihniyetine sövmüyorum, bak dikkat et sövmüyorum, sövmeden sikeyim zihniyetini.
yazan kişiye ayakta duracak halin kalmasın diye beddua ettirecek söylemdir.
(bkz: sözlüğe dair iç burkan detaylar/#11125679).
eminim ailesi de onun bir kaza unsuru olduğunun farkındadır.
yaşlı insanlara da seni kim yaşlandırdıysa o yer versin diyecek zihniyete hep karşı çıkmış insandır...

yaşlanmayı geciktirici mı lazım yani? bu zihniyeti ortadan kaldırmak içinse geciktirici!
Nereden geldiğini bilen insandır.
Bilmeyenler bildiklerini okumaya devam etsin.
iki kişiye birden aynı anda yer verebilen kişidir.
beni de bir iett otobüsü doğursaydı, ben de aynı fikirde olabilirdim sanırım.

--spoiler--
benden başka kimse anneme oturmasın. üüüüüğğğğğğ
--spoiler--
(bkz: trollükte son nokta)
zorunluluğu olmayan, ancak insanlığı olan kişidir. aynı kişi muhtemelen yaşlılara da yer veriyordur.
gece klubün de, orada burada milleti tavlama ayağına, yeri geldiğinde binbir takla atan,
ama otobüse binince, niyeyse çanağı kırılmış gibi g.tünü illa bi yere dayama sevdasına düşen insanı anlamayan kişidir.
bencilliğin sınırlarını zorlayacam diye buna birde b.ktan bir kılıf uydurup, insanlıktan çıkmamıştır.
Hamilelere yer vermek bir kuraldır. Buna söyleyecek lafım yok fakat zorla gelip ben iki canlıyım diyen karılara ifrit oluyorum..